Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

A termosztát ot hol tudom kicserélni? remélem nem kell hozzá akna... :blush:

Kellene egy motorkód, ha még aktuális a dolog és utána tudunk nézni. Amúgy a vastag vízcsövet nézd a blokk felső részén.

mostmár csak azt nem értem, hogy minek két szálas izzó mindkét oldalra, ha csak baloldalt van ködfényzár, micsoda pocséklás :lol:

Így nem kell gondolkodnod, hogy hova, milyen izzó kell. Amúgy nem nagy dolog megoldani, hogy a mindkét oldalon működjön... :lol:

Akkor Roli kérésére jöjjön egy kis-NAGY beszámoló az eddig történtekről:

4 napos hétvége és jóidő révén főként az autóval foglalkoztam. Kitakarítottam, le takarítottam, átpasztáztam. Beolajoztam, bezsíroztam, lekezeltem amit kellett. Megvolt az olajcsere, egy hosszbordászszíj-csere majdnem (nem jót hozott a katalógus ehhez a típushoz vagy elnézték, mindegy). Nálam is taknyol a váltónál, jövő héten annak is a körmére lesz nézve. Ismét megpróbáltam beleapplikálni a bontott szekunder levegőkompresszort, de még mindig 3x nagyobb, mint az eredeti (pedig azt hittem, hogy télen összemegy, de hiába, még mindig nem Corsa-ba való), így fél óra kísérletezés után feladtam. 25-ért veszek egy újat. :D

Múltbéli behatások hatására körben kirepedet a hátsó dobból a kiömlő? leömlő? (a fene tudja hogy hívják), az lett behegesztve, majd egy óra kipofogórendszer-igazítás után már nem vert bele a hátsó hídba (mindez téglabakra való felállással, este nyolc után, szabad ég alatt, egyre hűlő időben, egyre éhesebben... ;)

Valami miatt (pont az olajzás lett volna?) a bal ajtóm fékezéskor és erősebb gyorsításkor pattan egyet, az ma lesz megjavítva (remélem, mert már nagyon idegesít).

Tegnap horgászat volt a haverokkal a nyéki tavon. Reggel fél 6-ra a vízparton voltunk (3°C volt). Az első hal 13:16-kor(!) akadt horogra. Az össz termés 4db 1.5-2 kilós ponty és egy fél kiló körüli kárász. Rossz helyen kezdtünk (ezt 12:30-kor láttuk be, ekkor pakoltunk át) és 10 körül a szél is feltámadt (időnként 40-50km/h-s szél fújt, de nem adtuk fel!).

A hétvégébe sikerült beleszorítani egy 3 fős LAN party a la Starcraft-ot is. Sikerült előhozni a régi élményeket, úgyhogy szervezem a következőt. :lol:

Roli, remélem sikerült pótolnom az elmaradásom! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali !

A 4 nap nálam is mozgalmasan telt. Tavaszi kocsimosás porszívózás (találtam benne 570 ft-ot) utána polír meg egyebek.

Kapott a sportszűrő egy hőpajzsot( én barkácsoltam) sztem van olyan jó és mutatós minta tuningboltban kapható 6000 ft-os .

Egyenlőre ennyi mert jövőhónapban megy műszakira.Addig még kap friss olajat és go! :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.