Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

Kedves Omega-szimpatizáns klubtársaim!

Hemi felkérésére (ismét) Omega szekció alakításba kezdtem. Szeretnék ezáltal megkérni mindenkit, aki Omega tulajdonos, vagy csak kedveli a típust, hogy amennyiben szeretne belépni ebbe a szekcióba, az keressen meg engem a flowachild@freemail.hu címen!

A szekció tagságnak alapfeltétele a MOTE tagság, de nem kötelező, hogy a jelentkezőnek legyen saját Omegája.

Eddig hárman (Tascona, Gabo és jómagam) vagyunk. A bejegyzéshez öt tagnak kell összejönnie 3 napon belül. Várom jelentkezéseteket!


Flowa

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

A cikk tetszett,csak azzal nem értek egyet hogy a B-nek kissebb a beltere,mivel a nyomtáv mindkettőnél ua. ráadásul a B-nek eléggé előrenyomták a szélvédőjét így a TÉR még nagyobbnak hat.Ha te másként látod hát győzz meg. :) De különben tényleg tetszett,mindig örömmel hallgatok ilyen opel fanatikusokat. 8) Amugy hiányoztál az évzáróról,majdnem hazavittem egy üveg vodkát,de Admirális megmentette a becsületünket.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
A cikk tetszett,csak azzal nem értek egyet hogy a B-nek kisebb a beltere,mivel a nyomtáv mindkettőnél ua. ráadásul a B-nek eléggé előrenyomták a szélvédőjét így a TÉR még nagyobbnak hat.Ha te másként látod hát győzz meg. :) De különben tényleg tetszett,mindig örömmel hallgatok ilyen opel fanatikusokat. 8) Amugy hiányoztál az évzáróról,majdnem hazavittem egy üveg vodkát,de Admirális megmentette a becsületünket.

A vaskosabb kárpitok és a nagyobb műszerfal miatt kisebb. Nem sokkal, de kisebb. Meg lehet mérni. A B Caravan csomagtere pedig 50 literrel kevesebb. Szóval az A Omi a nagyobb. :wink:

Tudod mit? A legközelebbi talin (ugye jössz Omi talira?!) MEGMÉRJÜK! :)

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg azon is munkálkodunk Gaboval, hogy minél több nem MOTE-s Omegás látogassa majd a MOTE rendezvényeket, illetve lépjenek is be lehetőség szerint az egyesületbe. Van olyan (bizonyos Lui, egy új srác), aki már jelezte belépési szándékát a MOTE-ba.

Úgyhogy nem kell szemrehányást tenni! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.