Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

Kettő. (Egyik sem hivatalos, bejegyzett klub.) Az egyiket én alapítottam, a másikat meg én alapítottam. De az elsőből különböző személyes ellentétek miatt (aminek kitárgyalásába NEM megyek bele többet) kiléptem. Így most van egy Omega Klub, meg egy másik Omega Klub is. :wink: A megkülönböztethetőség érdekében a mi nevünk kicsit más; ők Opel Omega Baráti Társaság, mi pedig OMEGA 4EVER Baráti Társaság / Klub vagyunk. Egyszerű, nem? :)

Légy tárgyilagos. Ugyanis nem 2 van, nem mondom, hogy 3, de mégis... :oops: :roll: :shock:

4EVER Baráti Társaság / Klub

Opel Omega Baráti Társaság

Ez micsoda? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Gondolod? :) Lehet. Lehet, hogy egyedül csak nekem tűnik "gyanúsnak", hogy Omegatd 2 héttel utánam hirdette meg azonos napra az ő talijukat. De amúgy mindegy, mint már említettem. :wink:

Tányleg paranoid vagy, de mindegy. És bármennyire is provokálsz, nem veszem fel a kesztyűt... :twisted: :) :) 8)

Ha pedig szigorúan nézed mi csak 1 helyen hirdettük. Mivel a csapat az ország összes szegletéből jön (de ezt Te is tudod, ezért nem értem az akadékoskodásod), olyan időpontot kellett keresni mely mindenkinek jó...

Link to comment
Megosztás:

Same fokkin shite again... :Hangman:

erre én is (mámind a névre) kíváncsi lennék..

az én variációim:

Független Omegások Serege

Céltudatos Omegások Cifra Köre

Seregnyi Zakkant Omegás Példamutató Segítő Zarándoka

Te nyertél Dark! Bármelyik jó lesz! Kombináljuk az én ötletemmel, és írjuk ki, hogy "FŐBEJÁRAT" vagy valami hasonlót... Headquarters vagy mi...

Link to comment
Megosztás:

Erről jut eszembe az a vicc

Kohn-nak van egy kis cipőboltja. Jobbról kinyit mellette a Bata, hatlmas csillogó kirakattal tele jobbnál jobb cipőkkel. Balról kinyit a Salamander szintén csillogó kirakattal, tele minségi áruval.

Ekkor megkérdezi tőle Grün:

- Te Kohn, te nem vagy ideges a konkurencia miatt? Nem félsz hogy tönkrmész?

- Nem - Mondja Kohn, és kiírja az üzlete ajtaja fölé hatalmas betűkkel hogy BEJÁRAT

Link to comment
Megosztás:

Höhöhö!!! Úgy tűnik. :P Eszembe jutott az egybeszervezésről, az a vicc, amikor Grün, a zőccséges 20 forintért akciósan adja a krumplit, mire a mellette levő másik zöldséges, Kohn kiírja 15 forintra. Erre Grün zőccséges kiírja 10 forintra, mire Kohn 5 forintra. Erre már Grün odamegy, és megkérdezi Kohnt, hogy tudja ilyen olcsón adni a krumplit, hiszen ez beszerzési ár alatt van!

Mire Kohn: "nem is tartok krumplit."

:) :) :)

Link to comment
Megosztás:

Omegatd:

1. Két Omega Klub van. A www.omegaclub.hu csak egy domain név, amin az egykori Opel Omega Baráti Társaság (általam készített) régi honlapja van. Semmi és senki (kivéve Cavintont) nincs a honlap mögött, ellentétben a két másik gárdával, ahol aktív tagok és klubélet tapasztalható.

2. Milyen kesztyűről beszélsz?! :roll: Kesztyűt akkor vegyél fel, ha fázik a kezed! :) Nem kötekedésképpen írtam, amit írtam, mindössze csodálkozásomnak adtam hangot. Paranoia, vagy sem, számomra figyelemreméltó egybeesés a két azonos időpontban tartandó Omega tali. De sokadszor is leírom - nem érdekes, miután egymás talijára úgysem mentünk volna el! (Te MOTE talira sem gyakran jössz...) Zárjuk már le! Tettem egy megjegyzést és kész.

Link to comment
Megosztás:

Jó hosszú utat választottál (640km), menne ez rövidebben is (470km)...

M7 :arrow: E71 :arrow: Letenye :arrow: 3 :arrow: 2 :arrow: A1 :arrow: 414 :arrow: H1 :arrow: Bled

Gondoltam, hogy lesznek akik le fognak ellenőrizni. Mindenesetre van pár dolog:

1. Én már próbáltam mindet, rengetegszer voltam. Hidd el hogy tudom mit csinálok, az általad ajánlott rövid-de-hosszú verziót is kipróbáltam.

2. Az "én" útvonalamon 30 km-t kivéve végig autópálya, ahol a 130-at tudom tartani, nincs lakott terület. Sőt, a 140 is belefér. Így a különbség a távban kb kompenzálva van, de lehet, hogy időben jobb is.

3. Én be szoktam tartani a sebességkorlátokat többé kevésbé, 3,5 tonnával meg aztán pláne. Ha 60-70-80-nal poroszkálnék végig a 8-ason, és 40-50 településen kéne 40-50-nel átmennem, kb éjfélre sem érnék vissza. Számold már ki, hogy mennyi idő mondjuk Kecskemétre leautózni az 5-ösön és mennyi az M5-ösön. Szerintem hatalmas a különbség.

4. Én egy 7m hosszú Sprinterrel megyek, amivel (főleg megrakva) nem olyan egyszerű még egy Ifa megelőzése sem, mint egy turbódízel Omegával.

5. Szlovéniában Ljubljanáig 6-szor kell megállni kapuban fizetni, utána Bledig még kétszer. Jesenica felől egyszer kell átmenni egy 8km hosszú alagúton, amiért egyszer kell fizetni, utána semmi Bledig.

6. Akármit mond a viamichelin.com, nincs az 670 km.

Azért köszönöm a tanácsot, nagyon kedves, de maradok a bevált, gyorsabb és egyszerűbb úton. Így még a grazi Louisban is tudok óccsó esőruhát venni motorozáshoz. (Mert abban a legjobb esni... :) )

Link to comment
Megosztás:

Gondolkodj újabb Omega projekteken! :wink:

Autópálya túlélve, menetlevél meghamisítva!!!! Lezavartam egy trappban, de papíron tegnap kezdtem, és még a tankolási helyszín/időpont is stimmel.. :laughing8: Hajnalok hajnalán indultam és most értem haza. KO

Flo

b@**hatom az összes o+a projektet, ha tgkval mentem... Amúgy a sajátom nekem pont megfelel. Nem eszik sokat, van benne 136bhp ami tök elég egy családi autónak. Meg most építkezek... nincs della.

Mint már mondtam, sebességhez van másik gépem, amit egy opel sem gyorsul le. Szerintem a lótusz sem.

Link to comment
Megosztás:

Pár dolog kapcsán vésnék én is

És mi az a határ, hogy kicsi, vagy nem kicsi? Ki dönti el és milyen alapon?

Moderátorokat és az Adminisztátorokat a Klub vezetősége választja ki - alapos mérlegelés alapján -.

Ezzel mintegy beléjük fekteti a bizalmát, hogy alkalmasnak tartja őket arra, hogy a fórummal kapcsolatos ilyen-olyan tennivalókat ellásák.

Azt, hogy mikortól off valami azt a fent emített feladattal megbízott személyeknek kell eldönteniük.

De sok esetben nincs külön kérésre/figyelmeztetésre szükség, mert a rutinosabb fórumozók már egymásnak, vagy egy friss felhasználónak beírják, hogy "ez itt már OFF, írjál inkább ide", vagy "most már abbahagyom az offolást".

Tehát azért némi, fórumon eltöltött idő után érzékelhető mindenki számára a "határvonal".

....Főleg az ne reklamáljon, aki nem klubtag!....

Őőőő ez az én saram.

Annó amikor moderátor lettem, akkor "rang"-nál valahogy megmaradt a "MOTE Klubtag". És amikor eldölt, hogy adminisztrátorként tevékenykedem tovább, akkor külön kértem, hogy maradhasson továbbra is ugyanaz a "rang".

Norbi ugyanúgy klubtag

Sajnálom, ha megtévesztő a megvevezés, ami nálam szerepel.

....3. Mindenki opeles, senki sem felsőbbrendű. ....

Ez nem így van.

Csak fogadd el, hogy vannak olyan klubtagok, akik ezzel lettek megbízva.

Probálnak a legjobb tudásuk szerint ügyködni.

Mivel több ilyen személy van, ezért a saját hozzászólásaik kapcsán ugyanúgy ott lebeg a fejük felett Demoklész kardja :)

Ettől függetlenül persze mindeki hibázhat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.