Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

már láttam ezt...nagyon régóta ottvan már...

Én erre csak azt mondom,hogy ha néztél vasárnap Cobra11-et,abban összetörtek egy gyönyörű Admiralt! Na az szép volt! Aki esetleg látta,az tudja,az a fekete autó az az volt...Ez a Commodore inkább már csicsás

Nézd meg ezt Endlos! Sanyi ez is az Erich-é! Admiral

Hát nemtom, hogy az asconádat hogy választottad, de ez az admiral már a ronda batár kategóriába tartozik, nincsenek finom vonalai, össze lehetne rakni egy izléstelen amcsi szarral :-))

Ebben a commodoreban még van vmi finomság, izlés, meghát ugye látszik, hogy szerették. Bár én keveslem azt a 132lőerőt a weberrel. Azért az ascona szentem ezerszer szebb.

Link to comment
Megosztás:

Ez tipikusan egy olyan vicc, aminek elég a poénját említeni SzaboTnak, és már röhöghetünk is. :huh:

Az Admiral meg egyszerűen gyönyörű. A Manta talin az Olympia-Rekord után őt jelöltem meg másodiknak a szépségversenyen. A kor szellemében lett építve, de nincs rajta semmi felesleges csicsa, mint az amcsi verdákon (bár ekkortájt már ott is letisztult autókat építettek). Iszonyat kényelmes nagy hajó. Drabár állat? Szerintem egyáltalán nem. És nem csak azért, mert Opel. (Mondjuk, ebben a kategóriában és korban nekem a Volga az ász)

Ui: Erich és a hengerfej :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Hát nemtom, hogy az asconádat hogy választottad, de ez az admiral már a ronda batár kategóriába tartozik, nincsenek finom vonalai, össze lehetne rakni egy izléstelen amcsi szarral :-))

Ebben a commodoreban még van vmi finomság, izlés, meghát ugye látszik, hogy szerették. Bár én keveslem azt a 132lőerőt a weberrel. Azért az ascona szentem ezerszer szebb.

Akkor cseszd meg a kadettodat ha nem tudod mi a szép!!!

Link to comment
Megosztás:

A Manta talin az Olympia-Rekord után őt jelöltem meg másodiknak a szépségversenyen.

Huhh asszem el kell fogadnom, hogy még opelen belül is különbözhet az izlésünk :-)) Az a helyzet, hogy nekem ez se teccik. De gondolom, hogy akkor neked meg nem teccik az Opel Super6-os, vagy az Insignia, nekem azok az elsők (lennének, ha lennének)

Roli félreértesz :-)) Igazáól nekem a KAdett annyira nem teccik, mint pl. az asconád, vagy a Melinda MAntája, vagy egy G-Astra, de jó áron volt, meghát az alkatrészek, anyagi okai vannak, hogy tartom, ha tehetném szívem szerint egy 4x4-es OPC Zafirát v ennék, de oan nincs, meg a sima OPC is 10 misi. Az felelne mg az igényeimnek. (air-ride-val, hátsó tengely erősítéssel, hogy akár sódert is szállíthassak benne :-)))

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

Tegnapelőtt le lett mosatva a kocsi, tegnap már esett is.. meg ma is. :huh: Szóval én vagyok a bűnös! :lol:

Srácok! Minden Opel szép! :D :unsure:

és nekem van igazam! :lol:

ui: ha valaki tud eladó 1.4 8v f astrát, vagy b vectrát, akkor szóljon, lehetőleg közelben legyen.

Régi osztálytársam akar váltani a 25 éves skodáról opelre! :lol:

ja.. 800e és 1.2 misi között

Link to comment
Megosztás:

ui: ha valaki tud eladó 1.4 8v f astrát, vagy b vectrát, akkor szóljon, lehetőleg közelben legyen.

Régi osztálytársam akar váltani a 25 éves skodáról opelre! :unsure:

ja.. 800e és 1.2 misi között

ha olcsóbban tudok, akkor már nem is kell ugye? :-)) haver hoz be kintről fillérekért, sőt meg lehet azt csinálni, hogy leteszel neki egy 50est, és kivisz magával, hogy te magad választhasd ki az ótót. Előte ebayon, mobeli.de, autobild.hu-n, meg ien helyeken érdemes kinézni a vételeket, de ő ismeri az ottani autókeresekedéseket is.

Roli a múltkor Zoleeee astrájába mutattál ilyen gumi alátéteket, amit a rugóba dux be. Hol lehet ilyet kapni? És mennyivel tudnám megemelni az autó hasmagasságát max?

Link to comment
Megosztás:

Tesó ez nem feltétlen opelellenség .Ha megnézed ez egy amcsi katonai Hammer és mindenki takarodik előle mert ha nem akkor lőnek.Hiába no nekik mindent lehet. :unsure:

Nem érted a viccet baba :-)) Amúgy egyből feltűnt, lehet, hogy csak szakmai ártalom, hogy 10 autóból 9 a-vectra, kadett, vagy f-astra

Link to comment
Megosztás:

Roli a múltkor Zoleeee astrájába mutattál ilyen gumi alátéteket, amit a rugóba dux be. Hol lehet ilyet kapni? És mennyivel tudnám megemelni az autó hasmagasságát max?

900 ft. egy garnitúra,amelyben van 6 db,és annyit emelsz rajta,amennyit a rugó össze tud menni azon a ponton,ahová ezt berakod...mivel ezután nem megy össze...egy rugóra tehetsz kb négyet(egy magasságba 2-t egymással szemben) és az már kb 4-8 cm,rugótól függően...de számíts arra hogy keményebb lesz tőle az autó...bármelyik autósboltban kapsz ilyet...

Link to comment
Megosztás:

900 ft. egy garnitúra,amelyben van 6 db,és annyit emelsz rajta,amennyit a rugó össze tud menni azon a ponton,ahová ezt berakod...mivel ezután nem megy össze...egy rugóra tehetsz kb négyet(egy magasságba 2-t egymással szemben) és az már kb 4-8 cm,rugótól függően...de számíts arra hogy keményebb lesz tőle az autó...bármelyik autósboltban kapsz ilyet...

Köcce közben rájöttem, hogy milyen jó is nekem ez a keménység, hisz amikor az ufót ráakasztom hátra, nem fog annyira megsüllyedni, meg mikor cementeszsákokkal pakolom meg , meg csemperagasztóval :-)). és akkor közben menjek terepen is.

A rátétel hogyan zajlik? Ha megemelem az autót a megfelelő keréknél, akkor enged annyit a rguó, hogy közé tehetem? Mintha mutattad volna akkor, hogy kell betenni, de tudod milyen vok. Csak azt jegyzem meg, amire szükségem van.

UHHHHHHH nemopel, de látni kell

Szabot: http://jarmu.slando.hu/budapest/338462.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.