Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Semmi baj az eővel csak mostanság reggel 9-kor esik 10-kor nem 11-kor süt a nap 12-kor megint esik satöbbi-satöbbi.

Erre nem lehet kinti programot szervezni esetleg a szennyest tudnám kimosni kint mert ha esik akkor mosom amikor csak borult akkor öblítem és amikor süt a nap szárítom.Komplett hosszúprogram és mivel az eső víz nem klóros még kímélő fokozatnak is mondhatnám.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

mostanában mindenki rohan... délután és este senki sincs itt... :lol:

biztos jobb dolgunk van :unsure:

'gelt!

voltam 1 éves szervízen... 35 forint...

elég alaposan átnézték a gépsast,az olajcserén kívűl az összes szűrőt (pollenszűrőn alig ment már át levegő...) cserélték,dobfékeket kitakarították,fékhatás,lengéscsillapítómérés,stb,szóval gyakorlatilag leműszakiztatták az autót a szervíz után,minden rendben volt. a szerelő szerint nem látszik rajta az 1 éves használat :D pedig..... :lol:

még gyertyákat kell majd cserélni,de a km állás még odébb van.

autómosás: nekem mindenképpen lesz,kívűlről tiszta retek,felnik feketék a fékportól,belül össze-vissza minden cucc,morzsa,sár,stb... de azért a tv-t belegyömöszöltük nagyjából ;)

most pedig így,reggeli után,megrendelem a pizzát ebédre.... :mellow: iszonyat milyen éhes vagyok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Az autó takarítása nálam is esedékes, de én előbb szétszedem a belsejét. Néhány szikra kipattant az agyamból (még jó, hogy nem gyújtott fel semmi), és megnézem, hogyan tudnám megvalósítani.

Nem illik egy dolgot többször is beírni, de aki nem figyelné, annak szólok, hogy belinkeletem a találkozós topicba a talis képek fellelhetőségét. Most lesz egy megbeszélésem. Utána felteszem a "csakklubtagoknak" anyagot is az előkészületekről. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

:mellow:

SzaboT, én már meg is nézegettem.... :rolleyes:

Regisztrálj a képtárba is, mert különben nem tudok jogot adni az előzményekhez. Sanyi, Lujdzsi, Roli és mackó regisztrálva vannak, ők már láthatják. A többiek reg után kaphatnak hozzá jogosultságot, mert ezt azért nem tenném közkinccsé. :unsure: (Ide tartozik a bedagadt reggeli szemem a bárgyú vigyorommal vagy éppen batman.)

Link to comment
Megosztás:

Nézegetem az oldalszámunkat. Mit szólnátok egy kis játékoz?

Felajánlok egy nagy pizzát és hozzá egy üveg innivalót (kóla, sör, kinek mi kell) az 1000. oldal megkezdőjének, azaz a 20001. hsz írójának!

Ez nem csak klubtagokra érvényes, viszont az eset után következő 3 tali közül az egyiken meg kell jelennie, mert utána érvényét veszti a felajánlás.

Link to comment
Megosztás:

Tamás ez nagyon könnyelmű felajánlás :rolleyes:

Mi meg Évivel találtunk egy jó helyet, ahol retro bulis vacsi van karaokeval igen jó áron, arra gondoltam,, lehetne ott az értékelő ülés.

Ha már nem lennék netközelbe akkor ezúton kívánok kellemes hétvégégét mindenkinek :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Tamás ez nagyon könnyelmű felajánlás :rolleyes:

És sokszor meg is változott a képtár. Ez a végleges. Légyszi regelj és nézd meg a Batman-t élőben. Csak itt, csak most! :mellow:

Nem, ez volt a könnyelmű kijelentés. Jelentem 1.4.2-ről 1.7.0-ra frissítem a galériát, így kb fél óráig nem lesz elérhető. Mindenkitől bocsika, aki pont ez idő alatt akarta megnézni a képeket.

Link to comment
Megosztás:

Hahó! Farosok! Hol vagytok? Olyan egyedül érzem magam. :unsure:

Hát erre a hívószóra azé reagálnom kell! :rolleyes: :mellow:

Meg most egy kicst netközelbe is jutottam!

Sanyim,azt öreghölgyet szét kell kapni! de főleg a mocit! A motorban olaj helyett olajsár van itt ott,azé nincs annyi olajnyomás amennyi kell!

Amúgy megy,csak vannak kisebb bajai...Például a gáztis ki ke dobni belőle a picsába :D

Üdv mindenkinek! Majd próbálok töbcör erre járni!

Ja megvettem az asconához a festéket ! Honda szín,gyöngyház metál kék! :lol: murvajó :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hali barátom! De jó itt látni soraid! :lol: Én már láttam azt a színt, és mondhatom, gyönyörű! Nekem nagyon tetszik, és az autón csodálatos lesz.

A gázt leszarom, de a moci már egy kicsit bassza a csőröm. Végülis mindegy, valamiért olcsónak kellett lennie az autónak. :rolleyes: Én meg a papírjával szopok. Olyan szerződést kanyarintottunk, hogy ihaj, de az a probléma, hogy a tulajnak kellene intézni az üzembentartóit, nem nekem. Ha máshogy nem megy, okosba kivonatom a forgalomból. Csak nem akartam, hogy erről tudomást szerezzen az előző üzembentartó (azóta is naponta nyaggat telefonon, hogy hogy haladok). Ha a Senit lerendeztem, utána akkor elkezdem a Manta2 ügyeit intézni, és eljuttatom hozzád, és megyek vele én is. Végre sörörzünk nagyokat! :unsure: De f@sza, beindul végre ez a projekt! :D Közben döcög a 2.2 is. Jövőre meg marad a Jawa, meg a Rekord C. Hú, de nagyokat álmodok így késő este. :mellow:

Link to comment
Megosztás:

lassan azé elérhetővé válhatna a képtár. :rolleyes:

Bocs, befigyelt egy rendszerhalál a cégnél és félbe kellett hagynom a dolgokat. Most este raktam rendet az SQL adatbázis háza táján, mert a frissítés nem akaródzott menni. Nem akarásnak nyögés a vége, szal maradt az 1.4.2-es képtár. Inkább a kinézetét fabrikálom. Kapott gyorsan 2 logót és új figyelmeztető ikont.

Délután szétkaptam az autó középkonzolát, mert a BC kicsit megviccelt. Egy piti kontakthiba miatt nem kapcsolt ki a kijelző. Nem kellett volna a teljes konzolt szétszedni, de gondoltam megnézem, hogy mit lehet ott automatizálni, hogy helyet tudjak szorítani a PDA beépítéshez. A teljes középkonzol beljebb süllyed kb 5 centit. Szervó motorok fogják tekergetni a dolgokat, amiket gombbal lehet majd vezérelni (asszem megint elő kell szedni a PIC oktatómat. :mellow: ) Mindehhez LED-es visszajelzés fog párosulni. A fejemben egész jól néz ki, de majd meglátjuk, hogy az időm mit fog engedni mindebből...

Link to comment
Megosztás:

Szia!

végre itt vagy :unsure: Reméljük is hogy sokat leszel itt

Szia!

Igen,régebben is gondolkoztam,hogy regisztrálom magam,de valahogy mindig el lett halasztva.

Most is volt egy kis fenn akadás,mert már valaki van "Berlina" a fórumon,és egy kicsit át kellett alakítanom a nevem :mellow:

Mikor borozunk egy jót? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.