Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Megjöttem....meg jött ma rendszámkeret...club-os, meg szélvédőmatrica...klub-os..de 2-2db. :lol:

Hamarosan felkerülnek....mert ma valahogy nem volt jó idő, meg időm se...a nagyfiam beverte az egyik szobaablakot...neki semmi baja....és azt csináltattam meg...6e-ért...remélem a bizti majd visszaadja. :lol:

Kicsit olvasgatok.....a rendszer napi értesítésre állítás mellett is küldött minden hsz-ről emilt...122 db-ot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor eseménydús napod volt!!!!

Én meg életem első szakadó hóesésben történő vezetésén vagyok túl!De azt hiszem meg kell állapítanom, hogy ez a téli vezetés nem nekem való :lol:

Az este én is azt hittem, hogy reggel full hóban fogok vezetni...végr kipróbálhatom a téligumit, meg havat takarítok ezerrel, még munka előtt...

Erre kimegyek...az út szinte száraz, kocsin kicsi hó... na mindegy, legalább hamar beértem.

Viszont mostmár a t@köm kivan az évvégi hajrától. Jó is, hogy most megint 2 napig itthon leszek...majd hétfőn megint korán kelek.

Link to comment
Megosztás:

Én azt imádom,amikor reggelenként betoppan a főnököm,és beköszön az irodába,hogy:"Na jó akkor gyerünk haza!!"

De sosem gondolja komolyan :lol:

Eccer szaván kéne fogni...A kollegámnak könnyű!!!Ö ott lakik a cégnél...Ő ugyanis a gondnok is egyben... :lol:

Nyuszka!!

Mennék én...A fizuról kivel lehet tárgyalni?És az utöltségről?Vagy tudsz egy jó albérletet??? ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.