Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Tényleg szép, jó, és ráadásul még olcsó is, de nem megy alá! :) Legalábbis még most. Nem is a magassággal van a gond, hanem a szélességgel.

Sanyi!

a kerékjárati ívek vannak benne,vagy kicsi az ET?

szólj ha kell valamit segíteni!

jelenleg te vagy az egyetlen opeles,aki aránylag közel lakik :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Vagyok Mackó, de a listán a lap alján volt már a chat, kicsit későn értem ide.

Nos Roli, kell osztókör módosító pogácsa (direkt nem írok nyomtáv szélesítőt, mert nyomtávból már lesz elég :)), és azzal már ki is lóg, meg a perem bele is ér. De ezeket direkt a szélesítés alá vettem, addig meg elrohangálok a virslivel (márha rohangálok). ET-vel semmi gond, remekül benn van a közepe. ET szempontjából pont olyan felni, mint amit kerestem. Ugyan nem pont ilyenről álmodtam, de nagyon bejön.

Link to comment
Megosztás:

Aztat mondjad Sanyi, hogy mikor lesz tuti a hétvégi programod? Mert ugyan azt is szeretném, ha a Mantád is haladna, de ugyanakkor az se lenne rossz, ha itt tudnál lenni szombaton! :)

A többiekkel meg meg kéne már akkor beszélni, hogy ki mit vigyen.... :)

addig is: "Éljen május elseje......"

Link to comment
Megosztás:

Az idő sose érdekelt, csak annyiban, hogy nagyon meleg ne legyen. Itt egyébként esik, fúj, napról nem is álmodok. De ez még véletlenül se ok arra, hogy nem megyek. Az csak kifogás lenne, hisz télen is mentem, mikor visszafele már térdig érő hóban kellett csúszkálni. Egyszerűen sokminden összeszaladt...

Link to comment
Megosztás:

Szép estét mindenkinek!

Hazaértem, azaz értünk, Hobi jól viselkedett. Láttam szép vízesést(majd a képtárba felteszem), meg szarvast, meg sok HObi színű astrát :) meg sok egyéb opelt :) Bár az eső ma esett, így sokat nem sétálhattam, de azért jó volt, csak kár hogy haza kellett jönni :(

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Én is hazaértem. Nagyon tetszett az autókiállítás. A képeket mindjárt felrakom a képtárba.

A kiállítás után elmenetünk Mickolcra moziba. Jól megnéztük a Jégkorszak 2-t. :)

Hsz-ok a fentiekhez:

Sanyi, én is sajnálom, hogy nem tudsz jönni! Ez már tuti?

Mackó! Már láttam ezt a video-t, de akkor sajna letöröltem. Most lementettem a gyűjteménybe!

Link to comment
Megosztás:

Milyen volt a hétvégétek?

Nekem nagyon jól telt a hétvégém. Asszem erre mondják, hogy tartalmas volt. Rég éreztem ilyen jól magam.

... a Rekiben is megdöglött a motor...

:) Ez a 2.2-es moci, amit a Mantába szántál? Mi lett vele? Javítható?

Link to comment
Megosztás:

Pénteken jártam egyet Debrecenben...

A rend őrei unatkoztak, Opeleket nem láttam, és a város körül kemény útfelújítások vannak... Ennyi a rövid helyzetjelentés :)

Nem csak a város körül... A melóhelyem nincs 6km-re tőlem, mégis volt rá példa, hogy 15-20 perc alatt értem haza. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.