Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Huuuuu.. ;) elég volt ebből a hétből... :lol: :)

Lett belőlem vezető-gépész de "ááááá..." -avagy ez egy :lol: hét volt és még nincs vége, kezdek papírba fulladni.. :lol:

Na mindegy. Ha netalán lenne végre egy szabadka kis hétvégém vagy valami hasonló (vagy ha hamarabb nem is akkor Május 1-én) össze kéne hozni egy kis szalonnasütést vagy valami hasonlót (esetleg akár nálunk is lehetne me hely az van -no meg faterék is szeretik az efféle dolgokat)

Valaki kattan a témára? :( Me jó lenne valami kikapcsolódásos dolgot kiötletelni.. :P B) :P

Link to comment
Megosztás:

Ha netalán lenne végre egy szabadka kis hétvégém vagy valami hasonló (vagy ha hamarabb nem is akkor Május 1-én) össze kéne hozni egy kis szalonnasütést vagy valami hasonlót (esetleg akár nálunk is lehetne me hely az van -no meg faterék is szeretik az efféle dolgokat)

Valaki kattan a témára? ;) Me jó lenne valami kikapcsolódásos dolgot kiötletelni.. :lol: :lol: :lol:

Csak lenne már egy kis tartós jó idő. (fád van elég?)

Link to comment
Megosztás:

Gond egy szál se -rönk viszont annál több, olyan száraz mint nemtudommi :lol: mióta gázfűtés van (vagy 10ensok éve) azóta volt ideje kiszikkadni :( B) de ha valamiért nem boldogulnánk kifordítjuk az égőfejet a keverő dobjából, csak elsütögetünk valahogy azzal a 7.5 megawattal :P :P :lol: :lol: :)

Szóval van rá igény? ;)

Link to comment
Megosztás:

Nno akkor kérem, aki ráér jövő hét vasárnap délután:

Várok/várunk mindenkit szeretettel és jó étvággyal hozzánk egy kis szalonnasütögetős délutánra ;) addig próbálok gondoskodni egy kis jófajta Tokaji édesről hozzávalónak... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nno akkor kérem, aki ráér jövő hét vasárnap délután:

Várok/várunk mindenkit szeretettel és jó étvággyal hozzánk egy kis szalonnasütögetős délutánra ;) addig próbálok gondoskodni egy kis jófajta Tokaji édesről hozzávalónak... :lol:

Mit kell vinni?

Adorjanti nem tucc használt 1gigás DDR400 RAM-ot? (esetleg használtan, esetleg 2-t is)

Link to comment
Megosztás:

Háát első sorban magadat meg a párodat, szalonnasütéshez pedig elsősorban nem árt ha van kenyér, szalonna, esetleg hagyma, extraként némi főzőkolbász, paprika, paradicsom és ami szem-szájnak ingere. Éééés legfőképp ha van valakinek szalonnasütő pálcája mert nálunk sajnos korlátozott számban kaphatóak...

Mások nem is akarnak jönni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Mások nem is akarnak jönni? ;)

Én akarok!!! :lol: .......de nem tudok. Alig tettem ki a lábam , máris hiányzik az otthoni levegő. Debrecent meg amúgyis szeressem. :lol: Majd lélekben ottan leszek és szurkolok ,hogy az esti lehülésben meg ne náthásodjatok. RAkjatok nagy tüzet, az a biztos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az kemény, páromat sem kell elringatni egy éjszakás műszak után.. ;)

Én akarok!!! :lol: .......de nem tudok. Alig tettem ki a lábam , máris hiányzik az otthoni levegő. Debrecent meg amúgyis szeressem. B) Majd lélekben ottan leszek és szurkolok ,hogy az esti lehülésben meg ne náthásodjatok. Rakjatok nagy tüzet, az a biztos :lol:

Kellett neked külhonba lelépni :P Megnáthásodniiii? :lol: Lesz némi "fagyálló" az ellen.. :) :(

Link to comment
Megosztás:

Mikor is lesz pontosan az az ivászat... akarom mondani szalonnasütés? meg hol is ;)

Pontosan vasárnap délután..és nálunk, hely, fa, tűzhely és amik kivételével leírtam minden van. Jöhetnél te is, persze ha nem áll az ünnepnapi előkészületek útjába.. Hm? :lol:

Link to comment
Megosztás:

akármelyik boltban,viszont nem olcsó...

mér nem veszel inkább új gépet? abban tudok segíteni ;)

A számítógép folyamatosan fejlődnek, lehetetlen mindig követni a divatot, viszont a sok hülyegyerek, aki mindig a legújabbat veszi meg, nem gondol arra, hogy nehezen feldolgozható hulladékot halmoz fel, és ha tényleg nem egetrengető a különbség a régi, és az új között, akkor én inkább teszek a környezetemért, a földért, és nem csinálok szemetet.

Link to comment
Megosztás:

9.500.- Ft örökélet garral. Kingmax.

Nem olcsó, én sem véletlen rakom össze az új gépet, abba megúszom kevesebb mint fele ennyiért.

Azért egy komplett új gép még mindig sokkal több nem? :-DDD

Párom most kapott egyet 230 volt.

Mellesleg érdekelne az ajánlatod, ha debrecenben össze tudnánk futni mondjuk holnap koradélután valahol, elvinném hozzád a gépet, és hogy elkerüljük az esetleges összenemférést. Belerakjuk, kiprószáljuk, és ha jó, akkor viszem.

Link to comment
Megosztás:

Azért egy komplett új gép még mindig sokkal több nem? :-DDD

Párom most kapott egyet 230 volt.

Mellesleg érdekelne az ajánlatod, ha debrecenben össze tudnánk futni mondjuk holnap koradélután valahol, elvinném hozzád a gépet, és hogy elkerüljük az esetleges összenemférést. Belerakjuk, kiprószáljuk, és ha jó, akkor viszem.

Ha kell, akkor meg kell rendelnem, mert raktáron jelenleg egy sincs. Ha azt mondod ok, akkor megrendelem, kipróbáljuk, ha nem jó nem fizeted ki.

DE: kellene az alaplapod pontos tipusa, akkor utánanézek, hogy pontosan milyet és mekkorát támogat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.