Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nyuszi!

Ha profi csinálta a fényezést, akkor bárhová mehetsz vele csak a nagyáruházak parkolóját kerüld el! <_<

Előszöris a szervízből valahogyan el kell hozni és ha ott áll a házelőtt ebben a hülye szeles odőben legalább annyi por és egyéb lesz rajta.Akkor meg minek várnál vele hogy kipróbáld. Szerintem....

Másfelől úgy emléxem, hogy HOBI a Tied következésképpen oda és akkor mész vele ahova és amikor TE akarsz.

Nekem például rajtam kivül senki sem mondja meg hogy mikor vezessem a kocsimat , /kivéve a benzinszintjelzőt/ :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

na és menet közben nincs por?

hát,akkor nem értem az emberek miért autóznak egyáltalán...egyfolytában rombolják az autó állagát

de láttam olyat,hogy elhozták az autót a fényezőtől,és a lakkot még nyomkodni lehetett a körmöddel.

de mind1,én csak elmondtam a véleményemet...de egyből rámförmed mindenki...pedig csak jót akarok

Link to comment
Megosztás:

hát akkor az biza még nem volt megszáradva... mai cuucokat nem véletlen hőkamrában fújják, és hát festés után gondolom még össze is kellett rakniuk a kocsit, ami megint lehet 1-2 nap volt. szóval szerintem az már száraz, szilárd.

ha ennyire tuti,akkor miért szerepel a "gondolom" "lehet" és "szerintem"?

én úgy vagyok,jobb az óvatosság...sajnos tapasztaltam az ellenkezőjét <_<

de ne legyen igazam,csak ezt tudom kívánni :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Én csak abból indulok ki, hogy nekem anno az astrát úgy adták ide, hogy előtte nap fényezték, másnap összerakták, majd simán lemosták.

Most meg a vectra esetén a srác csak annyit mondott, hogy úgy 1 napig ha lehet, ne akarjam lemosni. Majd másnap ő mosta le. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

de láttam olyat,hogy elhozták az autót a fényezőtől,és a lakkot még nyomkodni lehetett a körmöddel.

Na azért írtam hogy "ha profi csinálta a fényezést"

És senki sem förmedt rád csak Te hiszed azt.Már megbocsájts de ez már fóbia.És szerintem hozzád hasonlóan mi is csak a véleményünket írtuk meg. :rolleyes:

De semmi baj én már kezdelek megszokni..... <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Verőfényes napsütés, én meg melóba készülődök. És mindezt este 9-kor hozták össze nekem. Még jó, hogy nem mára terveztünk találkozót.

Terveztek valami túrát hétvégére? Ha igen, akkor vigyetek esernyőt, mert délután kocsimosásra készülök. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

hát amúgy is kocsikázni fogsz,nem?

meg nem is tudom ki mondta,hogy már úgy adják át,hogy... :Pnem azt mondtam,hogy nem szabad,hanem hogy ÉN nem bogaraznám össze már az elején...

Ebben van vmi, én úgy tudom, ohgy a legjobb fényezés teljes szárdási ideje is 1 hónap, úgyértem, a külső réteg, hiába száraz érzetre, a belsők a külső keresztül lélegzik, szárad, és 1 hónapig erős napnak, meg bogaraknak kitenni nem ajánlatos, bár nem hallottam még ilyen kárról, ez csak elmélet.
Én csak abból indulok ki, hogy nekem anno az astrát úgy adták ide, hogy előtte nap fényezték, másnap összerakták, majd simán lemosták. Most meg a vectra esetén a srác csak annyit mondott, hogy úgy 1 napig ha lehet, ne akarjam lemosni. Majd másnap ő mosta le. :rolleyes:
Én segédkeztem fényezés közben, a magamét meg én fújtam még anno, akkor gyönyörű volt, dehát azóta 4 karambol, na lényeg,m hogy lemosni nem szabadna 1 hétig, eccer elég volt a motorháztetőt fényezés után kinthagyni az szabadban, eleredt az eső, és csúnya lett a fény, hártyás lett. Bár mi nem a legjobb, legdrágább festéket használtuk.
Link to comment
Megosztás:

Még szerencse Tomi, hogy tudtommal munka törvénykönyv szerint minimum 24 órával előre kell tudatni a dolgozóval, hogy munka lesz... vagyis ez egy kicsit érdekes szitu... <_<

Mackó olyan dolgokra nem illik hivatkozni amit nem mindenki ismer.Mert a munkatörvénykönyvét a munkáltatók nem ismerik.ezért rájuk nézve ez nem is kötelező.

Amit viszont ismernek :

- Ha nem teccik nem muszáj itt dolgozni...

- Kollega minimun hatan állnak sorban az ön helyére...

- Lehet szövegelni kollega csak nem érdemes...

- Most, hogy ön sikeresen kizárta önmagát a bérfejlesztésből ....

- Mivel ön a legjobb emberünk erre a nehéz feladatra ...

- Sajnos a másik kollega aki megoldhatná ezt a feladatot ön helyett épp jutalomüdülésen van Teneriffén mellesleg a vejem...

Szerintem tudnátok folytatni a sort. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.