Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

lehet még télen akksit is kell cseréljek... nem volt meggyőző a mostani indítás...

Nálam már megtörtént

Az jó, akkor majd telefonon beszélünk, de addig is maradjunk a péntekben persze ha a többiek is ráérnek!

Péntek este nekünk is belefér egy kis bowling :-))

Link to comment
Megosztás:

Szkjúzmííí máj redzsijonál társaim, de úgy emléxem, hogy én is szokogatom vinni a társamat! Szóval szerintem Endlosék nem kéne, hogy egyedül érezzék magukat... kivéve, amikor előbb lelécelünk... no de emmeg má sajna nem mindig rajtunk múlik, hanem a 3 ördögfiókán.

szilveszterrel mi a terv?

Link to comment
Megosztás:

Ez is egy életmód, legtöbben így csinálják, ma ez a divat. Az emberek az autót már csak munkaeszköznek használják, mint a számítógépet is, addig jó, amíg működik, utána kidobás csókolom.

én nem divatból csinálom.sok autót ki akarok próbálni,és amíg lehetőségem lesz rá,meg is fogom ezt tenni!

az autó nekem nem munkaeszköz :lol: és nem az a cél,hogy halálán adjam el.előfordul,hogy a benne rejlő teljesítményt és tartalékokat ki is autózom. ezért van. ha engedik forogni 6500ig,akkor adott esetben ki is használom.kínzás? akkor miért nem szabályoz 4000en? :)

Link to comment
Megosztás:

Meddig maradtatok amúgy még utánunk?

De ha legközelebb sem hozza senki sem a párját, akkor én sem viszem gyönbit. (de akkor meg lelkiismeretfurdalásom lesz)

Nem sokáig.

Ha el bír viselni bennünket, akkor miért hagynád otthon? Én nem tudok semmi írott vagy íratlan szabályt arra, hogy párok nem jöhetnek... Ne fúrkálj te semmit, hozzad. :)

Már megint nincs időm beszerelni a tükröket, de mondjuk most az idő sem kedvez (garázs híjján). Talán majd tavasszal. :lol: Na jó, ez poén volt, úgysem bírnám addig.

Mindjárt felrakom a képtárba a karácsonyi tali képeit.

Itt is vannak.

Ja, srácok! Mégis Szombathely volt. :)

Link to comment
Megosztás:

Nem sokáig.

Ha el bír viselni bennünket, akkor miért hagynád otthon? Én nem tudok semmi írott vagy íratlan szabályt arra, hogy párok nem jöhetnek... Ne fúrkálj te semmit, hozzad. :lol:

Jójó, de akkoris nekem kínos (neki nem)

Csókolom mélykékúr, te nem nyaralsz ? :-DDDD

Link to comment
Megosztás:

Hohhohhóóóóóóóóó

Igencsak el tunnék csippenteni monjuk peruba egy gyönyörű amazoniai kanyon szirtjére bangiijumpingolni, meg erdőben sétálni, meg sok szex, meg ezaz

Én ott is autót szerelnék :) ha van ott olyan...

Ma szétbombáztam a donor autóm teljes farát,futómű,tank,csövek ki,kábeleket kifűztem,kiszereltem a tankról és a csomifedélről a központi zár mocit,utóbbiból a komplett zárszerkezetet (Tas,ez is a tied),majd kézenfogtuk az asconát,és betoltuk aknára-garázsba,felbakoltuk a seggét(nincs alatta futómű hátul) és utána már csak méregettünk,mit hogyan holnap.

Bepakoltam az üres blokkot,és a komplett váltót(előbbit 70-80,utóbbit jóval 100 kg fölé becsülöm súlyban),és elvittem azokat is az autóhoz,mert holnap beköltöznek ideiglenesen a helyükre :)

Tök örülök,minden gondomat elfelejtettem! :lol: pedig tele lett sebekkel a kezem megint...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.