Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ma megint dolgozok emiatt kissé ideges vagyok,még jó,hogy néha tudok időt szakítani és fórumzani veletek.A munkahely sajnos most áll átalakítás, privatizálás alatt és emiatt nem nézünk valami fényes jövő elé.

:lol: Nálunk is nagy gáz van.....dehát ez nálunk mindennapos

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Van itt minden, szállítás, könyvelés, bérszámfejtés, műszaki rész (Teszt, itt vagyok én), gyártás. Ki mit akar. Viszont a kezdő fizu nem sok, mint ahogy e megszokott ebben a régióban. Én 4 éve vagyok itt, most már egész jó a fizum és egész jó pozícióban vagyok. De a társaság az szuper.

Link to comment
Megosztás:

Na, tagdíj elutalva, on-lány jelentkezési lap elküldve...várom a klub válaszát. Szerintetek mennyi idő?

Tudtátok, hogy Dorogon vezetik a mote számláját? Legalábbis az ERSTE netbank szerint ott.

Szóval nyuszifül...már legalább két garnitúra rendszámkeret + egyebek lesznek, amit ki kell osztanod! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már csak egy és negyed óra és mehetek haza! :lol: :lol:

Kellemes munkát a dolgozóknak!;)

Délután vastelepre vaskihordás lesz, már előre sajnálom a kis Corsámat, hogy nagy nehéz utánfutót kell húznia...... :lol:

Részvétemet akarom kifejezni géped számára....a nyáron az enyém egy egész utánfutó sárgahomokot húzott(Nagyfutó, nem ráfutófékes, púposra pakolva, kerekeiben kb. 3 barra kellet nyomnom a levegőt, hogy ne a felnin menjen a futó), mivel a fiaimnak szükségük volt rá a homokozóba. Király volt az elindulás, minden lámpánál mikor kettesbe tettem, akkor is nyikorgotta gumi, egyesben meg kifejezetten füstöltek. Ja, ráadásul a teljes család a gépben ült. Többet ijet nem teszek vele....szinte nekem is fájt!

Nyuszifül, itt vagy?

Találtam egy valszeg debreceni újoncot...HooD néven járt a fórumon, írtam neki pü-t. Kíváncsi vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új G astra vásárlása előtt állok. (2002-es 1.7 tdi isuzu)

Sokan írnak az adagoló hibájáról és félek egy kicsit. Tényeket szeretnék hallani.

Üdv

Nos, köztünk nem bizti, hogy találsz erről szakit, de nézz szét a fórumokban, valahol van erre topic, még ha nem is G astrára, de F-re van:

F astra 1.7 D

Amúgy szabad tudni, hogy miként esett erre a topicra a választásod, amikor írtál? Csak nem környékbeli vagy?

Link to comment
Megosztás:

Ügyi vagy...Bár nem feltétlenül azért ide, mert idevalósi, de reménykedjünk :wink:

Egyébként van Astra G-re is sok topic, nem csak nektek :lol: :wink:

Csak G-ben net találtam 1.7 D topicot, csak 2.0 DTL-t, az meg ugye nem ugyanaz...Szegény, mire azt végigolvassa...300 hozzászólás. Részvétem.

Bár lehet, hogy beidézem oda a kérdését....szerinted nem nyakaznak le érte?

Link to comment
Megosztás:

De igen, lenyakazunk! :twisted: :lol:

Nyugodtan beidézheted... csak írj ide egy linket, hogy a srác is tudjon róla. :lol:

Szia vezérem!!!!!

Nem is tudtam, hogy iylen .....vérszomjas vagy :lol:

Ja este küldenék, egy mailt, elemzés céljából,oké????Már régen ígértem, de hát... :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Helyiek és környékiek! Ha jól tudom, akkor érdemes elolvasni a mai naplóban az sms-eket! Van benne 2 idióta, szerintem buzukis! Az egyik szidja a társaságunkat...opeleseket, a másik meg fitogtatja az azonos köbcentik Lóerő előnyét.... De sz@r!

A neten nem találom....

biztos engem szid az a tegnapi barom, aki nekem akart jönni.... :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.