Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Tomi! Ma akkor jössz be?

Sajna nem. Megint tolni kell az időpontot. A nyergek miatt pü ment, személyesen meg pénteken érkezem. Ha sikerül szabit intézni akkor már kora du bemegyek, ha nem, akkor meg olyan 6-5 körül érek be. Elmehetnénk csocsózni vagy biliárdozni. Esetleg csajozni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

pü-t megkaptam, pénteken otthon átvehetőek lesznek a nyergek, én melózni fogok. ;)

Ez az örökös meló... :rolleyes:

Kicsit piszkáltam az oldalunkat (bővítettem a FAQ-ot, szerkesztettem a frissítéseket, stb), közben mellettem ürül egy Arany Ászok, ami végeztével az ágyba mászok. <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olyan álmos vagyok, mint 2 másik, pedig aludtam az éjjel... Biztos rámtört a tavaszi. <_< Ráadásul a reggelimet is otthon hagytam. :rolleyes: És dolgozni sincs kedvem... és, és... Na, nem nyafogok tovább. Pénteken 1-kor vége lesz egy megbeszélésemnek és goto Debrecen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Énis álmos vagyok. :rolleyes:

Tegnap nagyon hosszú volt a nap és men sikerült kipihennem a fáradalmakat.

Egész addig minden rendben ment amíg az M1-esen utol nem értünk egy balesetet illetve a tőle 6 km-re levő sor végét.Cammogás-cammogás és ideges emberek.Térkép kerölőút keresés.Hurrá haladunk.Komáromnál balra el és vissza a pályára .Mostmár minde ok, gondoltuk a kollegával de ekkor olyan vihar kerekedett hogy Mosonmagyaróvárnál meg kellett állni a kútnál mert haladni lehetetlen volt.N a sebaj tankolunk kévéztunk és megvárjuk a hurrikán végét.Kis idő elteltével enyhült a vihar így go tovább.Át a határon és láss csodát Szlovákiában 7 ágra süt a nap.Szép az élet mondogattam és robogtunk célunk felé.Pozsonyba érve aztán meg kellett állapítanom, hogy a magyar oldalon elszenvedett vihar erejét jelentősen alábecsültem.Másodszor szakadt le az ég de most ha lehet még nagyobb robajjal.Ilyet én még nem láttam , nem esett folyt az eső és nem fentről lefelé,hanem balról jobbra.Jött ám vele a jég a falevél ágastól, én még egy szatyrába kétségbeesetten kapaszkodó nagymamát is látni véltem de lehet,hogy csak egy kartonpapírdarab volt.

Végülis alábbhagyott a pokol és rendben oda is értünk.Hazafelé már sok izgalmas nem történt leszámítva azt a néhány vagonR pozitív sofőrt aki azt hitte hogy járgánya többet tud mint ami a forgalmiba be lett jegyezve.

Egyszóval kaland volt a tegnap számomra.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap megvolt a féltengely szimmeringek cseréje. Közben át lett nézve, hogy mi kattan a kocsiban. Annyi biztos, hogy nem a gömbcsukló. Többet nem tudunk... :rolleyes:

Várd meg, míg valami eltörik, akkor biztos, hogy az volt szar. ;) Nállam már bevált, jó diagnosztikai módszer! <_<

Más: a tegnapi nap igen szar nap az életemben. Vonaton kicsit elbóbiskoltam, és ennek az eredménye:

- ~135000Ft minusz

- összes írat, és bankkártya minusz.

Szóval most hivatalosan annyira vagyok Sörös Sanyi, mint Acsádi Sándor. Úgyhogy idénre minimum az erőgép építése leáll, de lehet, hogy az (mellette) alacsony fogyasztású 2.2 projekt is csúszik.

Link to comment
Megosztás:

Ugyan, hagyd a részvétet, szerencsére nem halt meg senki. :rolleyes:

Amúgy az egész egy nagy szopás végeredménye. Anyuéknak adtam kölcsön, ők meg visszaadták (a kölcsönkérés oka megintcsak egy szopás), és ezt a pénzösszeget az (Túrkevén egyetlen) OTP automatán fel szerettem volna tenni a számlámra. Ám azt a Kib@szott gépet négy napon át nem töltötték fel borítékkal. Így gondoltam, majd Fehérváron elintézem. Hát, elintéztem még a Déliben... Irgum-burgum (ami igazán a fejemben van az jóval hosszabb lenne, és tele lenne dolgozó lánnyal, meg #### jelekkel)

Aztán ráadásul jött a rendőrség hozzáállása. No, azok is csak akkor gyorsak, ha üldöznek. Bementem délelőtt 1/2 11-kor, és kijöttem délután 1/2 5-kor. Nesze neked forró nyom. Csak a talpam volt forró az aszfalttól. Így most kétséges a jövőheti taggyűlésen a részvételem, mert se személyi, se jogsi. Ja, meg ráadásul pénteken hugom diplomaosztója. De azért csak megpróbálom. A Manta gyors és szép, de a Suzuki igazi lopakodó. <_< Nem feltűnő egy fakabátnak se.

Link to comment
Megosztás:

Srácok köszönöm a megtisztelő bizalmat, melyet az elnökségi szavazással kapcsolatosan tanúsítottatok felém, de sajnos nem vállalhatom.Az okokat a hamarosan soron következő talinkon részletezem majd. De annyi talán nem meglepő, hogy az eddig végzett munkámat saját kedvtelésből nyújtottam, ami továbbra is így marad, de sajnos olyan feladatokat, amelyeket esetleg nem tudok majd kellő odadadással végezni, nem vállalhatok.Azért továbbra sem hanyagollak el benneteket, és maradok a "nyúlanyó"by Gelko :rolleyes: De talán megértitek miért döntöttem így.

Link to comment
Megosztás:

Akkor valószinű,hogy nem pucér ember rabolt ki mert ugye a gatyók maradtak.Bár az sovány vigasz hogy van gatyád ha a segged kilóg belőle./Remélem nem moderálják ki/.Ugyanakkor megint beigazolódott a nagy igazság soha senkinek ne adj kölcsön.Mert :

-neked kényelmetlen ha vissza kell kérned, -még a legjobb haver is megharagszik rád ha a kölcsön visszaadásának határideje után néhány héttel szólsz hogy illene már vissza adni,

-soha nem kapod egyben vissza a pénzt, ha mégis akkor már rég nem ér annyit mint amikor kölcsönadtad,

-ha a havernak nincs pénze hogy visszaadja akkor általában felajánlja valami szétment elavult és használhatatlan vagyontárgyát neked zálogba.

De én kitaláltam a megoldást.Ha mégis voltál olyan bal..asz és kölcsönadtál és már nagyon kellene a lóvé akkor a legegyszerűbb ha keresel te is egy hozzád hasonló balekot és kérsz tőle annyit amennyivel neked tartozik a másik.Ekkor azt mondod a te hiteleződnek,hogy figyu nekem épp ennyivel lóg XY és hát akkor majd kérd tőle a pénzedet.Ezzel kiléptél a körből és még a pénzednél is vagy.Nem kell tovább cigánykodni ,nem rabolnak ki és nem érdekel ha épp kifogyott az a nyüves boriték az automatából.

Sok sikert! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.