Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Pont ugyanilyen a Manta. Nincs lámpa, nincs idegeskedés. <_<

Nálam sincs ilyen gondot jelentő műszer. Tudom, hogy ha a mutató alsó szára párhuzamos a piros csík alsó szárával, akkor még van benne 4 liter. ;)

Akkro van gáz, ha ebben a 4 literben van valami trutyi... :rolleyes: És az a kút előtt 400 méterre állítja le a kocsit. És akkor nem lesz nálad kanna. Ja és persze esni is fog. Úgyhogy Tamás kiszállt, elsétált a kúthoz, vett egy kannát. Fizetett. Kiment tankolni (közben lecsöpögtette az esernyőjét). Ismét fizetett. Visszaétált. Tankolt és ment tovább.

Link to comment
Megosztás:

Ha tali az oka a visszavonulásnak akkor azt nem nagyon tudom megérteni, max elfogadni. Köszi a segítséget.És még egy dolog a szavazatodat add már le légyszi, a tagság topicban, ha van vmi tali, akkor értesítünk benneteket.

Én nem erre gondoltam, most éppen hogy csak a PC van még itt, meg az ágy, meg az alapvető ruhák, meg ugye ez a mobile-gprs-net nem annyira élvezhető, mint egy normál. Sikerült kitalálnom a zuhanypanel formáját :-)) Már kéészülőben van, nem nagy szám, megőrzöm azegész háznak a régi nyaralós hangulatát, és az érzést, hogy erdőben vagyunk, nem akarok nyálas újgazdag elemeket, csak egyedi, vagy békeidőbeli dolgok vannak beépítve, najó, ez is csak egy rögeszme. Egy régi fémlavort találtam a kert végében, abból akartam egy mosogatót, tök furi lett volna, de sajna a bojler tartója lett belőle. Muszáj volt vmit kitalálni neki. Sikerült bevadásznmom egy autómataváltót C16NZ-ből, (15ezer píz volt, nagyon korrekt ár szerintem :-DDDD) óóóóóóóó istenem, végre élvezni fogom a vezetést, (remélem jól fog múködni), melelsleg nekem kell beszerelnem, mert nincs 35 pízem a munkadíjra.

Link to comment
Megosztás:

Szombaton jöttünk haza.

Minden rendben bár hazafelé kétszer hosszabbat pislogtam <_<

ajajjj...az nem kellemes....

várom/várjuk a beszámolót ;) gondolom az új fotómasín is alaposan le lett tesztelve,mutathatsz képeket is :D

és üdv újra a fórumon :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

ajajjj...az nem kellemes....

várom/várjuk a beszámolót :rolleyes: gondolom az új fotómasín is alaposan le lett tesztelve,mutathatsz képeket is <_<

Még csak most néztem be, úgyhogy a Vekeri-tavi eseményekről még nem láttam semmit.

Képek: itt lesznek (idővel), és látjátok hogy merre készült. http://www.panoramio.com/user/299303

Tehát volt 7 nap Hamburgban+ 2 nap az utazás.

Most számoltam ki a fogyasztást kezdem akkor ezzel:

Mivel nagyrészt autópálya volt ezért egy picivel több ilyenkor.

5,3-5,8 fogyasztott (1,7 CDTI 80LE) a klíma nagyon keveset ment, max 140 volt a tartós.

Tankolás:

Mo-on Győr mellett Esso tűrhető

A német határ előtt A cseheknél egy Tacskós kútnál 25,9-ért ami nagyon jó, mert útközben 27CZK alatt nem láttam de gyakori volt a 30 is max 30,5. Szóval 45 Ft-nyi eltérés rengeteg.

A következő már csak Hamburgban volt. Ott a városban jellemzően 1,09-1,12 közt ment az olaj, a benzin jó 30 centtel drágább!! Az adók miatt.Holott a gázolaj előállítása drágább. Autópályán még 6-8 centet kell ezekhez hozzaadni

Link to comment
Megosztás:

part2.

AZ ÚT:

Az oda és visszaút is szombaton volt.

Indulás 4.00 érkezés 18.30

kb 1500km

Pozsonyig simán elvitt a pálya ott még épp nincs kész, így es kis városnézés volt a kocsiból.

A szlovák autályák jók csak unalmasak semmi forgalom.

A cseh pálya Brno és Prága közt nagyon szar. Olyan mint a régi balatoni, betonos teli dilatációval.

Ezért sokkal jobb a belsőben menni.

A forgalom egyre erősödött Prága felé.

Ezek után még vagy 40 km és vége a pálynak, hiányzik kb 20km. Közben itt volt a tankolás is Usti nad Labem-ben.

Innen megint pálya Hamburgig.A német oldalon már semmi gond.

Link to comment
Megosztás:

Hogy mit mondtak? Nagyjából annyit, hogy augusztus 3.-án re. Hiányzik nekik pár vizsgálat, de azt mondta a prof. néni, hogy ezt a körzeti kórházban is meg tudják csinálni. Tehát irány a házidoki, beutalóhegyek, majd újra házidoki, augusztusig ismét herevere, aztán majd meglátjuk...

Éljen a magyar egészségügy!!!!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos teljesen így van. Egy ismerősömnek kezd leépülni a mája (pedig nem is iszik). Januárban zavarták ide-oda, aztán februárban elküldték egy kivizsgálásra, aminek az eredménye a múlt héten érkezett meg. Már el is kezdődhetne a hatékony kezelése, ám nemrég a TB ezt a kezelést kivonta a támogatása alól, így saját zsebből 2.5 millió lenne. Szóval én még jól is állok...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.