Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Jó a kedvem, salala :rolleyes: ! A 24 szelepes hengerfej jelenleg Wienben tartózkodik, felújítás céljából. Alakul az erőgép! <_< Figyu, jövő talira a hengerfej dobáló versenyen nem csinálunk egy Strong Man kategóriát? Felajánlanék egy 12 szelepes hengerfejet. :D

:P Miért ne?

Nálam csak a régi dolgok rendberakása megy szép lassan. A tegnapi nap termése: hátsó díszívek rendesen felfogatva; elektromos tükör vezetékelése rendbe rakva; riasztó jelzőfénye az ajtónyitó pöcökhöz elvezetve, így a ködfényszóró kapcsolójának felszabadult a helye. Ma még lesz egy köröm a riogatóval és a TID-el, utána Star Wars mozidélutánt tartok. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Hopp, most esik le, hogy én egyiket sem emeltem meg, pedig kíváncsi voltam rá... <_<

Van rá lehetőséged! Hajniék nekünk adták(ezúton is még 1x THX!), hogy jövőre, és azután is legyen. Itt van nálunk, ha erre jársz, meg lehet emelni őket. :P

a nagy hengerfej asszem 17 kiló volt.a kicsi pedig valami 3...ha jól emlékszem.

vasárnap vittem előre a nagyot,hátulról cipeltem,hááát egyszer meg kellett állnom picit pihenni ;)

puhány... :D :rolleyes:

Van valakinek tippje, hogy miként keressek rá a benzinszivattyú tápvezetékére?

kapcsolási rajz.

Link to comment
Megosztás:

Hali!

asszem 12 szelepes a HF amit Hajniéktól kaptunk. de ha nagyon kell, megnézem. :rolleyes:

Nem kell megnézned. Az egy 2.4-es hengerfej, ami nyócvé. Ez a 3.0 hengerfeje, ami tizenkétvé. Tehát gyakorlatilag másfélszer olyan nehéz, mint a 2.4-é. Ha Fekete Laci, meg a fia, és Nick Árpád is dobálna, akkor érdemes lenne elhozni. <_<

vasárnap vittem előre a nagyot,hátulról cipeltem,hááát egyszer meg kellett állnom picit pihenni ;)

Az benne a buli, hogy épp akkor indultunk Lacival érte kocsival, amikor megláttuk, hogy cipeled. :D

A rohadék cigók meg hogy lenyúlták volna!

Link to comment
Megosztás:

Hali srácok!

Ma meg a balmazújvárosi szeméttelep égett amikor ott voltam. <_<

Na nem azért égett mert ott voltam és nem azért voltam ott mert égett, pusztán a belföldi és nemzetközi árufuvarozói vizsám miatt mentem oda / amihez lehet gartulálni/ és látom ám ,hogy olyan fekete füst felleg szálll a város felett,hogy olyat még jóapám sem látott pedig ő mozdonyvezető volt anno. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

azt nem tetszik vágni a nagyrabecsült játék nevét? ;)

Mit vágom, egyenesen aprítom! <_<

... a belföldi és nemzetközi árufuvarozói vizsám miatt mentem oda / amihez lehet gartulálni/...

Gratula!

...látom ám ,hogy olyan fekete füst felleg szálll a város felett, hogy olyat még jóapám sem látott pedig ő mozdonyvezető volt anno. :rolleyes:

Három 'L' már nagyon hangsúlyos, úgyhogy tényleg vastag füst lehetett! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.