Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Táppénz előtt, lopás után... igen, vagyunk még páran lapos zsebbel. Apropó! Lacika idén kezdi a sulit? Mert akkor gondolom már te is zsíroskenyeret eszel egy hónapja. :rolleyes:

Más: Most találtam, és gyorsan ide belinkelem, ha Roli véletlenül idelesne, legyen min mosolyognia. Szóval: Roli, csak neked, csak most, (nem) csak itt, sok szeretettel: ezt lesd meg!

Link to comment
Megosztás:

Nos amit elsőnekis észrevettem,az hogy az olajam még mindig szép aranysárga pedig már mentem vele kétegynehányszáz kilómétert és olyan alapos sem voltam az olajcserénél mint tavaj amikoris mégy a régi olajhoz adtam "STP" motoröblítőt ami elvileg kiszedi a lerakódásokat .Na ez most nem volt ,anyagi megfontolásból.

A hosszútávú változásokról meg majd szólok.Most ugye lesz neki egy jó 700 km-es balatoni túra meg a már megtett 200 km ennél már látszani fog a változás/ha lesz/ .

Link to comment
Megosztás:

Táppénz előtt, lopás után... igen, vagyunk még páran lapos zsebbel. Apropó! Lacika idén kezdi a sulit? Mert akkor gondolom már te is zsíroskenyeret eszel egy hónapja. :rolleyes:

Nem, nem most kezdi. Még 1 év ovi. Viszont Tomi is ovis lesz.

Na de a zsíroskenyér meg küszöbdeszka az majd más miatt lesz. <_<

Mondjuk még van némi remény... csak kevés.

Link to comment
Megosztás:

Na csak óvatosan azzal a köpködéssel... mert még bevisznek a jardra és klapsz mert köptél :rolleyes:

De amúgy én is szúrkolok bár nem igazán tudom mihez...

Sanyi !

Akkor most cserélünk pénztárcát? Én rosszul járnék a tieddel Te viszont nem járnál jól az enyémmel. <_<

Link to comment
Megosztás:

... pusztán a belföldi és nemzetközi árufuvarozói vizsám miatt mentem oda / amihez lehet gartulálni/ ...

Gratula möszijő! :rolleyes:

A mai termés: Van kesztyűtartó világításom, méghozzá LED-es; a jobb oldali ajtóhoz is elvezettem a riasztó LED-jét. Közben kerítés javítás és vízóra akna merés. Du anyu észrevettem, hogy a kis aknában (a kerti csapé) magas a vízszint. Megnézve a másik aknát (vízóra akna) az biza színig volt, azaz ott a bibi. Kimertük mindkettőt (kb 2-2.5 köméter víz), mert egy szivattyú sem működött (ez volt a szivattyú - nekünk). A hiba forrása: eltört(!) a vízóra üvege és ott spriccel ki a víz. Vasárnap nem javítják. Király. Majd holnap - talán...

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Segítségre lenne szükségem!

Elhatároztam ,hogy nagyapám A rekordjából ismét autót csinálok, jelen pillanatban kissé lelakott.

A kérdéseeim a következők:

-alsó hangon mennyire számíthatok költségileg (tudom hogy ez relatív de mégis)

-hol találok szakembereket/szerelőket akik nem hajtanak el ha meghallják menni idős

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Segítségre lenne szükségem!

Elhatároztam ,hogy nagyapám A rekordjából ismét autót csinálok, jelen pillanatban kissé lelakott.

A kérdéseeim a következők:

-alsó hangon mennyire számíthatok költségileg (tudom hogy ez relatív de mégis)

-hol találok szakembereket/szerelőket akik nem hajtanak el ha meghallják menni idős

Előre is köszi!

SANYI TÉGED KERESNEK!

Link to comment
Megosztás:

SANYI TÉGED KERESNEK!

MINDJÁRT FELVESZEM!!! <_< (Mintha anyám kiabált volna át a másik szobából, a vonalassal a kezében ;))

Sokat nem tudok neki segíteni. Az én lakatosom inkább nem ajánlanám, mert Fehérváron van, a többihez meg nem tudok szólni, mert az én gépeim nem épp veteránvizsgára készülnek. :rolleyes:. (Bár a C Rekordból még akármi is lehet)

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt mindenkinek!

Ismét melóban. Az esti SW elmaradt, helyette befejeztem (sokadjára) a Bourne rejtélyt.

Kicsit vegyes érzelmekkel ülök bent: Van is kedvem bent lenni, meg nem is. Hagytak némi kakát rám, azt kénytelen vagyok ellapátolni (negatívum), utána viszont fejlesztő meló van, azt viszont csípem (pozitívum).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.