Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szerintem meg inkább vegyen egy nagyobb motoros Kadettet!

Én pl. a multkor itt a környéken láttam egy olyan lépcsőshátú 4 ajtóst,fehér színűt,hogy :2,0i,

és gyári volt,kintről hozott még anno a 90-es években,megkérdeztem,mert ilyet még én sem láttam!!

Link to comment
Megosztás:

aki 60,vagy jobb esetben 75-100 lovas astrájával azt hitte,hogy el tud verni egy GTI-t B)

Az nagyon jó GTI lehetett, mert engem a Kadettal még egyik sem tudott legyorsulni. Nem vicelek. Na versenyekre azért nem járok.

jóóóóó reggelt evribádriiiiiiiii :blush:

csak tudnám mitől lett jó kedvem,mert az 5:40-es ébresztőtől biztos nem ;)

Ez érdekes, én is jókedvvel keltem, pedig szarul aludtam, fájt a torkom.
Link to comment
Megosztás:

Így se tetszett kimászni 8 órakor az ágyból -csak mert párocskám kirugdosott B) nem tudom mi a túró van velem, az utóbbi pár napban nem tetszik a hajnali vagy legalább a reggeli felkelés, mondjuk sok értelme nincs. ;)

Link to comment
Megosztás:

Az hogy mikor kel az ember az egy kérdés, de hogy mikor jön gép elé, az megint más. Nekem nem a gép az első gondolatom, hanem egy finom lágy KV íz, reggeli autómelegítés, dédelgetés, tisztogatás, egyebek ;))

B)

Én meg előbb eszek, aztán jöhet minden más, de addig semmi.

A kocsi meg felmelegszik a garázsban. Na jó, azért 2-3 percet szoktam melegíteni, de addig visszamegyek a házba :blush:

Link to comment
Megosztás:

B)

Én meg előbb eszek, aztán jöhet minden más, de addig semmi.

A kocsi meg felmelegszik a garázsban. Na jó, azért 2-3 percet szoktam melegíteni, de addig visszamegyek a házba ;)

Sokat gondolkoztam időzített motor-, és utastér előmelegítő készüléken, ami a hálózatról megy, de nem jutottam még a megvalósításig.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.