Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

:unsure:

munkahelyi net...

Eddig nem is tudtuk, hogy ahol eredmények, stb. után kell majd érdeklődnünk, azokon a gépeken van net is. :rolleyes:

Amigo... csak az aláírásomra kellett kattintani, és már majdnem ott is vagy. :mellow:

gyakorlatilag igen, egyébként nekem a smiley-kat nem jeleníti meg, csak azok nevét gif kiterjesztéssel, mit kell beállítanom, hogy jó legyen?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

hmmm mintha megtörtént volna :unsure:

Egy kocsi nem a világ, pláne ha az enyémről van szó!

Jah nem is mondtam, ha esetleg a hírekben azt halljátok, ma egy "honvédzöld"(by Telo) astra a mai nap folyamán szigorúan betartva a sebességhatárokat, illetve talán még lassabban haladt, az én voltam... :rolleyes: Hagytam hagy olvassák a feliratot, voltam a csapókertben, a belvárosban, néhány helyen igen elszántan elakadásjelzővel várakoztam :mellow: (na ok, az más miatt volt)

Link to comment
Megosztás:

mióta matricám van, én is lassabban vezetek! :rolleyes:

Lakik itt egy terepjárós ürge is, de sajna ma rá sem pillantott a kocsimra, és most szórólap sem volt nálam, de most igen jó helyre parkoltam...több irányból látható a járgány :mellow:

Jah, lepedőszerzésben hogy álltok?

Link to comment
Megosztás:

Egy kocsi nem a világ, pláne ha az enyémről van szó!

sajna rosszkor vetted észre,más célom volt vele :mellow:

Jah, lepedőszerzésben hogy álltok?

az mire kell? mert nem nagyon mondtad...

a mindenféle helyen való parkolással meg óvatosan,ahogy hallom a tesconál is büntetnek mostanában :rolleyes:

engem a matrica nem befolyásolt a vezetésben,ha vki mögöttem jön,látja. ha csak nem lassú vezető :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Meg kell tanulni 1-5ig és kihúzni a 3ast :rolleyes:

Magyarból én is a 3-ast húztam és arra is készültem. :mellow: Mondjuk a többit is átnéztem...

érdekes dolog van ám!

ha bejelentkezek, akkor nincs smiley, ha nem jelentkezek be, csak úgy olvasgatok, akkor van.

Törölj minden személyes beállítást a böngészőben (cache, cookie, stb). Akkor is így viselkedik? Milyen böngészőt használsz? Nézz szét a hibabejelntőben, talán találsz megoldást.

Link to comment
Megosztás:

Ma megyek a sráchoz a naptárak ügyében. Igyekszünk valami pofásat összehozni.

Tegnap voltam horgászni. Ujjatlan póló volt rajtam. Fürdéskor néztem, hogy elég röhejesen nézek ki barna karokkal és fehér törzzsel. :mellow: De a fogás megvolt. És utána kocsit is takarítottam. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ma megyek a sráchoz a naptárak ügyében. Igyekszünk valami pofásat összehozni.

Tegnap voltam horgászni. Ujjatlan póló volt rajtam. Fürdéskor néztem, hogy elég röhejesen nézek ki barna karokkal és fehér törzzsel. :mellow: De a fogás megvolt. És utána kocsit is takarítottam. :rolleyes:

Ezzel szemben én amikor kinnt dolgozok, akkor ha lehet, leveszek mindent magamról, hogy ne legyek kétszínű :-))

Link to comment
Megosztás:

állt a kocsim a hétvégén kétszer a baumaxnál, ma a tesconál, és sokat járt a városban...asszem egy benzinkúttal kellett volna támogatósdit játszani, mert ezt nem bírja a tankom :rolleyes:

Kéne még pár nap kipihenni magam, mire sem volt elég ez a hétvége.

A héten rengeteg a teendőnk, és sajnos...pár dolog miatt lehangolódtam...majd elmesélem.

Jó hír viszont, hogy a karaoke lista összeállt, rajta sok kedvencemmel :unsure: Nekem már jó buli lesz :mellow:

Link to comment
Megosztás:

OPEL POWAAAAAAAAAAAAAAAAAA :rolleyes:

és még a matrica is látszik picit :mellow: (Bebidának :D )

végre kívűl-belül patika...már ráfért,belül jónéhány hete nem volt kitakarítva....

Nagyon köszönöm! :unsure: Szép tiszta autón szép matrica! Ha ilyen szépen csillog az autód, biztos sokan fognak felfigyelni rá és vele a matricára is!

Link to comment
Megosztás:

Tegnap egy opel jött mögöttem, és a sofőr hevesen mutogatott (na nem olyat!), és az anyósülésen lévő hölgyemény hirtelen lebukott! Remélem tollat és papírt keresett a telefonszámom rögzítésére, nem pedig más oka volt :mellow:

vagy ki volt írva a kocsidra,hogy lehet msnen tiltani :rolleyes:

vagy csak szimplán megkívánták egymást...

Nagyon köszönöm! :unsure: Szép tiszta autón szép matrica! Ha ilyen szépen csillog az autód, biztos sokan fognak felfigyelni rá és vele a matricára is!

amúgy is felfigyelnek egy ilyen szép astrára :D

(de a képet vedd ki az idézetből,mer a mackósajt jön minnyá :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.