Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

szia!

de neked azért könnyebb dolgod van ilyen téren,mivel pesti vagy :huh:

nem mindenki szereti a postázást,érthető módon

Igen ilyen jó, hogy pestie vagyunk, de mi vettünk már pl. Szegedről is cuccot, mert pont úgy jött ki hogy arra jártunk és átvettük! :unsure: Én sem szeretem a postát, de mostanában nem csalódtam benne (a nagyon muszáj postázom vidéki barátaimnak ígért cd-t és mostanában mindíg megérkezett sértetlenül). :lol:

Link to comment
Megosztás:

ha már ennyire posta... valaki megtudná mondani, hogy kell feladni a csomagot úgy, hogy a díjakat a címzett fizesse?

me van egy csomagom, amit egy srácnak küldenék, csak nem akarnék hülyeséget mondani. ezt lehet így csinálni 1xű földi halandónak is?

ui: hali... mint talán látható, kevesebbet vagyok erre. nos. már 2.-jára raktam újra az xp-t, mert az első után 3 nappal az egyik memória elhalálozott, és magával vitte az xp-t is.

most meg azért fogom újra megújítani, mert ismét nem megy 1-2 dolog. (a memó elhalás a 2. telepítés közben bukott ki igazán. sehogy se akart végigmenni a telepítés) szóval most van xp, meg nincs... furi

Link to comment
Megosztás:

érdekes ez az xp kérdés,mert ha totál elhalálozott a modul,akkor attól még mennie kellene,csak ugye valamennyivel kevesebb áll rendelkezésre :unsure:

de akkor nálad másabb lehet a helyzet,lehet vmi kis elektronikai gondja akadt...(pl másik foglalatban kipróbáltad?)

nekem pl van olyan memóriamodulom,ami 256 megás,de nálam csak 128ként megy,de hibátlanul,más gépben meg 256... ilyen az informatika :lol:

a postai témára meg a postás nénik tudnak hivatalos választ,de lehet kérni,hogy mindent a címzett fizessen.

de pl én anno úgy csináltam,hogy a postaköltséget kifizettem,de az utánvét értékéhez hozzáadtam azt is :huh:

Link to comment
Megosztás:

mivel telepítés közben halt meg, így valszeg pár dolog hibásan sikerült. :unsure:

és kipróbáltam másik slotban is. hibás.

amit te írsz, az más tészta. SDram-oknál pl. intel 440 BX-es alaplapkészlet esetén csak úgy érdemes memót venni, ha ki is lehet próbálni. ott különösen sűrű, hogy a 128 mega csak 64... :lol: volt p3-asom ilyen lappal... meg a noti is ilyen pont. :huh: persze manapság is lehet ilyen, de azé fura.

ui: unokatesóm lehet hoz este egy 512-es infineonocskát nekem ócsón. :lol: ha hozza, akkor reggel korán kelek, telepítek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

hallani nem fogja, csak olvasni :lol:

:unsure:

Rolikám! mizujs veled ott a távolban?

ui: ma kinyomtattam és odaadtam a metabondosnak a webreklámos oldalakat, nem csak a debrecenit, de mondtam neki, hogy abból folyik be nekünk. a többi is jó, és azokat is használja ki. :huh:

ui2: Lujdzsi: 7400! ha erre jársz, remélem tudod miről van szó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rolikám! mizujs veled ott a távolban?

Semmi,hétvégén pihi lesz,meg sok sörözés.

Pénteken már szabin leszek,este jön Tas Bécsből Erich-kel,és hoznak nekem rengeteg ascona cuccot(első hátsó futómű,króm lökhárítók...stb)

Aztán főzök nekik,meg sörözgetünk,és szombaton meg egy kicsit szépítgetjük a nagy asconát...

Most még egy két hétig pihen az építés,majd akkor kapok fizetést,és beindul a műanyagozás.

Aztán jön az omega pestről,és mászik be a moci a helyére :huh:

egyenlőre ennyi.

Ja amúgy én is jól vagyok :lol: :lol:ű

Mamát ma körbenyaltam Valentin nap alkalmából,meg kapott szép rózsákat is aztán nagy volt a boldogság :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ja,és ma jótékonykodtam is,igaz átvitt értelemben de asszem jót tettem :unsure:

Összeszedtem a cégnél,meg úgy a környékről összesen 27 embert,akiket valamilyen szinten már meggyőzött az opel,

(vagy van nekik,vagy látták,mit művelek az enyémmel) és hát most van az adóbevallási mizéria,hát rávettem mindőjüket,hogy az adójuk egy százalékával támogassák a MOTE-t :huh: Nekik mindegy,nekem meg fontos.Ennyi.

Így is volt aki úgy jött,hogy inkább erre,mint valamilyen egyháznak,akiket életében nem látott,azt sem tudja kik azok,meg hogy egyátalán nem-e egy ember áll az egész mögött,aki benyeli a lóvét és boldog lesz.

Ez ugye 1+1%,egyet adnak a MOTE-nek,egyet pedig a "kódos" alapítványok közül valamilyen beteg gyerekeket,vagy azokat segítő intézmény részére...asszem ez így ferr :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként vannak ott komoly dolgok is amire lehet licitálni?

Épp ez a jó benne, ha vmi neked értéktelenné válik, akkor nem dobod ki, hanem felteszed licitre, és akkor majd lesz vki, akinek az érték, és ha nem is nagy összeget ad érte, de öröm, hogy vkinek örömet okoztál :-))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.