Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Jó reggelt!vagy jobbat

Tegnap ültem egy Roverban, hát eddig is tetszettek, de most még talán jobban:)

Délután igyekszem netközelbe kerülni...majd kereslek benneteket

Rover75 az nekem mindigis bejött. Az MG tunning meg mégdurvább, bár az már nem annyira elegant.

ne mán Szabot tennap is láttam egy opelmániást, még jobban meg volt csinálba a B-Asconája, mint a Rolié, iszonyat letisztult tökéletes, és uanoan királykék volt, felnit néztem a Galambuccán, és megint nem volt nálam szórólap. :-(((

------- Ki mer kiállni velem? :-)) Szőrös kar mindig nyerő szkanderban:-))

Link to comment
Megosztás:

Aztanemjóját, de eltűntem megint! Lesz mit visszaolvasnom.

Endlos, remélem ma be tudom fejezni a szórólapot. A 9-es Corel megmakacsolta magát és nem hajlandó tovább működni a gépemen. Kaptam helyette egy másikat. Ha hazakeveredek (egy könyvelőirodából fórumozok, amíg a mentés fut :blush: ), akkor megcsinálom és átküldöm.

Link to comment
Megosztás:

Kéne nekem egy szórólapakkor végre, egyszerű lehetőleg az ablaktörlő lapátok alá. Jövőhéttől ha minden jól megy pár példányt tudok sokszorosítani, de nem bánnám ha más is részt venne benne.

holnapra kellene nekem egy stratégia, illetev azt sem bánnám ha nyakatokba vennétek a várost ti is.

A szobáról készült képet pedig kérem feltenni a talis topicba, köszi

Link to comment
Megosztás:

Aztanemjóját, de eltűntem megint! Lesz mit visszaolvasnom.

Endlos, remélem ma be tudom fejezni a szórólapot. A 9-es Corel megmakacsolta magát és nem hajlandó tovább működni a gépemen. Kaptam helyette egy másikat. Ha hazakeveredek (egy könyvelőirodából fórumozok, amíg a mentés fut :blush: ), akkor megcsinálom és átküldöm.

Köszike, közben szerkesztettem magamnak egy egyszerűsített feketefehér verziót, de a logókra még szükségem lesz más célból.

Nyuszi az enyém így néz, bár tudom, nem tökéletes, de a webcím legalább láccik, és ezt csak mániákus gyönyörű opelesek ablaktörlője alá teszem. Akiknél esélyes, hogy belépjenek a klubba. : Izé nem is tok ide képet beszúrni, msn-en, vagyis de sikerült:

opelszoro_1__www.kepfeltoltes.hu_.jpg

, mekllesleg ha mást akarsz csinálni, akkor ez egy jó alap, a pdfbő szedtem ki:

monochromLOGO_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A kép bal felső sarkára kattintva kijön nagyba.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.