Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

...szabot szerintem nem mutogatja többet nekünk a spéci ablakmosóját :mellow: :unsure:

Legalábbis Sanyi jelenlétében vagy töltött állapotban nem :D

Az EW-ben mindenki kinézte magának, amiért bement aztután hazavittem Andit és Sanyit (ott parkolt szuzi) és én indultam is haza. A többit az élménybeszámolóban, mert volt. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

jó reggelt!

Tomi,

úgy látom,nem volt szerencséd...de a kő szó hallattán azt hittem,benyomta a szélvédődet...aztán mikor tovább olvastam,kicsit megnyugodtam...

már csak azt tudnám milyen idő lesz...az előbb ragyogó napsütés,most meg felhős az ég...pedig nem ártana kocsit mosni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

Tomi,

úgy látom,nem volt szerencséd...de a kő szó hallattán azt hittem,benyomta a szélvédődet...aztán mikor tovább olvastam,kicsit megnyugodtam...

már csak azt tudnám milyen idő lesz...az előbb ragyogó napsütés,most meg felhős az ég...pedig nem ártana kocsit mosni :rolleyes:

De szerencsém volt, mert minden rendben van. A haverral úgyis rég találkoztam, szóval még jól is jött. :mellow:

Du esni fog. Mindjárt megyek kocsit mosni...

Link to comment
Megosztás:

Nem is hívtatok még a polgári nevemen mióta ismerjük egymást...érdekes, hogy most egyszerre jött rátok :rolleyes:

Maci az Olympiában megbeszéltük meliyk autótk jönnek, és kb hány kísérővel, illetve aki még nem halott rólunk, annak elmondatm mi a helyzet, no meg HOBiról, illetve ha ő nem, akkor a későbbi lehetőségekről is beszélgettünk.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem a K&N betétszűrőket!De az a bajom, hogy beírtam a típus keresőbe a kocsim típusát (ASTRA G 1.4 16V) és nem volt a listán 1.4-es betétszűrő! :unsure:

Na akkor most mi van?Cseréljek motort, hogy végre tudjak is bele venni valamit?

dbilas turbinyeket neki :rolleyes: :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Nem is hívtatok még a polgári nevemen mióta ismerjük egymást...érdekes, hogy most egyszerre jött rátok :rolleyes:

Maci az Olympiában megbeszéltük meliyk autótk jönnek, és kb hány kísérővel, illetve aki még nem halott rólunk, annak elmondatm mi a helyzet, no meg HOBiról, illetve ha ő nem, akkor a későbbi lehetőségekről is beszélgettünk.

pedig szoktunk

további lehetőségekre ne is gondolj!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos ezt a szlengkifejezést nem értettem! :rolleyes:

a dbilas az egy tuning cég,a turbinyek meg a turbó lenne :mellow:

van komplett turbószett,igaz húzós pénzt kell kicsapni érte az asztalra,de az igen érezhető legalább :unsure:

1.4 twinporthoz valami 1,3M az átépítés...

Link to comment
Megosztás:

a dbilas az egy tuning cég,a turbinyek meg a turbó lenne :rolleyes:

van komplett turbószett,igaz húzós pénzt kell kicsapni érte az asztalra,de az igen érezhető legalább :mellow:

1.4 twinporthoz valami 1,3M az átépítés...

Nekem egyenlőre egy légszűrőbetétre is sok lét kell virítanom!Nekem meg nem twinport van...csak sima ECOTEC (jó az)!

Valószínüleg majd egy BMC-t légszűrőbetét veszek majd, ha ott lehet kapni az én típusomhoz, meg talán olcsóbb is pár ezerrel.13000-től kezdődnek az árak annál a márkánál!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.