Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Sziasztok!

Ismét itt vagyok. Eltartott egy darabig, amíg visszaolvastam - szerencsére.

A jó idő engem is munkára sarkallt. Volt metszés, kerítés- és állványhegesztés, akvárium pakolás, motorblokk ki- és szétszedés. Este pedig megnéztem végre a DOOM-ot. Elment.

Ma mackó segítségével leadtam a blokkot fúrásra. Ha minden jól megy, akkor már holnap du elhozhatom, de ez majd holnap derül ki. Addig várakozó állás... :blink:

Akkor a póló dologgal mi lesz? Még senki nem csinált tervet? Ajánlat: mindenki sorolja fel az ötleteit és abból összegyúrunk egy végleges verziót.

Valahogy így gondoltam:

Első variáció:

---------------

Elől: márkajelzésnél egy lángoló Opel jel

Hátul: Nagy Opel jel, a villámban felül Opelclub, alul Debrecen felirat; felirat körben: "www.opelclub.hu" és "www.debrecen.opelclub.hu"

Második variáció:

--------------------

Elől: márkajelzésnél Opel jel

Hátul: Nagytemplom, alatta "debrecen.opelclub.hu" felirat (esetleg fölötte félkörívben Opelclub Debrecen, de ez már erőltetettnek tűnik, mert a webcím ezt már tükrözi)

Na tessék engem meg már le is hagytatok a listáról, de csakazértis!!!!!! B)

3. Nyuszifül

Nem direkt hagytalak le, de ha nem tudsz jönni, akkor ciki módosítani! :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ne végezz, gyere bográcsolni! Megisszuk SzaboT (maradék) pálinkáját, és karaokézunk! B) És az sem baj, ha nem írják ki a szöveget. Mit nekünk Grease, nyíljon inkább utcára a kocsmaajtó! :blink:

sört ide bort ide te szép barna jány :D

ottleszek a Bográcsozáson.... ;)

ejha nincs közel :D

Link to comment
Megosztás:

Mi folyik má itten e? :blink:

Folyik a sör a bor, a jányok,a részeg nyuszi mantát csapat,a 2.2-es motor rugdos,bőg és szarva is van,

SzaboT utcát szélesít,Sanyi meg bográcsot cipel,a pálinka párolog,a nagytemplomot leszavazzák egy pólóról,... bakker mikről le nem maradok!

el vagyok megin fáradva,megint most estem haza,reggel 5 óta...

Hiába munka,meg két csaj... :D

Bár az egyikkel inkább csapatnék a manta mellett szinkronba,a másikkal meg inkább felcsavarnék egy szőnyeget ;)

Szép napot srácok!

U.i: igen,lett egy leányzó itten az életemben mámmeg,miatta nyúlnak 16 órásra a műszakjaim minden nap. B)

Rózsaszín szemüvegben még nem láttam az asconát :D

Link to comment
Megosztás:

Nem direkt hagytalak le, de ha nem tudsz jönni, akkor ciki módosítani! :P

:D Már miért is ne tudnék menni?????Max visztek B)

a pólót én rajzolgattam, de aztán valahogy soem fejeztem be :D

a részeg nyuszi mantát csapat,

;) Asszem valamit félreolvastál B) Hogy én részeg, és hogy nyuszi, és hogy csapatok??? ;) ;) :D

5. Gelko+Anami

ha szívesen látsz minket is Tomi :D

Lemaradtam valamiről? :D Azt hiszem többet kéne otthon lennem :blink:

Link to comment
Megosztás:

Gelko! Szavadon leszel fogva! Most már itt kell legyél a főzőcskén! :blink:

már fenn is vagyék iratkozva a tali topicban....

úgy akarom alakítani az anyagiakat h kabriózás legyen de ha nem akkor max kihasználom a máv nyújtotta lehetőségek tárházát....-max ott kezedek el sörözni de akkor majd vki mosson fel a peronról B):D:D

Link to comment
Megosztás:

Bocs de a képtárat böngésztem.

Köszi jól.

:blink:

No problem, én meg dolgozok, azaz dolgozgatok közben....

Mackó, jó ügyintézést :D

már fenn is vagyék iratkozva a tali topicban....

úgy akarom alakítani az anyagiakat h kabriózás legyen de ha nem akkor max kihasználom a máv nyújtotta lehetőségek tárházát....-max ott kezedek el sörözni de akkor majd vki mosson fel a peronról B):D:D

Beszéld rá Telonitót, hogy jöjjön le :D

Link to comment
Megosztás:

már fenn is vagyék iratkozva a tali topicban....

úgy akarom alakítani az anyagiakat h kabriózás legyen de ha nem akkor max kihasználom a máv nyújtotta lehetőségek tárházát....-max ott kezedek el sörözni de akkor majd vki mosson fel a peronról :blink::D:D

Oksa! A felmosót akkor bekészítem a kocsiba! B)

Mackó, jó ügyintézést :D

Beszéld rá Telonitót, hogy jöjjön le ;)

Köcce Nyuszi! Közben át tettem holnapra pár dolgot! A beíratás megtörtént!

Gelko! Nyuszihoz én is csatlakoznék! Beszéld rá Telot, hogy jöjjön ő is! ;) De akár másokat is! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.