Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Mi?? Akkor most dícséred vagy leszólod? :)

Nem emléxel rám kadettklubról, igyexem mindig objektíven, tényszerűen és szenvtelenül fogalmazni és a végén egyfajta cinizmusba, iróniába fordul a dolog, de eszementül dicsérem egyébként, éppen ezzel is.

Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy kib*fott q.rva jó csaj, vagy stb........ Végülis csúnyát mondasz, de a végeredmény szép.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Srácok bocsi de nem izgat hogy mit érdemes miért, tisztában vagyok a dolgokkal, csupán 1 dolog érdekelt hogy a Kadettban lévő nz-re fel lehet-e helyezni kókányolás nélkül az esetleges si-hez szükséges érzékelőket! Amik az azonos motorkódú Astrákban alapból vannak. Az oké hogy mi a módja , meg ki lett tárgyalva többször az si-sítés, nem a felfogásommal van probléma . mindegy, téma lezárva.

corsIKa amúgy nem valami ritka a 2 literes Kadett, csak a Corsákba nem raktak ilyen KOMOLYabb motort :)

jogos, szerintem fel lehet rakni:)

pl Tőle kérdezd meg

itt meg a lista

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok, hogy egy zöldkártya, amit a biztosító ad, hogy külföldre mehessek mennyi időre szól?

Másik kérdés, hogy ezzel a lökössel szerintetek kötekedni fognak-e, hogy nincs rajta műbizonylat?

Rá van írva,hogy meddig érvényes,általában addig amíg a kötelező érv.(negyed év-év,ahogy fizeted.)

A lökösön annyira meglepődnek,hogy eszükbe sem jut kötekedni. :)

Ide nem jön valaki???tereprali Derecske

Link to comment
Megosztás:

Rá van írva,hogy meddig érvényes,általában addig amíg a kötelező érv.(negyed év-év,ahogy fizeted.)

A lökösön annyira meglepődnek,hogy eszükbe sem jut kötekedni. :)

Ide nem jön valaki???tereprali Derecske

2 napos verseny? Holnap Romániába megyünk faanyagért a kulcstartókhoz, vasárnap meg Gyömbinapozunk idekinnt kis szalcsisütéssel egybekötve rokonság.

Link to comment
Megosztás:

2 napos verseny? Holnap Romániába megyünk faanyagért a kulcstartókhoz, vasárnap meg Gyömbinapozunk idekinnt kis szalcsisütéssel egybekötve rokonság.

Pénteken (ma)én is kinn vagyok Nagyvárad melett ,munkaügyileg!

Én ha tudok menni ,szombaton leszek a ralin Berettyóujfalunál.

Link to comment
Megosztás:

Szokott itt a környéken lenni ilyen amatőr rally is,próbáltad?

Irigykedek, és felmegy az adrenalin, de csak ácsorgok, és várok, hogy láthassak már valamit, inkább vezetném őket :))

Ha nézni kell, akkor inkább beülök egy hangversenyre, vagy talambakoncertre, dumaszínházba.

De nem vagyok egy néző típus.

Azért miattad elmentem volna :)

Akartok röhögni egyet?:

startgomb0.jpg

GRAVÍROZOTT ÜTVEFÚRÓRAVASZSTARTGOMB :DDDDDDDDD

De legalább nem kell relézni, mert két kis mexakító van benne, szal szikrázhat magának nyugodtan..........

Link to comment
Megosztás:

Irigykedek, és felmegy az adrenalin, de csak ácsorgok, és várok, hogy láthassak már valamit, inkább vezetném őket :))

Ha nézni kell, akkor inkább beülök egy hangversenyre, vagy talambakoncertre, dumaszínházba.

De nem vagyok egy néző típus.

Én meg azt nézném-hallgatnám meg amikor talambázol! :)

Link to comment
Megosztás:

Én meg azt nézném-hallgatnám meg amikor talambázol! :)

Debreceni banda, de világhírűek, babám volt először koncertjükön, én nem ismertem őket, de valami frenetikus élmény, hihetetlenül változatosak, nincs olyan ember, akinek legalább egy számuk ne tetszene, a kaput az tette be, amikor Xavér elkezdett ütemre gyorsulva orgonálni, pedig őt sosem szerettem, éshát volt musical szerű előadás is benne Pepével, akit szintén nem szerettem azelőtt, de most látom, hogy egy karizmatikus személyiség.

Ha legközelebb lesznek Debrecenben valahol, akkor szóljak neked?

Tavaly a MODEM-ben volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.