Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

szebb estét mindenkinek! ja és kicsit melegebbet!

jelentem,a debreceni régió g astrás tagjai immár téligumin gurulnak. igaz kicsit megfagytam,mert ugye kabátban nem lehet kereket cserélni,de kész van. viszont jövőre Hobinak új téli és nyári garnítúrára van szüksége :unsure:

úgyhogy most kicsit megmelegítem magam,aztán csinálok valami finom vacsorát :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondoltam ideje már ide is felnézni, mert igencsak eltűntem. :unsure:

Ma be kellett "gurulni" Debrecenbe, mert egy ismerősöm szilánkosra törte a kisujját két betontömb között és ma este műtik. Az indulás kicsit érdekes volt. Józsánál balesetről adtak hírt ismerőseim, így Balmazújváros felé vettem az irányt. Előtte Polgáron a MOL kútnál tankoltam (Polgáron csak MOL van, de abból 2 is). Még Folyást sem értem el (kb 4km) motorkontoll lámpa ki, majd 20 másodperc múlva a motor is leállt. Indítózásra semmi. Némi motortér vizsgálat és ismételt sikertelen indítási kísérletek után segítséget hívtam. Ekkor már kezdtem berágni. Gondoltam, míg kiér a segítség, addig sem ülök tétlenül. Indítózásra mintha be-be akart volna indulni, de mégsem. (Ekkor lopva megnéztem a benzinkutas blokkot, de megnyugodtam, 95-öst tankoltam.) Többszöri "minthaelkaptavolna" után berágtam és addig indítóztam, amíg kicsit beröffent a motor és ekkor padlógáz neki (ok, nem totál padlógáz) és életre kelt! Félve, de leállítottam (GSi Tomi jutott eszmbe, de én is leállítottam, mint ő, mert nekem is tudnom kellett, hogy beindul-e). Szerencsére beindult. A segítség lemondása után irány Db. Valahol a Hortobágy folyó környékén 1cm-es hó fogadott, nekem meg még a nyári gummedlik vannak fent (holnap csere). Ez után semmi említésre méltó nem történt. Az oda út is, és a vissza út is sima volt. Mondjuk vissza már a 35-ösön jöttem.

Na, ezzel a kis leírással asszem pótoltam a kiesett karakterszámot. :blink:

Link to comment
Megosztás:

ejha! elég meredek sztori :unsure:

és azóta rendben van az autó? indul rendesen??? sikerült kideríteni a hiba okát?

egyébként azt hiszem,vannak ilyen vészindítási technikák,hogy meddig kell nyomni a gázpedált,ha hidegen,melegen nem indul,stb...

1x már volt hasonló hiba. Akkor a benya okozta. Most sem sok volt a tankban, arra tankoltam. Talán felkavartam valamit a tankban vagy volt valami a benyában. Nem tudom. Azóta semmi gond. Kop, kop, kop! Gyere be!

Link to comment
Megosztás:

Tomi! villogtasd ki a tárolt hibakódot, aztán valamit kiokoskodunk. ;)

Ezt tervezem, ha hazaértem. :blink:

Amúgy szép jó reggelt mindenkinek! Itt qu hideg van (-2.5°C). Tegnap beszéltem húgomékkal, ők tegnap már hógolyóztak Püspökladányban... :unsure:

Reggel vadászat közben (reggeliért indultam) elém sétált egy németjuhász és a satufékre enyhe rugdosás volt a válasz, pedig 30 körül mentem. Na mondom, jó lesz vigyázni. Szal ma tuti felrakom a téli papucsokat.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!Hmmmmmmmmmmm, este 9-től reggelig aludtam. :blink: jól esett. Reggel ezért épp kipihenten nyugisan készülődök, próbáltam a szemem alatti táskákat eltüntetni, amikor bevillant a hír 1/4 hétkor, hogy a lakáskulcs nálam maradt, és oda kell adnom a vizesnek, szal irány hozzá, de úgy hogy még melóba is beérjek, szal most kb úgy nézek ki, mint aki magán felejtette a Halloween álarcát :P , de cserébe láttam egy ágyából kikelő villamost ;)

Szia nyuszi! Látom már te is figyelsz! ;)

Inkább a szemhéjamat figyelném belülről, :unsure: de örülök, hogy újra látkal, nagyon eltüntél, ha ma nem jeletkeztél volna hívtam volna DBR kommandót ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.