Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jut eszembe pajtikák, engem kissé elbizonytalanít az ágy mérete, Endlos te odamérted magad, jó lesz tutira?Egész éjjel ezen agyaltam

Én 176 vok. nekem jónak tűnt, de ha már a kezemet is kinyútom, akkorgáz, de ezt végülis megmondták, hogy 2 méteres nagy KAratésok is szoktam itt mexálni.

Link to comment
Megosztás:

na... elléptem xp-t újratelepíteni.... egyre furább dolgok kezdtek történni... pápá

én most lesz 6 hónapja,hogy nezetek,jáccok,videózok,dvd-zek,rákötök mindent a gépre(telefon,mobil,videó,tv,videókamera,zipdrive;3 winyó két író,5.1),és hozzá kell tenni ,rengeteg olyan honlapot látogatok ahonnan ismeretlen eredetű fileokat szedek le,és azóta megy,nem szarakszik,nem cseszeget,nem ír ki semmit,ja és a laptop is hálózatba van rajta a házinéni fiának gépével együtt,ja és még egy router is,mégsincs semmi baja...

Egy a titka,nem szabad használni az SP2-t,és semmi olyan frissítést letölteni/bekapcsolni,amit a a windows le szeretne tölteni...

Ja és az 500W-os táp :lol:

Pedig maga a gép gyengus,sima 2.6-os cerka,intel 885 alaplap,Ati 256-os vga,meg 1 giga kingston memória...

Na meg persze az Internet explorert is már telepítés elején lelőttem,amennyire csak lehet...Firefox forever! :lol:

Én csinálom jól vagy mások rosszul? Mindenki telepítget,meg formázgat...A szomszéd szobába havonta kell windowst telepítenem,pedig az a gép is hasonló kategória.. :unsure: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Roli!

Nem olyan rossz az az sp2. csak bizonyos funkciói bibisek!

Ja, már műkszik a rendszer! És hirtelen olyan dolgok is működnek, amik egy ideje már nem. :huh:

Ja, és nekem már 7xx napja volt fent az az xp. Jól bírta.

Jól van Mackóka,csak menjen mindig amikor beszélgetni meg forumozni támad kedved! :lol:

Én most ezen felindulva ma Longhorn-t fogok tesztelni a másik gépemen... :lol: :lol:

Ha megy legalább egy hónapig,akkor átállok arra :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ezt cáfolom, több okból. 1x majd élőben megvitatjuk.

Endlos könyvtára a dbregio.hu-n Ki szeretne még ilyet?

Tomi én nagyon szeretnék,akár fizetnék is érte! :unsure:

Vagy estleg lehet olyan is,ahol fenn vannak az én honlapomon ilyen cuccok? vagy hogy? Kitől tudnék bérelni néhányszáz megát a neten ilyen célra? Ki tart fenn ilyen servereket? Vagy akár csinálhatok sajátot is?

A vita tárgyát nem képezi semmi,én annyira értek csak hozzá,hogy lássam nekem mi a jó...eddig ahogy írtam az csináltam,és nincs vele gondom :huh: Előtte másképp csináltam,és akkor csak gondom volt...Persze konfig-tól is függ,az enyém rühelli az sp2-t és ennyi :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma volt alkalmam kipróbálni egy 535i-t régi de kemény vas :unsure:

Utólagos tapasztalatom csak ennyi: az autó 3 kilincses :huh:

A gazdája most is ír msn-en hogy tele lett a gatya de nagyon király volt :lol:

Kis rábeszéléssel tavasszal már ő is indul kecskeméten a driftversenyen...

3500 ccm,sorhat,egy pillangószelep,meg hengerenkénti befecsi...

Senatorhoz képest kicsit lomha,de van nyomaték itt is :lol:

Ő az:

BMW535i.jpg

ez meg a mocija:

535i%20motor.JPG

Link to comment
Megosztás:

ma volt alkalmam kipróbálni egy 535i-t régi de kemény vas :unsure:

Utólagos tapasztalatom csak ennyi: az autó 3 kilincses :huh:

A gazdája most is ír msn-en hogy tele lett a gatya de nagyon király volt :lol:

Kis rábeszéléssel tavasszal már ő is indul kecskeméten a driftversenyen...

3500 ccm,sorhat,egy pillangószelep,meg hengerenkénti befecsi...

Senatorhoz képest kicsit lomha,de van nyomaték itt is :lol:

Ő az:

És mit szólsz a commodore-hoz, amit tennap küldtem msnen linkbe? hümmmmmmmmmmmmm na az már nemcsúnya

Link to comment
Megosztás:

És mit szólsz a commodore-hoz, amit tennap küldtem msnen linkbe? hümmmmmmmmmmmmm na az már nemcsúnya

már láttam ezt...nagyon régóta ottvan már...

Én erre csak azt mondom,hogy ha néztél vasárnap Cobra11-et,abban összetörtek egy gyönyörű Admiralt! Na az szép volt! Aki esetleg látta,az tudja,az a fekete autó az az volt...Ez a Commodore inkább már csicsás

Nézd meg ezt Endlos! Sanyi ez is az Erich-é! Admiral

Link to comment
Megosztás:

Sanyi ez is az Erich-é! Admiral

Már ismerem! Tavaly nyáron ezt hengerfejezte Tas. Akkor lettek olyan nagy komák. De ez az Erich tényleg nagy csóka! :unsure: Bevallotta, hogy direkt azért jött az Admirallal, mert olyan jók a magyar szakik, hogy inkább velük csináltatná meg a vasat. És csak ezért elkínozta az amúgy is hengerfejes autót a Balaton partjáig. :huh:

Más: visszaírt Hajni, hogy a Mantásoknak akkortájt lesz egy banzájuk:

2007. április 27-29.

Opel találkozó Obertürken, Németország

Kevesebb, mint 600 km, több, mint ezer autó!

www.opelfreunde-obertuerken.com

Majd figyelem az ottani fórumot, hogy hogy is alakulnak a jelentkezők.

Ja a sörös szponzori kérelmemmel nem nagyon haladok. Már vagy tízféle verziót írtam, de eddig egyik sem nyerte meg a tetszésem. De megeröltetem magam. Ha van egy számomra elfogadható verzió, akkor meózás céljából megosztom veletek, aztán mehet az általam legmegbecsültebb sörgyáraknak (Brau Union, Soproni sörgyár, Dreher).

Link to comment
Megosztás:

Sanyi! miko? me én úgy emléxem, mi egy hónappal később akaródzunk valamit csincsilla. Nem? :unsure:

Ja, de, máj. vége, jún. eleje. Akkor meg minden faca! :huh: Ezután a köv. tali a Nemzetközi Opeltalálkozó, az meg augusztus. Kicsit eltévedtem a tér-idő kontinuumban. :lol: Tudod, a fluxuskondenzátor kezd meggajdulni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem ez a második változat, ami szeméttel ment, és lebegni is tudott. :unsure: A legutolsó változat vasúti kerekekkel volt ellátva. Egyel előtti pedig a piros-fehér peremes, króm dísztárcsával ellátott kerekeken gurult, és elektron csöves volt. :huh: Vigyázá' Mackótestvér, Terminátorban, Predátorban, Alienben, Vissza a jövőbe-ben verhetetlen vagyok ám! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.