Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Szerintem meg az acélfelni dísztárcsa nélkül kúl! :unsure: Nem sok ember van akinek tetszik, de nekem bejön. Nekem amióta G Astrám van, így járok télen-nyáron (könnyűfémfelnim még nincs). Megvettem és dobtam is le róla a gyári dísztárcsákat rögtön... Nekem azok nem tetszenek. Idáig talán 2 féle dísztárcsát láttam ami tetszik... (Peugeot 307 gyári, meg vmi noname, amit egyszer láttam egy G Astrán)

kinek mi :blink:

nekünk pl nagyon bejön a gyári dísztárcsa.

a régebbiek viszont csúnyácskák,az tény ;)

sokan járnak egyébként simán lemezfelnivel errefelé...

alufelni,meg ha minden jól megy,lesz tavasszal.hogy milyen,azt nem tudom,de nekem a gyári astra classic felni is tetszik. ami az njoy astrákon is szokott lenni ;)

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben tudtok olyan Opeles vagy csak sima nagyobb autósboltot,ahol lehet kapni gyertyakábelt darabra is C12 NZ Opel Corsa A-hoz?Bontóban voltam,de ott csak szettben adták.

szettben lehet kapni szerintem szinte mindenhol :blink:

legalábbis eddigi tapasztalataim alapján...

viszont írtam privit,de még ne nagyon éld bele magad :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Sajna a technikai és a társalgóba eső topicokat csak tagok olvashatják. De ha van valami kérdés, itt is tudunk válaszolni... tudod, a chat-ben semmi sem off... :unsure:

Köszi!

4 hónapja van meg eddigi probléma 1 H7-es izzó kiégett.

Érdemes 55w-osnál nagyobbat belerakni?

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

4 hónapja van meg eddigi probléma 1 H7-es izzó kiégett.

Érdemes 55w-osnál nagyobbat belerakni?

Ha nem is a foglalat, de a kapcsoló lehet megsínyli.. bár nem tudom, nincs-e relézve eleve gyárilag. Mert ha van, akkor éppen ki lehet próbálni. Bár inkább akkor már ezeket a megalight és társait javasolnám azonos teljesítmények mellett. :blink:

Endlos,. asszem elfelejtettem neked boldog születsénapot kívánni, hát ezúton kívánok nagyon sok boldogságot :unsure:

Én is én is én is!!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

nem érdemes,mert esetleg még megolvasztja a foglalatot,ahogy hallom :unsure:

Nem témába vág, de fontos! Meg kérnélek ürisd ki a postaládád tartalmát! Mivel a Fórumban kértél email értesítést minden PÜ-ről és a rendszer nem tudja elküldeni a értesítőt, mert tele van a: adorjant@freemail.hu

Most én kapom meg ezeket, hogy nem tudta elküldeni.

Hibaüzi:

adorjant@freemail.hu: Error on maildir delivery. Disk quota exceeded.A level kezbesitese nem sikerult, megtelt a cimzett postafiokja. (#4.3.0)

Pl nyuszifül írte neked...

Ajánlom ezt is: http://www.opelforum.hu/index.php?showtopi...=0entry227064

Link to comment
Megosztás:

Nem témába vág, de fontos! Meg kérnélek ürisd ki a postaládád tartalmát! Mivel a Fórumban kértél email értesítést minden PÜ-ről és a rendszer nem tudja elküldeni a értesítőt

köszönöm hogy szóltál,kaptam közben arra a címre egy elég nagy csatolmányt,azért telt meg hirtelen.

ki szeretném kapcsolni az értesítőt privikről,de még nem találtam a menüben :unsure:

de ránézek mindjárt alaposabban!

KöszikeKöszike ponty 30 lettem tannapelőtt, jó érzés

Gratula! mostmár három X-el írod alán a neved? :blink:

Link to comment
Megosztás:

engem nem, csak épp szenvedek a 1,5 éve vett noname kormánnyal, hogy be tudjam állítani normálisan... de valahogy nem jön össze a carbonban, hogy a kormány is érzékeny legyen, meg a fék-gáz is a pedálról. vagy a kormány direkt, vagy a pedálok... :unsure:

egy időben nagyon rá voltam kattanva,de igazi,márkás,erős,FF-es kormány igen húzós...most már olcsóbbak,de már nem vágyom rá :P

viszont jó kedvem lett,az egyébként igen-igen-igen elb@szott nap után,mert a cégtől karácsonyi ajándékként kapunk 62e ft értékű üdülési csekket :blink: ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.