Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ki szeretném cserélni a gyujtáskábeleket.Tud valaki tippet,hogy mit érdemes berakni ami tartós de nem kerül 25000 ft-ba minta Bosch kábelszett?

ha engem kérdezel, vagy gyári, vagy gyári. :blush:

bár asszem amit anno én raktam az astrába az se volt gyári. De ezt ki kell fogni. A nem gyári általában kevesebb ideig bírja. :D

asszem prospark vagy mi... kocsiban megvan a doboza, majd megnézem.

Link to comment
Megosztás:

Ki szeretném cserélni a gyujtáskábeleket.Tud valaki tippet,hogy mit érdemes berakni ami tartós de nem kerül 25000 ft-ba minta Bosch kábelszett?

az üvegszálbetétes cucc. Az nem húz át sem,és tartósabb mint a sima rézsodronyos,és ha épp 25e-be kerül,akkor is van kedvezményem a meteornál is meg a birner-nél is,lesz kb 15 mire kézhez kapod :blush:

Link to comment
Megosztás:

Köszi srácok az aggódást, még én sem tudom mit kell majd rajta csinálni, remélem most piri pénzből megúszom, aztán a többit meg majd később.

Viszont a célpontjaim a következők: Apafi utca, Köntösgátsor, Hétvezér, Ha valakinek dolga van arra, és beférek, szóljatok!Köszi

Link to comment
Megosztás:

Telonitó ne haragudj, tegnap elfelejtettem nagyon sok boldog névnapot kivánni, hát most pótolnám, és kívánom, hogy minden álmod valóra váljon!

Ha jól tudom SzaboT nem most tartja, de jó nektek, hogy ennyi Tamás nap van :D

Köszönöm szépen, nagyon figyelmes vagy! Valóban most tartom... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.