Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nahát,akkor ezek szerint jó az ötlet :rolleyes:

akkor már csak időpontban kellene egyezkedni...És nem bánnám ha távolabbi tagjaink is akár családostól is megjelennének.

Amúgy nagyon sok ötlet van még a tarsolyomban.... <_<

én még nem voltam ott,de szívesen kipróbálok új helyeket,szóval nekem is OK.

ötlet...ha nincs,akkor csinálsz ;)

Link to comment
Megosztás:

Elnézést kérek az előbbi befejezetlen gondolatért de elűztek a géptől.Szóval reggel véradás aztán irány a jóféle Zlaty Bazan szülőfölde szlovákia.

mit ondjak nem volt egyszerű.

Az evős-ivós tali részemről is rendbe volna csak lenne már. Itt szeretném megjegyezni,hogy otthon nincs gépem egy darabig mert nagygenerálon van.Ha tuti a tali akkor legalább egy sms-t dobjon valaki léccci!

Köszi előre is .

Link to comment
Megosztás:

ezt magyaráztam tegnap is :rolleyes: ;)

"de most nem nagyon jut eszembe mit is kellene csinálni" erre értettem a szakmai kihívást

az azt jelenti, nincs kedvem dolgozni, ezért úgy teszek, mintha nem jutna eszembe mit kell csinálni...ez addig jó, míg mások eszembe nem juttattják... <_<

Link to comment
Megosztás:

én meg megkaptam csomó tikettet,azokat próbálom átlátható formába önteni...csak csomó info hiányzik,úgyhogy erősen nyomozó leszek mostanság...

azt nem ér mondani,hogy eddig is az voltam :D ;)

Nem tudom mi az a tikett <_< és amúgy meg erről tényleg ne is beszéljünk...

Inkább azt, hol a legolcsóbb a benzin, HOBi tuti nagyon szomjas lesz, ha hazajön :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a pokolra esküszöl? <_<

egyébként nekem ugyanannyit fogyasztott abból is,mint az omwből,csak a motor picit hangosabb volt tőle :rolleyes:

esso,mol,jet,tesco meg rossz tapasztalatok miatt kiesik....

agip mondjuk klubkártyával olcsóbb,viszont még eddig nem próbáltam ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.