Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Visszaolvasok. Kb egy hét múlva jövök. :unsure:

Mackó én ezt úgy mondanám , /aki nem érti a viccet, kérem hunnya be a szemét:/ hogy régen Szabot-álta már a fórumot. :-))

Lujdzsi, nagyon kellemetlenül érzem magam, kérlek modndd, hogy nem haraxol, majd ha legközelebb talizunk, akkro benyomsz egy jobbegyenest (majd megmutatom, hogy hova) és akkor utána szentabéka jó?

Link to comment
Megosztás:

Kali mera srácok! Megjöttem :unsure: Csodálatos napjaim voltak, látom, nem unatkoztatok ti sem, igazán örülök ennek. Ha esetleg nagyon hiányoztam, akkor egy "Nyaralási élmények" címmel elátott tali keretében találkozhattok velem, és mesélek ha érdekel titeket.

És köszönöm szépen a jókívánságokat, és utólag én is sok boldogságot kívánok a közelmúltban ünneplőknek.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok mindenki!!

Jó rég voltam itt,sok elnézegetést kérek.

Most is főleg egy kis segítségért jöttem:

Ismerősőm C kadettjához kéne első index búra,mind a kettő(lehetőség szerint),de minimum a jobboldali.78as,City kivitel.

Ha netán tudna valaki segiteni,legyen szíves e-mailt írni,mert nemtudom,mikor fogok ideérni megint :unsure:

Köszi előre is.

Ja,és Nyuszi:

Ha érdekel majd valakit a mádi szüretinapok,akkor szólj majd,mert nemsokára lesz az is.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

jó reggelt!

ma reggel melóba jövet kishíján egy másik autóstársammal együtt ütöttünk el egy iskolás fiút...a zebra piros jelzésének ellenére,egy négysávos úton szándékozott átszaladni...először a másik autós elé került,satufék,gyerek arrébbugrott,csak ott meg én voltam :unsure: necces volt...utána meg is álltam és váltottam pár szót a sráccal...kicsit ő befosott a helyzet után...megértem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

iskola kezdés aktuális közlekedési problémák szituációk stb. sajna a napokban elém is kiugrott egy kisiskolás féle de szerencsére én sosem közlekedek gyorsan a városba .

baromira kell figyelni a kisemberkékre mert ha el késik a suliból akkor tuti nem várja meg a zöldet a zebránál és ilyenkor jönnek az alternatívák .

Link to comment
Megosztás:

széthullunk? csak nem kéne.

aktivizálódjunk picit. :unsure:

Részemről az aktivizálódás beindult. Bnőmet elhalmozták könyvekkel, meg honlapokkal, munk mellet csak az én segítsgemmel bírja, ráadásul a téliesítése a bővített résznek a házon még messze nincs kész. É hát ez a hirtelen jött hideg eléggé aktivizáló hatású így.

Link to comment
Megosztás:

Tadadadaaaam!

Végigolvastam. Többsszörre. Sajna ennyire van/volt mostanában időm. Ígérni nem akarok semmit, de mostanában kicsit jobban aktivizálom magam. Ennek példájaként átnéztem a weblapot. Kicsit javítottam az üzenőfal helyesírásán (space, vessző) és levettem a Blitz reklámot. Amúgy ezt hétvégén az autón is megtettem. Jöhet rá a következő debreceni tali matricája. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.