Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

BC


Jóska

Recommended Posts

Ha a léptetőgombnak benn van a csatlakozója akkor 100%, hogy a sárga csati is benn van.

Én leszedném a kesztyűtartót és úgy néznék be oda, elég jól eltudják rejteni, leginkább a mellette lévő vastagabb kábelköteghez kötözik hozzá. :D

Én azért nem találtam, mert a vastag kábelköteg eltakarta :o

Link to comment
Megosztás:

Ha a léptetőgombnak benn van a csatlakozója akkor 100%, hogy a sárga csati is benn van.

Én leszedném a kesztyűtartót és úgy néznék be oda, elég jól eltudják rejteni, leginkább a mellette lévő vastagabb kábelköteghez kötözik hozzá. :o

Nekem egyikbe se volt, pedig mindkét autót már atomjaira bombáztam, de nincs benne, a diagnosztikai csatin is üres az a láb.

Link to comment
Megosztás:

Nekem egyikbe se volt, pedig mindkét autót már atomjaira bombáztam, de nincs benne, a diagnosztikai csatin is üres az a láb.

Eben a diagnosztikai csati-dologban most megrendült a bizalmam amióta volt szerencsém látni olyan gyárilag 4x4-es autót, aminél a diag. csatiban gyárilag hiányzik a 4x4 vezetéke... :o

Mondjuk nem is működik a 4x4, de akkor is...

Link to comment
Megosztás:

Eben a diagnosztikai csati-dologban most megrendült a bizalmam amióta volt szerencsém látni olyan gyárilag 4x4-es autót, aminél a diag. csatiban gyárilag hiányzik a 4x4 vezetéke... :D

Mondjuk nem is működik a 4x4, de akkor is...

Hát erre mit is mondhatnék.. Vannak furcsa dolgok az életben :)

Nálam sajnos ez nem jött be mindkettőnél hiányzott a vezeték és egyikbe se volt meg a sárga csatlakozó. Csak akkor a léptetőnek a vezetéke minek van kiépitve... :o

Link to comment
Megosztás:

Hát erre mit is mondhatnék.. Vannak furcsa dolgok az életben :)

Nálam sajnos ez nem jött be mindkettőnél hiányzott a vezeték és egyikbe se volt meg a sárga csatlakozó. Csak akkor a léptetőnek a vezetéke minek van kiépitve... :o

Nézd meg, hogy a motortér ( szemből nézve ) jobb felső sarkában a külső hőmérséklet jeladónak a vezetéke megvan-e?!

Egy lapos csatlakozót keress amibe egy kék és egy kék-fehér vezeték megy. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Calibránál 92.9. hótól bekerült a vezető oldali légzsák, innentől a BC-nek már nem rakták be a léptetőgomb vezetékét, illetve csak egy darabig, a bal lábtérnél lévő nagy fekete csatlakozóig van bekábelezve.

cáfolnám, mert az enyébe bent volt. csak a léptetőket kellett megvennem meg a kijelzőt és máris működött. és az enyém 94-es volt

Link to comment
Megosztás:

  • 6 months later...

L betű? :D

Hát ez érdekes...

Itt van egy elég hosszú litánia a BC-ről (igaz labancul, de jobb mint a semmi, majd Google bácsi lefordítja ha kell), de ebben sem írnak semmiféle L betűről... :)

Alapvetően ugye ahhoz hogy a hatótávolságot mutassa, két dolgot kell tudni a BC "agyának". Először is a pillanatnyi fogyasztást (de azt írtad ez rendben), másodszor pedig a tankban levő üzemanyag mennyiségét. Úgyhogy meg kell kérdeznem: üzemanyagszintjelző órád a műszerfalban jó? Bár mondjuk ha valami nem stimmelne, akkor is F betűt kéne kiírnia, nem L-t...

Link to comment
Megosztás:

működik!!!még direkt rá is tankoltam hogy megmoccanjon!!gondoltam(basztattam a biztiket mert elment a fűtő ventilátorom)talán akkor ujragondolja a dolgokat és mutatni fogja!!de tankolás után sem változott!!az óracsoporté mutat rendesen, a bc rendesen írja pillanatnyit és minden mást a hatótávolságon kívül!!kismányoki talin még müködött!!!

Link to comment
Megosztás:

  • 8 months later...

Asszem lehet még epromégetővel is, de olyan még kevesebb embernek van...

Ha nincs sebességjeladó akkor nem méri a pillanatnyi fogyasztást sem asszem, és ebből következően szetm az átlagfogyasztást sem. De a stopper és a hőmérő jó lesz. :icon1:

Köszi:)

Akkor lehet egyszerübb, egy másik autóba átrakni, és úgy bepogramozni, mivel nekem a diag. csatihoz nem lett kivezetékelve, gondoltam felesleges.

A megtehető táv illetve, a pillanatnyi az müködik, gondolom a tanktól meg a computertől veszi a jeleket. Csak egy félpercre lett beinditva, akkor 3.4l/h-át mért, ez azt hiszem elég sok:D

Link to comment
Megosztás:

Nem is kicsit. :blink:

Üzemmeleg motornál a C20XE alapjárati fogyasztása 0.9-1l/h, a C20NE-é 1.1-1.2l/h. A többi motorral nincs tapasztalatom.

Nálam X20XEV-nél a "hidegüzemi" fogyasztása 4 l/h-tól kezd csökkenni (emelt alapjáraton megy a szekunder levegő befúvó is). Igaz innen gyorsan eléri a 1,5 literes szintet, majd üzemmelegen a 0,9-1,1 környékét (felhasználásfüggő).

Link to comment
Megosztás:

Nálam X20XEV-nél a "hidegüzemi" fogyasztása 4 l/h-tól kezd csökkenni (emelt alapjáraton megy a szekunder levegő befúvó is). Igaz innen gyorsan eléri a 1,5 literes szintet, majd üzemmelegen a 0,9-1,1 környékét (felhasználásfüggő).

Majd, teszt körön akkor kiderül meddig fog lemenni:) Köszöntem az infókat.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 months later...
Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.