Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Mit olvasol? A Manta mantát? :rolleyes:

Téves, a Manta az nem jelent ráját, hanem vmien nyelven ördögöt, Mantarája, vagy ördögrája, közismertebb nevén, mert két olyan összefelé kunkorodó szarvacskája van elől, ami nem szarv, csak úgy néz ki, mint az ördögszimbólum szarva:-)) Hohh meghbocsátatok nekem, ha nem sűrítem egybe a hozzászólásaimat, ami egy végigolvasás után van? Ez volt az eredti szándékom, de már így uólag, namind1.

Olvasok egy könyvet...amiben egy mondatban említve van, na micsoda????????A manta ráják vonulása <_< Hihetetlen

Én meg egy olyan könyvet szeretnék már elolvasni, ami nagyon fontos lenne, de mindig mást csinálok: Ruediger Dahlke: A betegség mint szimbólum

Link to comment
Megosztás:

sza maci

ja egy b asconat meg az omegat akarom befejezni

veled mizu?

picit jobban belemélyültünk a klubba. Kiscsalád egészséges, szerencsére azzal mindenki jól van.

Autó egyben, volna mit csinálni rajta, de a fontossági sorrendben más van elől.

Rolira vigyázzatok, ha már 1x beindítottátok azt a fiút! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Velem meg semmi sem történt. Pénzhiányos állapotomban sorra mondom le a találkozókat. Nem megyek a jövőhét végi veterántalira, tuti nem leszek Blitzen sem. Ami maradt, az a Manta tali, meg Hajniék lagzija. De még a Manta tali sem biztos. Sajnos veletek sem tudok elmenni túrázni. :rolleyes: Most egy barátom próbál kisegíteni. A VW Transporterével fogok melósokat szállítani (mi történik velem???). Nem nagy pénz, de legalább valami. Ha a lábam bírja, lehet, hogy még dolgozni is beállok. A Senatorral meg csak a szopás van. Olyan cifra a papírja, hogy már a harmadik okmányirodából dobták ki. Roli ma küldött egy SMS-t, hogy ott sem sikerült az üzembentartóit elintézni. Mostmár tényleg az lesz, hogy valahonnan előkerítem azt az ipsét, akinél a törzskönyv van, és kivonatom a francba. Persze ez aztán nyomozói meló a javából.

Link to comment
Megosztás:

Ne sajnáld, én sem sajnálom, csak iszonyatosan bánom. Az ÜCS-t meg köszi, de használjátok csak el. <_<

Te tudod Sanyi! De ha meggondolod magad, szólj! ;)

ÜCS ?

Az mi ? :rolleyes:

Béren kívüli juttatás. Üdülési Csekk. :D

ui: Picit faragni akartam ma, a "futófény" véglegesítésén a lámpákba, hogy végre be legyen fejezve. Erre mit ad az ég... valami bibi van az elektronikában. Szabottal beszéltem, majd jövő hét végén megnézzük, hogy mi(ha addig ki nem derül). Sejtés van, de nem 100%.

Holnap egy a villogásért felelős IC csere után kiderül, hogy az IC a bibi, vagy más.

Link to comment
Megosztás:

Ez a fránya technika, mi? :rolleyes: Ha az 555 csere nem jön be, akkor jövő hét végén megnézzük. :P

Amúgy rigófüttyös szép jó reggelt mindenkinek!

Ismét egy reggel. Melóba indulva tudatosult bennem, hogy este nem álltam be a garázsba, így a hajnali kis zuhé szépen lekapta a por nagyját az autóról. <_< A többin ma du segítek, mert már elég koszos az autó. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ma estétől esőre lehet számítani. ;)

A cég parkolójába érve kikaptam az utastér világítást és mindjárt indulok a laborba NYÁK-ot vágni hozzá. Indul a tunying. :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a fránya technika, mi? :rolleyes: Ha az 555 csere nem jön be, akkor jövő hét végén megnézzük. :P

...

A cég parkolójába érve kikaptam az utastér világítást és mindjárt indulok a laborba NYÁK-ot vágni hozzá. Indul a tunying. :D

nagy bonyodalmakat okozna Tomi, ha új alapokra fektetnénk az egészet? Mert mi van, ha a szilózás maradványa okozta a bajt?

Nincs valakinek olyan ismerőse vagy ilyesmi ,aki vonóhorgot rak fel?(C Corsára).

Sajnos már nincs. <_<

Amúgy itt volt pár házzal mellettünk. Épp terveztem én is, aztán mikor konkretizálni akartam volna, megtudtam, hogy valami bagatel orvosi műtét utáni másnap meghalt. ;)

Link to comment
Megosztás:

nagy bonyodalmakat okozna Tomi, ha új alapokra fektetnénk az egészet? Mert mi van, ha a szilózás maradványa okozta a bajt?

Gondoltam rá én is, mert lehet, hogy az ecet tovább ette magát a technikába. Meglátom, hogy mit enged a meló. ;) :rolleyes:

Mondjuk IC csere előtt átmoshatnád az alját még 1x alkohollal. De ne sörrel! Azért Sanyi megharagudna. <_<

Link to comment
Megosztás:

udv a debreceni regiionak :rolleyes:

most hogy betegszabin vagyok tobb idom akad es forumozok is

elegge szar az autos projektek kellos kozepen harom torott bordaval nezni oket es semmit nem tenni <_<

de igy jartam kellet a francnak pocket bike-ra ulni

ha nem elobb abadszalokon talizunk

udv tas

ps rolira vigyazok igaz nekem is ide o kb 250 km

Link to comment
Megosztás:

elegge szar az autos projektek kellos kozepen harom torott bordaval nezni oket es semmit nem tenni ;)

de igy jartam kellet a francnak pocket bike-ra ulni

Ó Tas! Hát mi történik ott nyugaton? Roli éppcsak összefort, te meg összetöröd magad? Remélem hamar, és viszonylag fájdalom nélkül kihevered.

Amúgy bocsi, de elég vizuális alkat vagyok, éshát. :rolleyes: <_<

Inkább mutatom, hogy is képzeltelek el:

pocket_bike.jpg

Vagy ennyire azért nem volt pocket a bike?

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Tomi!

555 kicserélve... 58 Ft volt darabja, vettem is kettőt... sose lehet tudni.

Aztán gondolkoztam, és biztos ami biztos, beszereztem egy próba NYÁKot is. filléres volt megintcsak.

Itthon 555 bepróba... kis LED villog, hurrá.... kössük be a lámpicseket... semmi eredmény. csak a kis LED villog.

Aztán gondoltam 1 merészet, és a friss NYÁKra átpakoltam mindent, ami szükséges. Kis LED műkszik, ergo 555 továbbra is rendben. Gyanúm a másik IC-re és esetleg a FET-ekre(remélem jól írom) terelődött. Holnap úgyis megyek extrafényes fehér LED-ért a balelső lámpába, legfeljebb veszek olyanokat is. Aztán ha kész, jöhet a véglegesítés.

Ja, aztán jöhet a kövi projekt. A belsőtér szenzorok beillesztése a riogatóhoz.

Tas! Jobbulást! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Sájsze anyumék most béreltek ki egy ezüst twinportos Gasztrát, hogy a távolkeletről érkezőket furikázzák vele, viccces napi bérleti díj 10rongy. :-//

Anyum vezeti és asziongya, szívesen lecserélné a 2 éves Vitojára :-// Na ezen meglepődtem. Sokkal jobban érzi benne magát, lehet, ő is klubtag lesz? :-DD

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.