Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Sajnos csak most jutottam haza így nem tudtam hamarabb bekukkantani bár ahogy vissza olvasgattam nagyon kellett volna.

Jóapám egyik idézetével kezdeném "Ha jösztök lesztek, ha hoztok esztek." Vagyis aki el tud menni egy adott találkozóra az ott lesz aki nem ér rá vagy nincs kedve az nem.Talán majd legközelebb. Melózunk családunk van távol élünk egymástól ezért ritkán lesz olyan,hogy mindannyian együtt legyünk.Több tervezett tali lett lefújva azért mert X, vagy Y nem tudott jönni.Ez nem jó így.

A tavalyi sütögetésre én nem tudtam menni és mégis megtartottátok és nem is sikerült rosszul.Talán éppen azért? :)

A pénteki tervezett talira, ha hazaérek Pozsonyból azért bekukkantok.

De van egy jobb ötletem.....

MEGHÍVÓ!

Vasárnap Mackóval hűtőt cserélünk az F16-osban aztán matricázunk.Viszek néhány hideg sört meg valami nasit..A program kibővíthető lesz a kipufogó csavarok cserélyével is.Utána és közben beszélgetés tapasztalatcsere.Mindenkit szivesen látunk aki szeretne részese lenni a Debreceni opelclub első F Astra hűtőcseréjének./kellene egy fotós/

Helyszin ismert a kezdést a házigada határozza meg. B)

uff

Link to comment
Megosztás:

A manóba...

Lujdzsi! Minap említetted a szombati programod lemondását, ha jól olvastam. erősíts meg, vagy mondj ellent, és lehet szombat is a nap amikor hűtőt cserélünk. Nekem tök8, mikor. B)

Kezdési időpont amúgy, bármelyik nap is úgy 9 óra is lehet. :) szerelni még "hüsiben" kéne elkezdeni :)

Link to comment
Megosztás:

Mivel a napközbeni bulira azt mondtátok meleg van, ezért lett esti sütögetés....ha jól emlékszem...ezért írtam este nekem nem jó, és azért írtam utána azért vetettem fel a másik két időpontot, mert az volt a jó. de akkor módosítok, nekem a vasárnap egész nap nem jó, és ahogy írtam, jó szórakozást, mert ugye én sem szoktam összevárni mkit, ha talizni akarok valakivel. Szóval hajrá...

Link to comment
Megosztás:

Tominak nem jó a ma, én sem tok nyilatkozni még, Lujdzsi már nem tudom mit írt, Tamás nem tom mit írt.

A holnap Tominak, Sanyinak, Lujdzsinak nem volt jó, bár Lujdzsi említette, hogy megoldja ha más nincs.

Tamás nem tudom mit nyilatkozott.

Vasárnapra kezdtük Lujdzsival szervezni a mi kis szerelésünket.

szerintem tűzzünk ki egy időpontot, de ne 1 héten belül, hanem 2, így talán jobban el tudja mindenki rendezni a dolgát.

Vagy pedig akkor ha annyira fontos a tali, akkor mindenki hozzon áldozatot... ez az én véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Nem fontos, csak gondoltam senki nem szervez semmit, hát akkor felvetem sütögessünk. És kezdetben még mkinek jó volt, msot másként alakult, de ahogy mondtam, nem kell rám várni. Amúgy lenne 1-2 dolog, amiben van anyagi természetű is, de azt majd egyik este megbezséljük.áldozatvállalásról meg no comment most

Link to comment
Megosztás:

Hogy bírjátok ezt a hőséget? Én többedjére lettem rosszul, flrebeszélek, és a falnak megyk. Most itt vagyunk pesten, holnap meg indulás kaposvár az ominózus alkalom, amire az egész család hónapok ótqa készül hugim esküóvője. Bullnk nem teccik vmi, találtam a váltón is olajat, meg a motornál is,ellenben olajnyomáslámpa nemég, és az olajszint is megvan. Remélem, etzt az utat még kibírja, igyexem 150 alatt tartani a lábamat. Ja voltam zöldkártyán, és annyira welbaszták a karbit, hogy dadog, meg nem húz, meg nem indul. 18sec alatt gyorsul 100ra, meg ienek, ellenben a 10,6hoz képest,k ahogy hozzám került :-((

Link to comment
Megosztás:

vigyázz magadra héélóóóó!

az olaj meg csak valami szivárgás,amiatt nem szokott az olaj eltűnni B) 1-2 tömítés és nem fog ereszteni

karbit meg be lehet lőni mostmár,hogy kész a ZK :)

hugidnak sok boldogságot,nektek pedig jó szórakozást!

Bár tudnék én is örülni ennek, vhogy absz. hidegen hagynak az effajta ceremóniák, bár van elképzelésem, hogy én hogy csinálnám, de az absz nem hagyományos lenne. Utálom a nótázást, meg a pálinkát, meg a 6 órás vigyorgást, ráadásul főszervező leszek, én fogadom a vendégeket. :-(( Hugom meg úgyis ismer, nem fogja elhinni, ha én gratulálok, akkor azt őszintén teszem :-)) Amúgy meg időközben Tamás megnézte nekem (Martinovich) a bioritmusomat, és hát eléggé a béka segge alatt van most, és a köv héten csak lefelé megy mind a 4 sinusgörbe, tehát a 40, és a szint együtt okozhatnak ien értágulást, alapjáratingadozást, eős gázadásra visszahörpenés effektusokat. Köszi a biztatást. Szal kényeg, hogy most enyhén kell nyomnom, egyenletes gázzal, ó istenem milyen jó is lenne most az automataváltó :-// .... mikor lesz arra időm, hogy beszereljem jézus, remélem még műszaki előtt 1 évvel, hogy azután meg rakhatom vissza műszaki előtt 1 héttel az F16ot.

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

hmm... 6 évvel ezelőtt ilyenkor már egy gombostű feje sem fért volna be a hátsómba, annyira izgultam, hogy mi lesz a válasza a menyasszonyomnak! :) Aztán volt egy jó lagzi! B)

Endlos! Sok boldogságot a tesódéknak! :)

nemtom mi más lehetett volna mint, az IGEN ! :omg:

Sok boldogságot Nektek még1x !!

Link to comment
Megosztás:

Hali

Mackó akkor nektek most van aaaaaaaaazz alumínium lakodalom vagy mi? :)

Én hallottam olyan esetről amikor a vőlegény az ominózus pillanatban nemet mondott.Volt nagy kavarodás rögtön a menyasszon rokonsága azonnal lelépett a vőlegény csapata azért a vacsit szépen bekanalazta utána odaadták az ajándékot és úgy este kilenc körül ők is léptek.

B)

Vasárnap délelőtt akkor Mackónál kezdünk.Mivel a hűtőről van szó azzal ugye várni kell 1-2 órácskát amíg szerelhető állapotba hül.Addig talán matricázás és kipuff csavarcsere.

Aki akar bekukkantásnyira is jöhet. :omg:

Abszolút villámtali 2007.07.20.

Pénteken úton Szlovákiába az M1-es autópályán félreálltam egy pihenőbe amikor egy sötétszinű Audi, tetején kék villogóval szirénázott egyet.Siet, gondoltam de pár pillanattal később csörög a telefonom és mit látok a kijelzőn "Kiccsikó".

Épp váltottunk pár szót mert néhánykilóméterrel arrébb tankolni is megálltam.Ott egy szabad kútfej gondoltam s ekkor betolat elém az Audi.Kiszáll belőle a nagyon fess nagyon magas nagyon mosolygós Gyuri pajtásunk.Gyerekek,vasaltnadrág,fehéring nyakkendő :) hihetetlen de mégis csak Ő volt.

Telerakta az Audit és már rohantak is tovább mindenkit üdvözöl általam.

Link to comment
Megosztás:

Mindennemű szerelésben benne vagyok mondhatni ez a lételemem.Semmihez sem értek de nagyon lelkes vagyok :)

Ha lakzi fíling van akkor lessz nászájszaka fíling is? Mert akkor talán kicsit később megyek holnap,hogy legyen időd kilihegni magad :)

Figyu mackó a lécci tegyél már el a lakziból néhány pogácsát egy szeletet a tortából és 2-3 rántotthúst.De ha maradna egy kis töltöttkáposzta az is nagyon jó lesz.

Én szivesen adok menyasszontáncba pénzt de cserébe kérem a menyasszon bugyiját B) Én már csak így szoktam valamit valamiért!Eddig egyetlen eccer kaptam meg a bugyit,de oda kellett adnom érte az összes menyasszontáncpénzt. A bugyi, meg az asszony máig megvan de a pénz......... na az már nincs. :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.