Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Én már kaptam is fizut. :)

SzaboT, nem tartozol semmivel, ajándék! :( Majd ha legközelebb találkozunk, meghívsz egy fagyira! ;)

Akkor köszönöm szépen! A fagyizást pedig feljegyeztem! :P

a csereautót úgy értettem, hogy ha nem fizet viszem a kocsoiját, vagy így vagy úgy :)

Már fáradt vagyok, és még mindig bent vagyok :D

Te nyuszi, te már multimilliomos leszel a sok túlórapénztől!

Link to comment
Megosztás:

A biztonság kedvéért én azért az öltönyzsebbe betenném a kis boxerem is. Hiába, én nem vagyok olyan nagy mint ti, valamivel pótolnom kell. :) De ha buli van, ott a helyem! Pláne, ha Nyusziról van szó! Ja, és a sörösüveg is kéznél lehet, nem csak fegyver céljából. :)

Én tudtam, hogy a Sanyiban nem fogunk csalódni

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Megjöttem! Bevásároltam... :( És jól!

A Csergő árlistájában az általam kért alkatrész ára hibás volt... olcsóbb... aztán kiderült, hogy ők hibáztak, nekem jár az olcsóbb áron, és a helyi boltosnak sem lesz kára... ma javították ki... ja, és így eredeti, gyári cumó kerül a gépbe... GM feliratos!!!! ;)

Nyuszi! Ha esetleg kell még 1 mackós alkat fekete öltönyben, akkor szólj! Megyek! :) :)

Link to comment
Megosztás:

A biztonság kedvéért én azért az öltönyzsebbe betenném a kis boxerem is. Hiába, én nem vagyok olyan nagy mint ti, valamivel pótolnom kell. :) De ha buli van, ott a helyem! Pláne, ha Nyusziról van szó! Ja, és a sörösüveg is kéznél lehet, nem csak fegyver céljából. :(

Nálad a sörösüveg tartozéknak számít, szerintem. Jó sok fényképen rajtavagy vele. Tudod fegyverként is használni? De ugye előtte kiüríted? Nehogy kárbavesszen. :)

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi a kárfelmérés remélem nem neked kellett. Átpofátlankodtam az Astra G-be, és látom, hogy mi van...

A kíséretet köszönöm, valószínű szükség lesz rá...

Ha a kíséretre szükség lesz, akkor be kell szereznem az egyen fekete öltönyt, mert nekem csak zöld van, az is még a ballagós pocakban szorítós. De fekete napszemüveg és dinnye a hónalj alatt még megjátszhatós. Egyébként meg tényleg ne legyetek gonoszak! Az üvegeket mindíg üresen találom, és csak az üvegvisszaváltót keresem, de ezek a paparazzik mindíg ilyenkor kapnak le... Az ivás sebessége pedig nem az edzésen, hanem a gondos mentális rákészülésen múlik. :) Bár Hajniék emlegették, hogy Ákossal (piros 3.0-ás Mantája van) és velem egy ilyen párbajt megnéznének. No, majd Manta talin...

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt! Nem Sanyi szerencsére a kárfelmérés nem nekem kellett, hanem adorjant-nek, csak gondoltam hátha a fiúk tudnak nekünk segíteni valamivel, hogy mégis hogy kalkuláljunk. Bár ma már megy a kárszakértő, szóval minden kiderül, csak, na.....lelkileg nem árt rákészülni.

A oén az, hogy oylan 30-35 körül ment, és az előtte lévő elé, lellépett egy barom, és az esőben nem tudott megállni amikor elkezdett fékezni.Hát sajna ennyi.

De a legrosszabb dolog, hogy bár én ott sem voltam a szülei valószínűleg rámverik a balhét, mert már kérdezték, hogy velem volt amikor az eset történt.... :) Így hétévéégn meglátogatom őket, hogy tisztázni próbáljam az ismeretelenül bennük kialakult képet, s remélem nem épp ellenkező hatást fogok elérni, csak unom már hogy állandóan b...ják miattam, holott semmit nem csinálok....na mindegy, bocs scak ez most kijött belőlem, meg a régi meló miatt is ideges vagyok kissé, ez abunkó nem tudom mit akar.Kedden személyesen megyek majd be beszélni vele.

Na megyek melózni

Link to comment
Megosztás:

Szép napot drágáim (remélem nálatok süt is,itt ömlik az eső)

Mik történnek itt? :)

Nyuszim,szívem,én nem vagyok egy nagy darab,de nagyon brutálul áll rajtam az öltönyöm,és ha a hajam is levágatom mínuszosra,már fegyver sem kell,csak valami amivel lehet dobálni az ellenfelet,mert a közeledbe nem fog jönni :)

Nagy boldogság van ám Zala megyében!

Tegnap lejöttem a kislánnyal pestről,és hát nem csalódtam

Még motor sincs benne,de máris felidegesített egy B omegát,280km-en keresztül benne volt a seggébben,és akárhogy nyomta az omega,nem maradt le :(

22500552.jpg

Link to comment
Megosztás:

... oylan 30-35 körül ment, és az előtte lévő elé, lellépett egy barom, és az esőben nem tudott megállni amikor elkezdett fékezni.Hát sajna ennyi.

Ez az új autójával történt? Szegény! 30-nál is lehet műanyagot törni rendesen. Én már csak tudom...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.