Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jani,neked meg nincs szerencséd,de nagyon nincs :huh:

Hát ja... de legalább már ott tartok, hogy utal a biztosító 103e forintot a kárra... egyúttal felkerül rá az irmscher szárny, színre lesznek fújva a lökösök teljesen és a díszlécek, kap szép új B2-es fényszórókat és krómozott hűtőrácsot, fehér oldalindexeket, krómozott belső kilincseket, B2-es vauxhall beltér világításnál rekeszes tetőkárpitot és rekeszt, új lökös, ködlámpák, a ködlámpákba bekerül a tavaly már régen megvásárolt xenon szett így lesz minden xenon rajta... + még ilyen apróságok :)

Link to comment
Megosztás:

Valami megmagyarázhatatlan módon egyszerűen nem szimpatikus!

Tudod emberek között is van olyan,hogy még egy szót sem beszéltél vele,mégis ellenszenves -alapból!

Nekem az a bajom vele, hogy egy Min Coopert leutánoztak, csak tettek rá egy elvont modern lámpát. Mint ahogy a Nissan 350Z a Porsche-t leutánozta egy szintén jellegtelen lámpával.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az a bajom vele, hogy egy Min Coopert leutánoztak, csak tettek rá egy elvont modern lámpát. Mint ahogy a Nissan 350Z a Porsche-t leutánozta egy szintén jellegtelen lámpával.

a minitől azért messze van,én inkább azt mondanám,hogy picit divatautó irányba vitték el a formáját.

a 350Z pedig véleményem szerint közelében sincs a porsche formatervnek,sőt saját berkekben komoly múltja van,amit továbbvittek.a végeredmény pedig nagyon is tetszetős :huh:

Link to comment
Megosztás:

Akárcsak a Skyline-nak. :D

Azért én megpróbálkoznék egy 350Z-vel mit is tud driftben :D pro streetben nagyon jól nyomtam, még engem is meglepett a max pontszám... :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Szerinted én hogyan gondoltam? :D PC-n már döngettem vele de úgy, hogy benne taposom a pedált -hát nem volt még szerencsém hozzá... :huh:

Remélem egyszer lesz és nem a távoli jövőben... :lol: :D

Nyuszi jobban van már? :)

Link to comment
Megosztás:

a minitől azért messze van,én inkább azt mondanám,hogy picit divatautó irányba vitték el a formáját.

a 350Z pedig véleményem szerint közelében sincs a porsche formatervnek,sőt saját berkekben komoly múltja van,amit továbbvittek.a végeredmény pedig nagyon is tetszetős :huh:

Próbáld meg egymásra vetíteni az említett autók kontúrjait, és akkor rájösz. Átlagos szem nem veszi észre, mert ügyesen elcsalták a lámpákkal.

Link to comment
Megosztás:

Sikerült kicserélni azt a kis gumikardánt a váltókulisszában. Megszenvedtem vele. Nem volt elég lecsiszolni az egyik oldalon, melegen volt beleszegecselve. Aztán sikerült a szokásos hétvégi fejlsztést is végrehajtani, megkapta a Vito akksiját. Át kellett hozzá alakítani a motorteret. Épphogycsak hegeszteni nem kellett. A kábeleket átvariáltam, a vízhűtő tartálya necces, az akksitartót alakítottam, hajlítottam, megmunkáltam, remélem, nem vágja tönkre a re4ndszert a nagy áramleadás, bár kötve hiszem.

:huh:) Mi értelme?: - gyakran jártam úgy, hogy 2 hétig állt az autó, és utána fel kellett tölteni az akksit. Meg ugye, amikor 2 órát netezek a kocsiban 220-as konverterrel, megérzi a kis 55 Ah-s. Remélem, így elmúlnak a kellemetlenségeim.

Link to comment
Megosztás:

Nem akarom elkiabálni, de eléggé komyolnak tűnő vevő jelentkezett a kisautóra, úgyhogy 50%, hogy megyünk pénteken, vagy szombaton pestre, ha valakinek kell whiskit vinni, vagy iesmi. Bár visszafelé vonattal jövünk, úgyhogy lehet, hogy gáz lesz a transzportálás.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.