Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ott fentebb van egy picinyke probléma!

Endlos az a hozzászólás amit bemásoltál honnan van? Mert én nem írtam semmi ilyesmit. Sőtt teljesen távolállnak tőlem az ott használatos kifejezések. Vagy esetleg valaki beleszerkesztett az általam írt dolgokba? Hmmm.. nagyon furcsa.

Mackó Te mint moderátor jó lenne ha utána járnál ennek mert ez nem tul ízléses, ha valakinek a mondanivalóját átszerkesztve bemásolja valaki.

Köszönöm . :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ott fentebb van egy picinyke probléma!

Endlos az a hozzászólás amit bemásoltál honnan van? Mert én nem írtam semmi ilyesmit. Sőtt teljesen távolállnak tőlem az ott használatos kifejezések. Vagy esetleg valaki beleszerkesztett az általam írt dolgokba? Hmmm.. nagyon furcsa.

Mackó Te mint moderátor jó lenne ha utána járnál ennek mert ez nem tul ízléses, ha valakinek a mondanivalóját átszerkesztve bemásolja valaki.

Köszönöm . :unsure:

Aszittem, a kék vonaltól a kék vonalig az az én hozzászólásom. Teljesen nyilvánvaló, hogy ezt nem te mondtad, ebből talán érezhető, hogy nem mások félrevezetése volt a cél, ugyanis törekedtem rá, hogy teljesen az ellenkező pólussá szerkesszem át az idézetet. A te hozzászólásdhoz nem nyúltam, nem is tudnék, ahhoz csak a moderátor nyúlhat.

Elnézést, ha megbántottalak Lujdzsi, nem ilyen érzékenynek ismertelek meg, hanem olyannak, aki nagyon mélyen érti a humort. Bár azt mondják, aki jó humorista, az nem érti más humorát :-))

Link to comment
Megosztás:

phhhööörggééééssss :unsure:

Basszu úgy tűnik, nem is annyira bonyi egy motorcsere hivatalosan, mint ahogy azzal ijesztgetnek. A KPM engedélyeztetés mindössze 12 ezer péz az átírás meg 13. Ha abban a kasztniban volt már olyan motor, akkor valszeg engedi a KPM. Most megyek a bogarat intézni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.