Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

bocs, csak épp bosszankodtam, mert a plázánál egy hülye buszos ki akarta kerülni a szélső, azaz buszsávból jobbra kanyarodókat, csak engem kifelejtett a számításból. :unsure:

Még szerencse, hogy tolva egy padlógázt, meg kormányt balra, már be tudtam osonni a belsőbe, ahol ugyi így épp egy Pajero elé vágtam be... cserébe elkerültem a busz oldalát, aztán a villamossíneken átsuhantam vagy 80-al!!! Érzésnek nem rossz ez, de kihagytam volna. KÖzben persze kezem a dudán bőszen vigyorgott...

szóval ezzel voltam elfoglalva... no meg a mentővel... amit a tükörből aztán láttam, hogy honnan merre... :blink:

Sziasztok!

háááááááát aki tud az tud!

Link to comment
Megosztás:

Természetesen! mikor jöttök? Gyertek hamarabb és felurottok hozzánk, aztán elindulunk tőlünk a bulira. Ja és nincs egy felesleges tanksapkád?

ajánlatot köszönjük, még meglátjuk, mert nem tom mivel, kivel megyünk... lehet SzaboTtal, lehet külön... passz.

Tanksapim sajna nincs pluszba. :unsure: a fene egye az ilyen kutasokat! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Holnap nem leszek,bár sztem ma sem nagyon untatok rám. :blink:

Holdvilágos jóéjszakát mindenkinek.

Ha valaki tud egy jó és olcsó internet elérést az szóljon már lécci mert unom,hogy mindig kunyerálnom kell a gépet itt a cégemnél. :unsure:

Szóval pá ,csók ,ciao ,ahoj ,helló és mifene.

Link to comment
Megosztás:

Szeritnem vadássz egyet a csegőben, nekem 1500 volt 2 éve.

Tomi szeme a pályán! :blink: És az ötlete is kiváló! Az meg "nem pénz" érte... csak ne kéne kifizetni... ;)

Sziasztok!

Holnap nem leszek,bár sztem ma sem nagyon untatok rám. ;)

Holdvilágos jóéjszakát mindenkinek.

Ha valaki tud egy jó és olcsó internet elérést az szóljon már lécci mert unom,hogy mindig kunyerálnom kell a gépet itt a cégemnél. :unsure:

Szóval pá ,csók ,ciao ,ahoj ,helló és mifene.

az a cég, amelyik TV-t, netet és telefont is tud... az nincs nálatok? mert elvileg ha mindet kérik, akkor olyan "olcsó"...

hogy minden a pénz körül forog... batta meg...

Link to comment
Megosztás:

ajánlatot köszönjük, még meglátjuk, mert nem tom mivel, kivel megyünk... lehet SzaboTtal, lehet külön... passz.

Tanksapim sajna nincs pluszba. :unsure: a fene egye az ilyen kutasokat! :blink:

Teljesem mind 1 kivel jössz szeretettel várlak benneteket, ja és aki nem vezet + kóstolhatja az alma pálesz is!

Link to comment
Megosztás:

akkor lehet Corsázni kéne! Hallod ezt Tomi? :unsure:

bár még Ildi is beleszólhat! :P

Vagy inkább Vekizni! Nekem nincs ki beleszóljon. ;)

Ma megint sokáig húzódott a meló + volt egy kis baráti segítségnyújtás (másfél óra vírusirtás, majd net beállítása). Most épp a kopogást hallgatom, amit a szemem művel, mert dél óta nem ettem és piszok éhes vagyok.

A Futó Gabi ma feladta a BC-m, ami 1-2 napon belül megérkezik. Aztán már csak időt kell szakítani rá és beszerelni. ;) Lehetőleg még szombat előtt. :blink:

Most megyek kajálni, utána meg fejes az ágyba. Esetleg egy kis X-akták altatóként... ;) Jó éjt Opelesek!

Link to comment
Megosztás:

Itt nem esik, csak esett. Nyuszi, áruld már el, hogy neked miért jó, hogy esik?

Rájöttem, ez nem az én reggelem. Kezdve azzal, hogy otthon hagytam a mobilom, bevertem a fejem a kocsiba beszálláskor, stb, stb...

Haza akarok menni!!! Legalább a reggelim itt van. Ez nyugtat. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.