Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

elgondolkozhatnának már az illetékesek, hogy ebben a kereszteződésben biza ki kéne vágni a Szávay-n lévő fákat úgy 10-20 m-en keresztül, valamint a Bulgárra kéne valami lassító akadály.

Havi szintem minimum 1 ilyen van, de inkább hetente, mert be sem lehet látni, és mennek mint a hülye.

Múltkorában egy gyalogos is "áldozat" lett, mert az egyik kerítéshez "parkoló" kocsi beszorította...

Link to comment
Megosztás:

Attól még, hogy vannak filagóriák, meg fák, lehet épp tűzgyújtási tilalom is. Akár a kijelölt tűzrakó helyeken is. Sajna. Ekkora hőségben semmi sem kizárt.

De Tomi csak annyit írt, hogy ne legyen teljes napos, inkább délutános, estés. :)

Rajtatok áll, én felvetettem valamit, hogy legyen végre valami...de amint mondtam nekem van mit csinálnom, és a szombat este részemről kilőve, marad anapküzben, vagy a péntek este talán.Majd szóljatok

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mackó az ilyen helyeket én is nagyon tudom útálni amikor nem belátható egy kereszteződés legfejjebb ha kitolja az ember a kocsi orrát és akkor jön a barom azzal a felsőbbrendű dumával hogy neki van elsőbbsége és telibe veri kocsidat.Számtalan fácska, bokrocska sövény és reklámtábla van olyan helyen ahol semmi keresnivalója.Az adott házban lakók azt hiszik hogy a házuk előtti terület is az övék és jóhiszeműen a fenti "akadályokat" telepítika látőtérbe nekünk autósoknak.A másik amin ki tudok akadni az a téli hólapátolás a járdáról az úttestre.Mert azt hiszi az oktalan barma, hogy ő milyen jót tett és eltakarította a havat a járdájáról, ami egyébbként kötelessége is.Amikor szóltam egy ilyennek, Hogy ugyanmár ennek mi értelme még majdnem lecsapott a hólapáttal hogy ne pofázzak neki.Az emberünk megvolt vagy 160 cm magas 45-50 éves és kb ugyanennyi kiló, a hólapáttal együtt.Ekkor én kiszáltam.........

Megértettem vele hogy jobb ha behordja a havat az udvarára mert az jó lesz jövőre a fűnek jó lesz a hónak is és legfőképpen neki,mert nem kell új hólapátot vennie, mivel ezt amit oly bőszen lobogtatott az imént épp le fogom vele nyeletni.

Az igen tisztelt és semmirekellő Közterület felügyelet is elmehet a sunyiba mert ezeket nem veszik észre viszont engem megbüntettek amikor a hely szűke miatt úgy parkoltam a SzentAnna utcán 2 kocsi közé, hogy a jobb első kerék fent volt a járdaszegélyen.Nem a füvön .... a járdaszegélyen.Pedig éppen akkor éppen ott még parkolójegyem is volt.

Erről No Comment. B)

A hétvégi tali legyen az bármikor is nekem jó.Ha kell elmarad a szombati programom MERT NEKEM TI VAGYTOK A FONTOSABBAK sőtt ahogy azt Szabot is jelezte a hűtőszerelés és a matricázás is összehozható ott és akkor,

legalább lesz aki fotózzon és köülönbenis legalább van miért összejönni.

A szereléshez kapcsolódva : meg van a szép és remélhetőleg jó hűtő Delphi márkájú és a Rézműves Feri báttya garit is vállaltrá.Kb 3 métert :)

A fitatalkori hőhullámtól szenvedőknek!

Kedves márka és club társaim ha mindig azon nyavajgunk,hogy egy tali kinek mikor jó és hogy most meleg van és mostmeg esik és mármeg tél van és ...folytathatnám a felsorolást, akkor a büdös életben nem lesz semmi közös programunk ergo nem leszünk csapat nem leszünk club pusztán emberek akik az interneten cseverésznek néha és véletlenül egyforma márkájú autójuk van.Ha éppen 39 fok van akkor nem mentek sehová?Inkább otthon punnyadni a klíma nélküli lakásban ahol éppen csak 35 fok van?Megmondták mások lesz árnyék szerintenm még hides ital is akad majd.

A döntés rajtatok áll vagy bukik,csak egy dolgot soha ne felejtsetek el amikor majd ott leszünk a végelszámolásnál és visszanézünk az életünkre akkor fogjuk nagyon de nagyon sajnálni azokat a dolgokat amiket elmulasztottunk megtenni.

Csak mert épp melegünk volt......... :)

Link to comment
Megosztás:

én nem szívesen teszem tönkre a bőrömet azért,hogy süssek vagy éppen főzzek,ezt már elmondtam...de lehet csak én vagyok ennyire elkényelmesedve.

de nem csak főzni lehet ám ilyen melegben :) de most ez lett felvetve,csináljuk,de ne mi legyünk a pecsenye :)

igyekszem mindent megtenni az életben,de nem minden az időjáráson múlik...és nem hiszem hogy az általános gyakorlat az lenne,hogy 39 fokban mindenki kirohan az utcára,merthogy nehogy otthon üljön már B)

másrészt meg nem csak Andi hívószavára lehet aktiválni magunkat,hanem mindenki felvethet ezt-azt,tali ügyben például,és megbeszéljük. mondjuk volt már erre példa,csak reagálni nem reagált senki...

szóval eddig két voks már van a péntekre.

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

nem tudom figyeltétek-e,de ebben a hőségben gyakorlatilag nincsenek szúnyogok! legalábbis én ezt tapasztalom,legnagyobb örömömre :)

ja és aki még nem jelzett a talival kapcsolatban,az még ma tegye meg,hogy le tudjuk fixálni,legyen-e holnap valami vagy ne B)

Link to comment
Megosztás:

Holnap akkor összegyűlünk, vagy nem? Van bogrács, bográcsállvány, nyársak, szalonna, és még boltba is elmehetek másért. De ha nem, akkor nem. Jövőhéten hét közepétől nem leszek, mert Manta tali. Úgy néz ki, hogy a Blitzre is lenézek, mert Melindának akkor lesz a szülinapja, szóval hivatali kötelesség :omg:. Pedig pénzem annyi, mint másnak is... Semmi. Rolival tegnapelőtt beszéltem. Ő se áll jól, de még optimista (de legalábbis Oktán Pista B)). A kocsija lefestve, viszont tizenkettőzik jóideje, ráadásul össze-vissza (mármint időben). Tegnapelőtt is hullafáradt volt, pedig két óra múlva indult volna dolgozni. Senatorom pihen, de Roli agya jár. Most osztrákiából próbál nekem 24 szelepes motort szerezni. Ráadásul Tastól megtudtam, hogy a B Senator sperr diffije nem passzol az A Senator diffijének felfogatási pontjaihoz, és féltengelyeihez. De megvan a probléma megoldása! :o Néha úgy érzem, hogy Roli őrültebb, mint én, a szó legnemesebb értelmében :) Asszem keresnem kell egy A Omega, vagy B Senator padlólemezt, de az is lehet, hogy nem. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.