Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nálunk nem szoktak ajándékot adni karácsonykor bár én nem is vágyok rá.Kis cégnél dolgozom én vagyok az egyettlen állandó alkalmazott.Ha kapnék ajándékot nekem is illene adni azt meg nem szeretnék.Ti ajándék mellé 13.havi fizetést is?Mert azt viszont kapok :lol:

Mi 0. havit kapunk már, ami rosszabb, mert február elején adják...

Mentettem!!!! :lol: Igyekszem majd kisbálnát is megkerseni, aki odavaló hozzátok, hátha....

A haverjaid végképp leálltak a dologról???Mondtad, hogy esetleg érdekelne pár embert

Egy biztos jönne, az tuti

Link to comment
Megosztás:

Nálunk nem szoktak ajándékot adni karácsonykor bár én nem is vágyok rá.Kis cégnél dolgozom én vagyok az egyettlen állandó alkalmazott.Ha kapnék ajándékot nekem is illene adni azt meg nem szeretnék.Ti ajándék mellé 13.havi fizetést is?Mert azt viszont kapok :lol:

Azt tavaly óta beépítették a fizunkba...viszont van mozgóbér...éves br. 10-12%-a....meg nyaralópénz...meg ez+az.

Nyugottan csak siess, mindjárt törlöm, ez a számm annyira nem publikus.

Látod, én már az enyémben sem olvashatóan raktam be.

Link to comment
Megosztás:

Nálunk nem szoktak ajándékot adni karácsonykor bár én nem is vágyok rá.Kis cégnél dolgozom én vagyok az egyettlen állandó alkalmazott.Ha kapnék ajándékot nekem is illene adni azt meg nem szeretnék.Ti ajándék mellé 13.havi fizetést is?Mert azt viszont kapok :lol:

Mi még havonta is alig kapunk fizut, így a 13. havi kizárt, na hiába tudtam, hogy sz@r helyen dolgozom.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jövök amint tudok, és lezsírozunk valami szimpatikus időpöttyöt.

Addig is óvatosan a csúszós úton :lol:

A képeket mutattam a nejemnek, aki végül rábólintott, meg bízott abban, hogy ügyi leszek.

És siker? vagy még fejlesztés alatt?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Jövök amint tudok, és lezsírozunk valami szimpatikus időpöttyöt.

Addig is óvatosan a csúszós úton :lol:

És siker? vagy még fejlesztés alatt?

Siker...fejlesztés alatt...piros zónákra koncentrálva....

Figyeljetek, milyen népszerűek vagyunk:

5 felhasználó olvassa jelenleg ezt a témát (0 vendég és 0 anonim felhasználó)

5 felhasználó: mackosajt, coupe, I_S, nyuszifül, CORSikA

Link to comment
Megosztás:

Ha benézel az aláírásomba...megláthatod az eddigi eredményt...igaz, még a konzol képe nincs felrakva.

Megfognak nyúzni :lol:

Akkor már te is érzed, hogy a problémás nem a műszerfal és a TID, amitől általában félnek, nagyobb odafigyelés a konzolnál kell, hogy be is világitsa, meg piros-kék is legyen

No tényleg hali! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.