Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák/kérdések


Adamka

Recommended Posts

3.0 24v.

204 lóóóóóó........ez elég lenne??? :D

3.2 24V... 218 lóóó, elég lett egy időre :lol:

Hát igen, Tas öreg, bölcs mondása.. a legjobb motortuning egy nagyobb motor :D) Én betartottam kérem!... sajna nincs nagobb az Omega piacon.. kár hogy nincs 5,7V8... így max turbósíthatok :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

3.2 24V... 218 lóóó, elég lett egy időre :lol:

Hát igen, Tas öreg, bölcs mondása.. a legjobb motortuning egy nagyobb motor :D) Én betartottam kérem!... sajna nincs nagobb az Omega piacon.. kár hogy nincs 5,7V8... így max turbósíthatok :lol: :lol:

a tiéd v6 nem?én sor hatra gondoltam,A omiba az való.

Link to comment
Megosztás:

a tiéd v6 nem?én sor hatra gondoltam,A omiba az való.

Tudom, tudom, de lényegtelen :D Amúgy is meghasonlok néha mikor hol ezzel hol azzal, hol a 3.al autózom...

Régen volt A Omi, meg B Omi, most meg.. A, B B 3,2 - me apám nem vágja, hogy kék (lévén az A meg a 2,2 es is kék... szal bajok vannak.. lehet el is adom a 3,2 est.. csak ezért (Családi ok! :lol: :lol:)

Link to comment
Megosztás:

Vannak már olyan gázszettek, amikkel ugyanúgy megy, ellenben többet zabál gázból (de még úgy is olcsóbbra jön ki - de én gázellenes vok, szal több infót tölem ne várj :P :lol: )

És igen! bízom benne (titkon), hogy 1-2 év múlva a motor még jó lesz dde lerohad a kaszni :lol: :lol: - BOCS :D de tervezek egy hengerfejcserét az én tartalék C20NE-men, hogy egy 18SEH-ét tegyem fel... :D :lol:

Az kizárt dolog! ;) Tavaly búvárkodott benne a lakatos. ;)

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm javasolta, hogy cseréljem le a motorolajat egy nagyobb fokozatúra. Megtettem, és azóta nem jelez elégtelen nyomást a kijelző. Eddig azért jelzett, (de csak alapjáraton, és meleg motornál) mert kopott a szivattyú, és alapjáraton nem kergette rendesen az olajat. Persze ez nem jelenti azt, hogy elöbb-utóbb ne cseréljem ki a szivattyút.

Link to comment
Megosztás:

Egy ismerősöm javasolta, hogy cseréljem le a motorolajat egy nagyobb fokozatúra. Megtettem, és azóta nem jelez elégtelen nyomást a kijelző. Eddig azért jelzett, (de csak alapjáraton, és meleg motornál) mert kopott a szivattyú, és alapjáraton nem kergette rendesen az olajat. Persze ez nem jelenti azt, hogy elöbb-utóbb ne cseréljem ki a szivattyút.

ez addig jó megoldás míg meg nem melegszik az olaj rendesen 1x.utána garantáltan ua. lessz a helyzet....... :D

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

1 hónapja van egy A omegám. szükségem lenne egy megbízható, nem lehúzós szerelőre budapesten. ha tudtok ilyet, vagy ha van fórumos szerelő, akit sokan ismernek ajánlanak, az még jobb lenne.

a legjobb ha megtanulod magad szerelni,mert 1 ilyen öreg autónál a gatyád is rámegy a szerelésre még akkor is ha nem húz le a szerelő.....sztem. :D

Link to comment
Megosztás:

a legjobb ha megtanulod magad szerelni,mert 1 ilyen öreg autónál a gatyád is rámegy a szerelésre még akkor is ha nem húz le a szerelő.....sztem. :lol:

egyetértek. de se kert, se szerszámok :D

amúgy kopó cuccokat kell cserélni csak, nem rossz állapotú, úgyh bizakodom..

Link to comment
Megosztás:

a fehér holló ehez képest mindennapos dolog...... :lol:
Hívjál fel autósboltokat. Én is így akadtam egyre.Én ide szoktam járni: Opel autósbolt:(1) 2941972. Pestimre. Lehet, hogy van nekik, vagy megrendelhető. Szerintem gumi alkatrészeket jobb inkább újat venni, mert öregszik az anyaguk.

:D

Link to comment
Megosztás:

Hívjál fel autósboltokat. Én is így akadtam egyre.Én ide szoktam járni: Opel autósbolt:(1) 2941972. Pestimre. Lehet, hogy van nekik, vagy megrendelhető. Szerintem gumi alkatrészeket jobb inkább újat venni, mert öregszik az anyaguk.

:D

anno jártam úgy,hogy lett volna új gumicső(légtömegmérő-pill.szelep közé) csak arany árban,asszem 34.000 huf lett volna.

Link to comment
Megosztás:

Hívjál fel autósboltokat. Én is így akadtam egyre.Én ide szoktam járni: Opel autósbolt:(1) 2941972. Pestimre. Lehet, hogy van nekik, vagy megrendelhető. Szerintem gumi alkatrészeket jobb inkább újat venni, mert öregszik az anyaguk.

:lol:

ja jobb, csak ne akard tudni mennyiért. majd megkérdezem, valószínűleg sokkos állapotban leszek.. :D

Link to comment
Megosztás:

nem bánnám, ha vmi pozitívumot is tudnál írni :lol:

saját tapasztalat,hogy tudj autótszerelni és legyen tartalék alkatrészed,mert akkor nem érhet semmi váratlanul...... :D :D

öreg autóval sajnos mindig akad gond főleg ha napi használatban van,de nem mondanám hogy nem érdemes öreg autóval rohangálni.

ez már +!!!!!!

remélem. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.