Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hát senki nem jön 3 napra Soltvadkertre??? Egyedül csak én??? Ne tegyétek ezt velem!!!

A hétvégén az új motorszámom a régi lesz, úgyhogy holnap utalok 3 napra. Még nem tudom, kiugrok-e Slovensko-ba, ha igen, akkor lesz Fácán 3 napra.

Egy napra nem érdemes lemennem.

Főnökasszony, ez így nem járja! Ha más nem, hát elrángatlak én. A szombatot kihagyom ivásilag, és a kisdrágámmal elcipellek bárhova!

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén az új motorszámom a régi lesz, úgyhogy holnap utalok 3 napra. Még nem tudom, kiugrok-e Slovensko-ba, ha igen, akkor lesz Fácán 3 napra.

Na ezt nagy örömmel hallom :) Szóval jössz Soltvadkertre? És kész lesz a kocsi jövő csütörtökre? :)

Kicsit bele kotnyeleskedtem. Üdv S.S.

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén az új motorszámom a régi lesz, úgyhogy holnap utalok 3 napra. Még nem tudom, kiugrok-e Slovensko-ba, ha igen, akkor lesz Fácán 3 napra.

Főnökasszony, ez így nem járja! Ha más nem, hát elrángatlak én. A szombatot kihagyom ivásilag, és a kisdrágámmal elcipellek bárhova!

Ezt jó hallani!

Majd én vezetek, úgysem iszok, de nyuszit elrángatjuk! Pont a vezér nélkül menjünk?!

Link to comment
Megosztás:

Majd én vezetek, úgysem iszok!

Két hónapja meg sem mozdult az öreglány, had vezessek már én. ;) Egy napot még én is kibírok pia nélkül (asszem :)).

Pont a vezér nélkül menjünk?!

Jaja! Nélküle csak egy csürhe vagyunk, ő a kapocs, kell nekünk! :(

Szóval jössz Soltvadkertre? És kész lesz a kocsi jövő csütörtökre? :P

Igen, el van döntve, ott a helyem. De kész sose lesz, viszont gurulni fog, az biztos! :)

Link to comment
Megosztás:

No, akkor srácok, le van dumálva, szombaton lányszöktetés! Különben is, úgy nem buli, ha a csaj is szökni akar, mert az közös megegyezés. Ez inkább emberrablás lesz. SzaboT, gyere te is, szükség lehet a mackótestedre, ha ellenállás tényállása forogna fenn! :)

Megyünk Bogi, ez tiszta sor. Én Komáromnál gondoltam az átmenetelt, de teljesen igazad van, Esztergom is ott van, minek menjek kétszer a határ fele? Több benzin marad Soltvadkertre, és Nyuszirablásra. :)

Link to comment
Megosztás:

No, akkor srácok, le van dumálva, szombaton lányszöktetés! Különben is, úgy nem buli, ha a csaj is szökni akar, mert az közös megegyezés. Ez inkább emberrablás lesz. SzaboT, gyere te is, szükség lehet a mackótestedre, ha ellenállás tényállása forogna fenn! :(

Mackótest??? :) :) Ha egy egyszerű pakolás miatt nem akarsz jönni nyuszi, akkor ezt megoldottuk. ;) Hányra legyek ott? Úgyis Debrecenből indulunk Enivel...

Link to comment
Megosztás:

A tegnapi falra dobott cékla csak a kezdet volt.

Ma összetört néhány valami, most repült két virágcserép, a virágok frissen voltak locsolva, így a saras föld az előtérben és a titkárságon szétkenődve a falon....Az egész napos üvölésről már nem is beszélve.

ezek után én már nem fogom közölni vele,, mi a szándékom....nem akarok kórházba kerülni....bár lehet a még épen maradt cserép elé kéne ugrani, és látleletet veteni, és még azért is beperelni :) :)

A levelet elküldöm, összeállítottam....este adom postára,

Soltvadkert még bizonytalan, de igazán kedvesek vagytok, de most ksiebb gondom is nagyobb ennél

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Miket olvasok.... Tomi, mint mackótestű????? :) :) Mert ha én nem lennék itt, akkor egyértelmű lenne.... vagy azért írsz ilyet Sanyi, mert nem láttad a hasam? ;)

Ja, jelentem, tuti, hogy én is megyek szombatra vadkertre, szóval CORSikA készülj!!! Ja, és ha gondolod, bejössz hozzánk, leállítod a corsát az udvarra, és mehetünk a vekivel! :P

Úgy tűnik, kitartásunk eredményes volt anyósékkal kapcsolatban. :(

Ja... és Nyuszit is visszük!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

Jó,ezt még addig megbeszéljük!Ugye jól tudom,hogy a szombatit ott kell befizetni?Mert Sanyi már itt utalni akart. :)

Most kérdeztem Tom-ot msn-en... helyszínen elég fizetni, esetleg nem árt feliratkozni a létszám miatt, hogy elég legyen az ebéd. :)

Mikor beszéljük meg?

a Nyuszi "volt" főnökét meg elintézzük! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.