Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szerintem semmi diszkriminatív nem volt benne. Csupán tudományos szempontból közelítette meg a dolgot. Akárki akármit mondd, van különbség férfi és női vezető között.

Uff, ezzel mára zárom soraimat. Majd holnap megnézem, hogy milyen vitát sikerült kirobbantanom. B) Lehet, hogy sokat fogok ma csuklani... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Erről az az Indiana Jones rész jut eszembe, ahol olvadt aranyba márották az embereket büntetésül.....

Akkor már inkább a kancatej vagy a sör. Bár a sörillatúan lehet, hogy nem szivesen látnának otthon az ágyban... B)

Én meg a kancatejet hagynám ki. Az sem illatosabb. :blink: Maradjunk akkor a csokinál: tejcsoki jöhet.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt cartársak!

Kicsit furin indult a reggelem. Fél kettőkor (reggel, bocs hajnal!) azaz 1:30-kor felhívtak a cégtől egy teszter hiba miatt. Fél óra alatt lezongoráztuk, hogy mi a teendő, de utána nem bírtam visszaaludni! Ennek örömére a reggelre tervezett hajmosást megoldottam akkor. Ettől csak jobban felébredtem. :blink: Olyan fél négy körül sikerült visszaludni, addig zenét hallgattam. Igen ám, csak az ébresztőt elfelejtettem előrébb állítani, hisz a hajmosást már lerendeztem. Így ébresztéskor "még van 20 percem" címszóval visszaaludtam. 8 perccel a megbeszét indulás előtt (jöttek értem, mivel nekem most nincs kocsim, ugye) ébredtem! Hát, mit mondjak, nem sikerült időben elkészülnöm, de azért nem késtünk el.

B) Tejes, sörös, csokis fürdő? Én maradnék a habfürdőnél, mert akkor az nem fürdés volna, hanem evészet vagy ivászat! Egy kiadós sörfürdő után tényleg lehetne rám mondani, hogy el vagyok ázva! :D (Hm, vajon honna ered az "ázik' szavunk. Kicsit érdekes, nem?)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.