Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

:lol: Hát akkor velem mi lesz???? :lol: Nem azt mondtad hogy..... :D

Te természetesen tőlem tanulsz keresztbe menni! :D Arra gondoltam, aki mindíg a szabályok szerint él. No, az olyanoknak én vagyok a "No látod, ezt se szabad így" tipikus példája. De szerintem a móka és a játék bizonyos keretek között épphogy a vezetési rutinhoz kellene hogy tartozzon. Hiszen így mégjobban megismered autódat, jobban tudsz reagálni egy élesebb helyzetben. És mivel én nem szeretném, hogy neked bármikoris baleseted legyen, ezért szeretnélek pár trükkre játékosan megtanítani. No meg aztán hogy ne csak idegeskedj a sok hülye miatt, hanem hogy csak tisztán élvezetből vigyorogj magadnak! ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szép estét!

Sanyi! büszke vagyok rád,én is épp így gondolom az autóvezetést,csak én sokkal kevesebb embernek adnék nem jogosítványt,autót.... :lol:

Annyival kiegészíteném még az egészet,hogy aki nem szeret vagy fél vezetni,vagy ideges,az ne is üljön autóba,aki meg imádja,az meg előbb utóbb úgyis a saját tűréshatárán fogja nyikorogtatni a kerekeket :D

Ez jó,mert az ilyen fejlődőképes :D

Tomi,megcsináltam a messengerem,hát rohadtul nem is a programomnak volt baja,simán csak csináltam új fiókot,és megy ;)

Szóval,aki esetleg máshol is szívesen beszélne velem,itt a messengerem: vascona@citromail.hu ;)

Elnézést hogy ilyen pRoli vagyok,de felhúzott ez a sz@r,és már nincs kedvem vele szenvedni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jelentem egy óra múlva befejezik a burkolást.....örülni még nem örülök, csak majd ha láttam :lol: de remélhetőleg nem lesz semmi gond....bár ......na mindegy.

Jöhetnek a festőőőőőőőőőőőőőőőőők :D És ha érdekel valakit akkor elárulom a fürdőszobaszekrényt is megvettem tegnap, így ágyra már nem marad pénzem, szal ha jöttök a földön fogtok aludni, de jó ott aludni, volt szerencsém kipróbálni, sajnos már ott :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jöhetnek a festőőőőőőőőőőőőőőőőők :D És ha érdekel valakit akkor elárulom a fürdőszobaszekrényt is megvettem tegnap, így ágyra már nem marad pénzem, szal ha jöttök a földön fogtok aludni, de jó ott aludni, volt szerencsém kipróbálni, sajnos már ott :lol:

Tegnap én is majdnem a földön aludtam ;)

Még Sanyival mikor abbahagytuk az msn-t,hazajött a szomszédom,aztán kitalálta hogy igyunk :D

Ő még csak akkor kezdte,én már nem :D valami 6 órakkor keltem fel a földről,hogy van ágyam is... :lol:

Nyuszi,engem személy szerint nagyon is érdekel a szekrény is amit vettél,csak kérlek mutass már képeket!

Én még a csempéről sem láttam ;)

Link to comment
Megosztás:

Jelentem egy óra múlva befejezik a burkolást.....örülni még nem örülök, csak majd ha láttam :D de remélhetőleg nem lesz semmi gond....bár ......na mindegy.

Jöhetnek a festőőőőőőőőőőőőőőőőők :D És ha érdekel valakit akkor elárulom a fürdőszobaszekrényt is megvettem tegnap, így ágyra már nem marad pénzem, szal ha jöttök a földön fogtok aludni, de jó ott aludni, volt szerencsém kipróbálni, sajnos már ott :lol:

megvetted ja,én meg azóta 3,5 tonnára vagyok vizsgáztatva :lol: ;) ;)

a földön tényleg jó aludni,pláne ha ott vagy mellettem :D no meg nem kell óránként felkelni,és öntögetni a vizet a mosdóból :D :D

voltam ma rendőrségen,kihallgatáson,tanúként. egy ösztöndíjas csalás áldozataként (többek között az én adataimmal összesen 16 millió forintot nyúltak le).

aztán fosok,hogy még engem is belekevernek ebbe az egészbe..... :P

az tuti hgy inkább éhen döglök de semmit nem fogok igényelni mostmár...

Link to comment
Megosztás:

Szép napot!

Szép idő van!

Még mindig nem tudok semmit se a vekiről... majd holnap reggel... remélem jó híreket kapok... ;)

Tamás! Fel a fejjel...

én azért ma erősen figyelgettem a biogalnal,hogy ott áll-e a vektrusz. de még nem állhat ott ezekszerint.

az ügyemmel kapcsolatban pedig nyugodt vagyok,mert ÉN nem követtem el semmit. de valaki(k) írtak hozzá ajánlást,hogy roma VAGYOK meg rászorulok,meg hogy ez az ösztöndíj segítene a hátrányos helyzetemen,stb. :lol: :lol: :D :D ;) aztán pedig maguk közt elintézték a többit

és az adatlapomat én adtam be,igaz utána ki tudja ki nyúlta le,a többiekével együtt...és ezért nehogy cseszegessenek :D

Link to comment
Megosztás:

2004. dec. 1 óta TEVA! :lol: :lol:

Sajnos ma nem sikerült senkivel sem beszélnem érdemben az autószövnél, de holnap már a főnökük is lesz, akivel már tudok tárgyalni... és amúgy meg urak, mert 2-ig dolgoznak... mások meg 4-ig szoktak... vagy 2 műszakba. Szóval még csak arra se volt esély, hogy odaérjek, mielőtt bezárnak.

Link to comment
Megosztás:

2004. dec. 1 óta TEVA! ;) :D

Sajnos ma nem sikerült senkivel sem beszélnem érdemben az autószövnél, de holnap már a főnökük is lesz, akivel már tudok tárgyalni... és amúgy meg urak, mert 2-ig dolgoznak... mások meg 4-ig szoktak... vagy 2 műszakba. Szóval még csak arra se volt esély, hogy odaérjek, mielőtt bezárnak.

biogal vagy teva.... egyik olyan mint a másik ;) :D

2ig dolgozni az az élet... én meg 3ig robotoljak mi :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ugyanaz. Biogal magyar... Teva nem...

azt tudom,de nekem ugyanolyan,na. ne kössél belém :lol:

papapaaaaaaaaaam, régi jó ismerősünk Zolee tag akar lenni,e ste küldöm át neki a jelentkezési lapot :lol:

sokat látom a városban mászkálni,viszont neten nem látom olyan aktívnak,mint régebben.

de remélem tag lesz,jó fej gyerek :D

Link to comment
Megosztás:

papapaaaaaaaaaam, régi jó ismerősünk Zolee tag akar lenni,e ste küldöm át neki a jelentkezési lapot :lol:

izzéééé... nincs valahol net közelében? No meg ugyi jobb szeretni az átutalásos fizetést... Eztet nagy fehér főnök.. izé díípblú kolléga mondotta... ha jók az emlékeim.

Link to comment
Megosztás:

vagy lehet mackó azt hitte van fénypostám ;) és azzal küldöm neki át :lol:

sajna még nincs...és üveges ismerősöm sincs...kapcs ford. :lol:

Amúgy tökre meglepődtem, hogy hívott ;)

hinni csak a templomban :D

üvegest lehet tudok :D majd úgyis találkozunk,és elmondod mi kellene konkrétan

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.