Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VIII. Hungarian Blitz Weekend - Szeged -


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 430
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Valakinek a pap valakinek a papné jön be.Ezért volt több alternativa.Valakinek nem jött be a szinpadí zene elmehetett karaokizni.Ha olyan ebert hivnak aki evvel foglakozik az alaphangon egy 30 as / éjszaka vagy csak pár óra.Meglehet nézni hol voltak többen.Szerintem nem a Karaokiban.

Link to comment
Megosztás:

Okkal vagy ok nélkül hallgatsz? Nem ilyennek ismerünk...

És a trambulinról?

Okkal hallgatok :) nagy önuralom kell hozzá, de a shaolin papok megtanítottak uralni az erőt :D

Van az a vicc tudod, hogy:

- Apa! Kirúgtak az uszodából!

- De miért fiam?

- Mert belepisáltam a medencébe...

- De fiam, hiszen mindenki belepisál a medencébe...

- ... de én a rajtkőről....

:D

Valakinek a pap valakinek a papné jön be.Ezért volt több alternativa.Valakinek nem jött be a szinpadí zene elmehetett karaokizni.Ha olyan ebert hivnak aki evvel foglakozik az alaphangon egy 30 as / éjszaka vagy csak pár óra.Meglehet nézni hol voltak többen.Szerintem nem a Karaokiban.

Tök mindegy, hol voltak többen. Mi a mikrofon mellől máshogy láttuk, és? Van jelentősége? :) Én spec mindenhol voltam (bár főként óbégatni, tegnap már hangom is volt, ma még tökéletes Amanda Lear számok eléneklésére :D)

Tök más a két stílus, kár ebbe belemenni, hogy kinek a bulija volt jobb, el se kezdjük. Bár az biztos, hogyha lenne bátyám, akkor ő lenne az erősebb :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat a kisTomival.

Sajnos egyszer kinyílt a bicska a zsebemben és közelvoltam,hozzá,hogy utánamegyek és orrbab@szom az "urat"

Aki ott volt a szinpad előtt a legszebb motortér eredmény hírdetésénél az tudja mire gondolok. (felelőtlen f@szkalap)

Antiéknak,Gelkóéknak és Viktoréknak és a többi segítőnek! :Köszi a lehetőséget. ;)

hát igen.

elgondolkoztató ami ott történt . nem sokon múlott hogy valami olyan történjen aminek semmi köze már egy ilyen rendezvényhez.

ha felnőtt emberek volnánk ugye akkor tényleg tudjunk már mérlegelni okosan dönteni. szerintem alap ez tényleg alap.

a tisztelt urak akik körül vették a "sofőrt", épp olyan hibásak mint ő. esetleg egy halkan szólhattak volna hogy hát így azért mégsem kellene volán mögé ülni . ön és közveszélyes volt a "mutatvány"

nettó baromság.

egy másik dolog ami nem csak nekem tűnt fel tehát bátran mondhatom hogy többeknek is elhagyta a száját a szó hogy a mikrofon mester finoman szólva színvonal alatti tehetsége nem éppen egy ilyen rendezvényre való .illendő magatartási szóhasználati normákat ennyi ember előtt roppant elegáns és egyben norma dolog lenne megvalósítani/betartani . ez amolyan alap magyar szóforgatás . haverok közt faxán elmegy oké.

a rendezőknek szervezőknek és minden kedves klubtársunknak akik megszervezték és ennyi munkát beletettek a mi szórakoztatásunkra hogy nekünk jó legyen és élményben gazdagodjunk , nekik nagyon nagy Köszönet !

örülök hogy ismét ott lehettem és jó volt emberekkel még ha csak pár szót is beszélni összefutni egy pacsira, pár gondolatra ,rengeteg élménnyel gazdagodni .Köszi nektek ! :) JÓ volt !!! ;)

zsolt.

Link to comment
Megosztás:

Mi is hazaértünk egyben és benzin szegényen:))) a hangulat nagyon jó volt, de volt pár probléma ami nekünk sem igazán tetszett de erről már írtatok. Sajna képen eddig vasam még nem láttam, szóval akinek esetleg akad az tolja fel :) Anti bocsi hogy nem mentem a matrinyákért de kiment a fejemből... igaz a 2 tombola után már nem tudtam hogy hol vagyok :DDD jah a másik poén hogy a TV-t majdnem elvittem csak nálam a piros 100-as volt :D de így is klafa a 2 óra a falon :D másik kérdés.. esetleg nincs kisebb méret az esőkabiból? nekem ahogy láttátok "kicsit" nagy lett :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap Csólyospáloson voltunk traktorversenyen. Lehet akkor láttál minket, mind a kocsiban voltunk.VAgy Sanyi meg a kocsim is klónozta magát. :blink:

Melinda ! hívtalak titeket valamelyik nap, nálunk van a sütis :wub: doboz, majd megbeszéljük hogyan jut el hozzátok

.Manapság össze vissza csörög a telóm, hívogat mindenki, nekd meg nem is mentettem el a számod, így nem tudtam ,hogy te voltál. Nem sürgős a dobozka, csak egyszer kerüljön vissza.hogy hozom el a következő adag sütit? (márha tényleg ízlett) :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.