Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Na itt vagyok!A tegnapi napom kataszrófa volt, be sem akartam am menni, de aztán mégis mentem.....Aztán majd látjuk mi lsz.

Hazafelé épp a nagy szerelmemet láttam, ami eléggé felkavart....aztán hazaérve egy korábbi barátom volt a tvben egy vitaműsorban....Mi jöhet még????

Az új melóhelyen tök hülyének érzem magam :) De lesz ez még rosszabb is :)

holnap megyek egy másik meghallgatásra is, most pedig megyek kirándulni valamerre.

Valamelyik nap Szoboszlón vacsiztam, hmmmmm tök jó volt :(

Így este megitn nem leszek.Sajna olyan rossz helyen ülök, hogy nem lehet netezni....

Na viharzok, mert már elkéstem

pussszzz

Link to comment
Megosztás:

Na viharzok, mert már elkéstem

pussszzz

Egy kis vihart vagy legalább kis esőt vagy csak egy kis hűvöset ide küldhetnél hozzám.Egész nap döglesztő meleg volt,kábulni lehetett,ha kimentél a szabadba.Ráadásul itt az irodában is fullasztó meleg van(klíma az nincs).Jó is ez a forróság,ha nyaral az ember(medence parton,ernyő alatt egy jó pincehideg sörrel)de dolgozni 30 fokban borzasztó kellemetlen.

Link to comment
Megosztás:

Mackó, hagyjuk a gombát, most az legyen a legutolsó dolgom. A mai napom (ami nektek már a tegnapi) iszonyú szar volt. Totál elment a kedvem a hétvégi bulitól. :) Azon gondolkodom, hogy lemondom, a pénzt meg a klub számlájára utaltatom. Alám tett a cég piszkosul. Marhára szarul érzem magam, így képtelen vagyok vigadni. Hameg ilyen hangulatban iszom, az nem jó senkinek, belekötnék az élő fába is. Sajna ismerem magam erről az oldalamról is. No mindegy. Majd csak lesz valami... Meló tuti. :)

Link to comment
Megosztás:

Két hete, amikor pangás volt, a műszakvezető mindenkit megkérdezett, hogy mikor akarja kivenni a szabiját, mert kötelező öt napot kivenni junius végéig. Nagyon örültem, pont ennyi kellett a talihoz, meg a lagzihoz, így nem kellett könyörögnöm. Erre tegnap beesett valami nagyon nagy megrendelés, ezért az amerikai főnökség úgy döntött, hogy a két héttel ezelőtti nagylelkű felajánlását visszavonja, és ráadásul hétvégén szombat, vasárnap is meló. A hiányzásért megkövezés jár. Azt persze senki se nézi, hogy szombaton a MOMC tali helyett 16 óráztam, a héten a taliig végig tizenkettőzöm. A poén az, hogy itt már mindenki őrült sztahanovnak tart, csak mert a kocsimért, meg talikért hajtok ennyire. Szarni bele az egészbe... Ja, mellesleg a kocsim sem lesz kész addigra. Ez aztán tényleg betette a kaput. Rengetegen felajánlották, hogy elvisznek, de az nem ugyan az. Ráadásul vasárnap délután még haza is akartam ugrani, márc. eleje óta nem jártam arra... Mindegy, most már nem érdekel. Vagyis a buli érdekel, csak a nyakig erő szarba még én is beletojok egy adagot.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Sanyi nemááá!

Nézd mindig mindennek a jó oldalát!

Há nem vagy te ilyen!

Menjek le hozzád hétvégén? Úgyis arra járok,a két csajommal :)

Persze csak ha nem zavar hogy dupla trélerrel állítok be hozzád ;) hozom a kislányokat pestről...

Igazis,bárki aki tud 2.2-es,vagy 2.0-ás cih motort váltóval kábelköteggel,javasoljon rá,mert kelleni fog :)

ömlik az eső,legyetek már egy kicsit mosolygósabbak! :(

Link to comment
Megosztás:

Helló Roli! Te vagy a fény ezen a szar napon! :) Mantával vedd fel a kapcsolatot, neki van 2.2-es, és talán 2.0-ás motorja is. Telefonszám a http://www.magyaropelmantaclub.hu fórum adok-veszek topicjában van, nem is olyan messze az utolsó hozzászólásoktól. Van még jópár érdekes cuccuk.

Amúgymeg a főnökkel ma este még lesz egy kisebbfajta vitám, hogy ez most életbevágó. Nem tudom, mennyire leszek meggyőző, mert tudja az igazi indokot. Voltam olyan hülye, hogy bíztam a cégben, és amikor a szabikikérés ment, a tuti hitében nem mesét, hanem a valóságot mondtam. Erre most ráb@sztam... De már érzem, hogy a lagzival is gondok lesznek. Hó vége az is, ráadásul negyedév vége, ekkor szokásuk a belünket is kihajtani.

Link to comment
Megosztás:

Ne má, te is?

Szerintem ez most nálam a fáradtság jele lehet, mert az elmúlt pár hét, vagy év???? :( elég húzós volt be kell vallani...és lehet most ütközik ki. Az új meló agyilag leterhel, meló után megy a rohanás...és mégsincs időm semmire, a lábfejem meg két napja úgy fáj, dagadt is, hogy a kuplungot alig bírom kinyomni :)

És nagyon nagyon álmos vagyok..... :)

De amúgy megvagyok, vidám nyuszi maradok ;)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem ez most nálam a fáradtság jele lehet, mert az elmúlt pár hét, vagy év???? :( elég húzós volt be kell vallani...és lehet most ütközik ki. Az új meló agyilag leterhel, meló után megy a rohanás...és mégsincs időm semmire, a lábfejem meg két napja úgy fáj, dagadt is, hogy a kuplungot alig bírom kinyomni :)

És nagyon nagyon álmos vagyok..... :)

De amúgy megvagyok, vidám nyuszi maradok ;)

Akkor épp itt az ideje, hogy kipihend magad Soltvadkerten! Örülök, hogy azért megmaradsz vidám nyuszinak.

Link to comment
Megosztás:

Akkor épp itt az ideje, hogy kipihend magad Soltvadkerten! Örülök, hogy azért megmaradsz vidám nyuszinak.

:( Én azt hiszem Soltvadkerten nem kipihenni fogom magam, a tavalyi buliból kiindulva :)

Ott tényleg esik az eső???Mert itt tök jó idő volt, kicsit fúj a szél, de sajna nem tudok sétálni menni, mert annyira fáj a lábam :)

Link to comment
Megosztás:

:( Én azt hiszem Soltvadkerten nem kipihenni fogom magam, a tavalyi buliból kiindulva :)

Ott tényleg esik az eső???Mert itt tök jó idő volt, kicsit fúj a szél, de sajna nem tudok sétálni menni, mert annyira fáj a lábam :)

Sajna igen egésznap esik az eső, itt vagyunk bezárva a lakásban Dodóval.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek! :)

Ha jár maj erre valaki aki a hétvégén megy Soltvadkertre,mert én ugye nem na akkor annak írnám a következőket:

Lécci hozzál nekem rendszámtáblatartót,meg klubbos matricát meg mindent amit adnak és ha hozol nem leszek hálátlan!

Előre is köszi.

Link to comment
Megosztás:

Szép napot mindenkinek! :)

Szép napot! :)

Remélem ilyen marad az idő, és nem fog esni az eső, mint az este.... Kiccsikó! Az eső csak ideért az este!

Mindjárt megyek ki, és szerelek... ha biztosan el akarunk jutni Soltvadkertre, muszály szerelnem... tegnap már azt hittem, melóba se tudok bemenni... aztán hazafelé semmi baj nem volt... egy jeladó haldoklik a vekin... az új, már megvan. :(

Lujdzsi! Nyuszi! többiek! Pólók? Hogy jutnak el hozzátok? (délután mindenképp foglak hívni titeket, ha addig nem is. ;) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.