Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Köszönjük mindenkinek aki eljött, ott volt velünk, és jól érezte magát a VIII. Blitz Weekenden.

Sajnos amennyire a tavalyi találkozó zökkenőmentes volt, annyira sok váratlan probléma vetődött fel idén. Reméljük ebből azért nem sokat éreztetek, igyekeztünk...

Most kicsit pihenünk, aztán meglátjuk hogyan tovább... Mi is látjuk, hogy vannak dolgok amiket eddig meghagytunk, mert 8 éve már hagyomány, de most már változtatni kell rajta.

Ezúton is nagyon köszönjük mindenkinek aki segített, vetélkedőt szervezett, vezetett le, vagy csak egyszerűen eljött, és jól érezte magát!

Link to comment
Megosztás:

Itt van Omega ,Vectra,Astra,Kadett,Manta,Corsa,Tigra.......

Zsoltee az 5. videót keresed. :icon13:

www. kell a címek elé.

linkként sok lett volna egy hozzászólásba

youtube.com/watch?v=2u_5bjpQVV4&feature=plcp

youtube.com/watch?v=RGEhCY4Nte8&feature=plcp

youtube.com/watch?v=Im3750zadAM&feature=plcp

youtube.com/watch?v=9DooPJ-9Zws&feature=plcp

youtube.com/watch?v=rx5COe5eRQU&feature=plcp

youtube.com/watch?v=dQB1mXCtH6Q&feature=plcp

youtube.com/watch?v=Y15K7Vbn2rg&feature=plcp

youtube.com/watch?v=zR5plKqy1Gw&feature=plcp

youtube.com/watch?v=ERnK84nUul0&feature=plcp

youtube.com/watch?v=maGiXk8epes&feature=plcp

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat a kisTomival.

Sajnos egyszer kinyílt a bicska a zsebemben és közelvoltam,hozzá,hogy utánamegyek és orrbab@szom az "urat"

Aki ott volt a szinpad előtt a legszebb motortér eredmény hírdetésénél az tudja mire gondolok. (felelőtlen f@szkalap)

Antiéknak,Gelkóéknak és Viktoréknak és a többi segítőnek! :Köszi a lehetőséget. ;)

Link to comment
Megosztás:

Ismét feledhetetlen élmény volt, szuper csapat én úgy gondolom . :D

Egy javaslatot tennék a jövörő nézve , szerintem a zenén egy kicsit hangolni kéne még.

Már már elviselhetetlen volt az a bizonyos dium-disum -dium disum egész nap . :icon11:

De lehet az is , hogy ez csak nekem nem begyere :omg:

Link to comment
Megosztás:

Mi is jól éreztük magunkat, fürödtünk, beszélgettünk rég nem látott emberekkel.

Szépek voltak az autók is, volt egy majdnem ugyanolyan fehér Vectra C, mint az enyém,. :)

A bőrápoló kishalak nagyon viccesek voltak, jókat haraptak rajtam. :D

A hely szép volt, az árak korrektek, mi megyünk jövőre is, remélhetőleg akkor 3 napra. ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük a szervezést,a programokat,a sok opel fanatikus részvételét,ismét sok új és régi ismerős felbukkanását és a családias hangulatot!A színpadi zenét azt felejtsük el de a karaoke mindenért kárpótolt.....(igaz a hangom nem jött azóta sem vissza...,.Zoltán Erika egyveleg nagyot ütött:D:D)-nagyon nagyon szép kocsikat láttam,gondos gazdikat.Remélem én és a többi omegás is hogy folytatódik ez a sorozat mert a helyszín az tökéletes ennek a megvalósítására.

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük szépen a hétvégét mi is. Visszaolvasva, nagyjából már minden elhangzott ami engem zavart, úgyhogy ezek szerint nem csak nekem szúrta a szemem. Először hiányoltam, hogy kapják az emberek a díjakat, és kb. fogalmunk sincs, hogy ki mire, mert az autót nem hozták be. Aztán végül is valahogy elkezdtek bekerülni a gépek is, de a végére amikor Rudi elkezdte az agymenését, pedig már rájöttem, hogy lehet, inkább mégse kellett volna... Először bejött, és kinyírta a világítás felét, átvette a díját, utána egy félig elcseszett fordulással, majdnem belement az ott ülő tömegbe, gyerekek közé, aztán hogy gyorsan elfeledtesse a néppel ezt a problémát, először majdnem bele borította a refit a közönségbe, aztán televerte az ott ülőket fűcsomókkal, meg földdel... Sok programról én is lemaradtam, csak a vakon vezetést találtam meg, mert Guszti odajött, hogy valaki menjen máá' vele, de az tetszett :D (és legalább megtudtam, hogy a koptatómat sikerült egész teherbíróra megalkotni, 3 bóját simán elbírt :D ) Összességében nagyon jó volt, de azt a részt, hogy a szpíker sértegeti a díjazottakat, meg, hogy este menekíteni kell az autókat az út mellől, mert ott b.ssza neki pár csontrészeg őrült, inkább kihagytam volna... Jah, meg szerintem citrom díjat is g.ciség kiosztani és építés alatt lévő, csak Blitzre lejutásra összelapátolt autóra, de legalább a tulajt nem zavarta annyira. Én személy szerint biztos hogy nem mentem volna oda átvenni... Ami viszont hatalmas ötlet volt, az a serleg helyett hajtókaros dugó, a tetejébe mart felirattal. Az nagyon tetszett. :D

Link to comment
Megosztás:

Na igen, Zimával elszaladt a ló este eléggé. Rudit sem szabadott volna autóba engedni olyan állapotban, 10cm-n múlott hogy nem borította ránk a reflektort és nagy mákja volt mindenkinek hogy a fűben nem volt egy kavics sem...

mi sem láttuk még a kocsiját olyan közelről,mint tegnap.ugrani se volt időnk. no more comment :lipssealed: :brooding:

Link to comment
Megosztás:

Na mi is hazaértünk. HE-he. Végülis 2 évnyi minimális részvétel és negatív buliaktivitás után végre behoztuk a lemaradást. Annyira de annyira jól éreztem magam, hogy még a sokkhatás alatt vagyok. Eleve az én felfogásom szerint az számít nyaralásnak ,ha valaki legalább 40-50 km-rel elhagyja az udvarát, mi kb 12 km-t mentünk és mégis nyaralásnak éreztem a dolgot. Az utóbbi években ennyit nem voltam fenn egyhuzamban és sose énekeltem ennyit (sokak örömére) . Nagyon örülünk,hogy ennyire tetszik mindenkinek a hely és eltölt a büszkeség,hogy a mi városunkban rendeztétek újra ezt a hétvégét. A szlalomon is sokan voltak , jól sikerült az esti buli is, jövőre már remélem több kis ügyességi versenyen indulhatunk. Így a hengerfejdobás időtartamát muszáj lesz lecsökkentenünk. szombaton is 12-majdnem 16 óráig süttettünk magunkat a napon, míg dobtak az emberek. és volt sok üres félóránk. Sokan hiányolták az alkatrészfelismerő versenyt. mantacuccokat tudok hozzá szolgáltatni :D .

Sok ismerőssel nagyon jó volt találkozni. Remélem Hajniéknak nemcsak jó társaság de megfelelő szomszédság is voltunk. A karaokee-val kapcsolatban bocsi mindenkitől aki hallotta a hangomat. de ez volt az első ,hogy ezt kipróbálhassam és gondoltam ,hogy akkor nosza adjam neki rendesen!!! Hiányoltam egy pár arcot , de akik ott voltak kárpótoltak a hiányérzetért. Pl Tiu párocska, Mocsokék, Mantakemiék, kis-kismanta banda, a szerb gyerekek (rossz névmemóriám miatt csak így tudom azonosítani őket), a szegedi csapat, akiket hiába vannak közel, nagyon régen nem láttam, ........meg mindenki más is akivel csak futólag taliztam.

A szombat esti tortázás rendkívül látványos volt és nagyon fincsi. Jó ötlet volt !!!!!! A nyeremények fantasztikusak és mutatósak voltak. A tombola is jó ötlet lett. Straega kolléga mikor hazakényszerült a családdal, ideadta és közölte,hogy amint megnyeri a tv-t juttassuk el neki. Semmi ha! így meg sem lepődtem mikor kihúzták a kék 100-ast. olyan nyílvánvaló volt ,hogy ő nyeri. :D 3 év kihagyás után jó volt újra hengerfejet dobni. Pláne nyerni is . remélem nem volt gáz ,hogy mi rendeztük és én nyertem. :blush: Végülis annyira hozzámnőtt ez a kis verseny, hogy emiatt kezdtük mi rendezni. De ha valakinek nem tetszik , rendezze ős és akkor nem lesz probléma ,ha én is indulok. ja és ezúton bocsi Krisztinától.,hogy csak 2. lett miattam.

És nem utolsósorban rendkívüli köszönet azoknak akik bármit is tettek,hogy ez létrejöhessen. Gelko ,Anti és a nagy csapat. Tényleg nagyok vagytok és nagyon bízok benne, hogy az elkövetkezendő évek valamelyikében még lesz itt Szegeden újabb tali.

u.i. A welcome kakaóscsigás ételhordóm valahol ott maradt a beléptetősátorban. majd visszajuttatjátok valakivel?

Gepárd elfelejtetted elhozni a vadkerti cd-imet. Jövőre vadkertre azért elhozod? :)

Egyenlőre ennyi jutott eszembe. Majd ha megint nethez jutok írok élményeket. most ennyi.

Köszi mindenkinek a részvételt!!!!!!!!! Szuper volt, örülök,hogy ilyen társasággal lehetek évente egyszer!!!

Link to comment
Megosztás:

az LCD TV -t házhoz szállítva átadja a "megbizott" .

olyan, mintha pucér lennék... :icon11:

Tőlem szokatlan módon nem szólok hozzá a témához, hogy mi volt jó, meg mi nem - bízom benne, hogy hamarosan egy éves közgyűlés során meg lehet majd beszélni ezeket a dolgokat, hiszen ott van ennek a helye.

Link to comment
Megosztás:

olyan, mintha pucér lennék... :icon11:

Tőlem szokatlan módon nem szólok hozzá a témához, hogy mi volt jó, meg mi nem - bízom benne, hogy hamarosan egy éves közgyűlés során meg lehet majd beszélni ezeket a dolgokat, hiszen ott van ennek a helye.

Jó tévé ez. Öltöztet :D

Link to comment
Megosztás:

Hajni, én először azt hittem, ez az afterparty egyik jelenete. :D Épp csak felkaptad magadra a tévét. :D

Legközelebb magassarkú helyett mezítláb dobok hengerfejet és akkor senkinek nem lesz esélye ellenem. :sneaky:

jééé Te is ott voltál :) nem talkoztam veled :(

Hajnit nem ismertem meg ... csak a MoCSoK-ot láttam meg mellete a tupirszöszit :D (egyébként jó az a séró )

aztán felvilágosodtam :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.