Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Hozzászólások 92
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 11 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Üdv cartárs urak és hölgyek!

Mivel megfogtam az év első potykáját (ami egy gyönyörű szép 4 és fél kilós tükrös) így a Május 1.-én délelőtt általam szervezni kívánt "reload" II. Berettyóújfalui Opelos klubok találkozójára máris beajánlom egy jó bográcsozásra!!! ;)

Hely: szokásosan a Berettyóújfalut és a Berettyószentmártont összekötő hídnál található füves parton el leszünk mint tavaly (ahol ráadásul elkezdtem a klubos pályafutásomat). Mindenkit nagy szeretettel várok/várunk! ;)

www.tvn.hu_98dd0d9a5297735911f38f9de6f2d3a4.jpg

A sapkámat meg nem fikázni a "konkurencia" miatt!!! -pecázni pont megfelel ha valamiért mérgemben megtaposom

Evőeszközöket mindenki hozzon magával, fűszert és egyéb belevalókat aki tud hozni azt szivesen fogadjuk (mármint alapanyagokat úgyhogy nem félreérteni!) :P

Tudom nektek nem kicsi a táv de örülnék ha néhányan azért eljönnétek... ;)

Link to comment
Megosztás:

meg is kérdezném, hogy kinek mit mond az hogy Monoki tó

ez egy elég nagy hely, ahol meg lehet állni kocsival, lehet horgászgatni, sátorozni, bográcsozni.

gyorsulni, ügyességi versenyre nem jó, de zenélni szépségversenyre, ilyesmikre nagyon jó.

de akinek gyorsulni van kedve, egy 10perces utat kell megtenni, és szerencsen az állomáson lehet nyomni pár illegálisat is ;)

én itt szeretnék vmit összehozni, csak aza kérdés, hogy lenne e kinek??

nos véleményeket várok erről a dologról, időpontra stb stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.