Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Miért? Veled mi történt?

Velem? Nem tudom... Szerintem egyik hétévégén rálépett Félix a lábamra, mert azóta volt bedagadva és alig bírtam menni, de a vadkerti táncika jót tett neki :huh: De még most is fáj azért, és sportcipőn kívül mást nem tudok hordani... papucs meg egyenesen kizárt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyo mi baj van?

Ugye nem megint a főnököd kavart be? Mert mostmár max egy hete van,és én csapom le bakker!

A tali szempontjából a hétvége jó,még egyenlőre nem merem megígérni,mert nemom kell-e dolgoznom...

De valamelyik nap reggel felülök a vonatra,és elmegyek ok? Szólni fogok előre.

Ne idegeskedj,azért van itt ennyi barátod,hogy a bajban is melléd álljanak,nemcsak mikor happy van!

Nyuszikám,kedvesem,az a 6:3 az nagyon jónak számít,ilyet a magyar válogatott is nagyon régen ért már el! :) igen szerényen bánsz az autóval ha ennyit eszik,nálam biztos nem jönne ki 8 alatt :huh:

Mindenkinek kívánok mára sok napsütést,és sok vizet is hogy a jó időben tudjon kocsit mosni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Akik nem olvassák a nevüket, azok ugorják a következő sort. Mackó, Sanyi, Nyuszi!

IRÁNY AZ ORVOSHOZ!!!

Na, nálunk most tűnik úgy, hogy fel fog szakadozni a felhőzet. Épp ideje. Mindenütt áll a víz! Komolyan mondom, hogy belekezdek a rizstermesztésbe és a pontytenyésztésbe. :huh:

Nem emlékszem, hogy mondtam-e, de megvan a Corsa morgó hangjának okozója: ki van rohadva a cső a középdobból. Cserés lesz. A szerelő már megvette, most időpontot egyeztetünk. Addig még vagánykodok a hangjával. :lol:

Nyuszi, hogy sikerült a háztűznéző?

Rulezke, megvan a búra! Az egész kell vagy csak az üveg? Motoros lámpa, csak a fülek le vannak törve. PÜ-ben küldd már el megint a címed és feladom postán. Holnap úgyis megyek a postára csekkeket fizetni.

Mindenkinek további szép napot!

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Kisütött a nap felénk is! :huh:

Már csak így is kéne maradni vagy 2-3 hétig, és nem lenne semmi bajom. MOst a vízszint jelenleg már magasabban van a talajban, mint a múltkor... asszem kb. 1 hónap jóidő kéne ahhoz, hogy újra kúthasználók legyünk.

Tomi! Azért csak óvatosan az élvezetekkel! Még elég friss a mocid! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Halihóóó!

Sanyi a tiéd a "dili" megnevezés :)

Roli, édes a szerelmével illik, hogy óvatosan bánjon az ember! :huh:

Tomi, köszi szépen, azt hiszem jól sikerült, a vissazjelzés alapján, no meg amit levágtam ott abból is úgy tünt, most éppen Hortobágyon kéne lennem velük :lol: , dehát Tamásnak nem akaródzik menni

Igen végre süt a nap, most indulok fagyizni.

Csaoooooo

Link to comment
Megosztás:

Végre már mindenki kezd rendben lenni.

Örülök hogy a nap is elért hozzátok! Jó fagyizást!

De támogatom SzaboT kollegám kezdeményezését,és ugyan már legyenek szívesek az említett

emberek elfáradni az orvoshoz! JÓÓÓÓÓ? :huh: grrrrrrrrr :lol:

Mindőtökre szükségünk van,és tökéletesen megfeletek nekünk egészségesen,tolókocsi meg mankó nélkül!!!!

Más lehetőség kizárva,úgyhogy legyetek szívesek foglalkozni az egészségetekkel!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.