Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

ehhh :lol:

én a múltkor a metro kúton tankoltam nyíregyházán.mivel kártyám is van,így majdnem 10 forinttal olcsóbb.

különbséget nem vettem észre,más kutakhoz képest.

bár több helyen hallani,hogy ezek a diszkont kutak csak benzinek,nem pedig adalékolt üzemanyagok.hát ki tudja.

Link to comment
Megosztás:

Én az én öreg vasamba már nyomtam mindenféle szart (LUK, Tesco, Auchan, MOL, Jet, stb.) De semmi különbséget nem éreztem az úgymond minőségi kutak benzinjeihez képest. Mindegyiktől ment. Szóval én ezzel nem is igazán foglalkozom. Kicsit szerintem túl van misztifikálva ez a benzin téma. Vagy az én autóm túl igénytelen...

Link to comment
Megosztás:

Én az én öreg vasamba már nyomtam mindenféle szart (LUK, Tesco, Auchan, MOL, Jet, stb.) De semmi különbséget nem éreztem az úgymond minőségi kutak benzinjeihez képest. Mindegyiktől ment. Szóval én ezzel nem is igazán foglalkozom. Kicsit szerintem túl van misztifikálva ez a benzin téma. Vagy az én autóm túl igénytelen...

tesco-jet nekem negatív tapasztalat,tescotol mint már sokszor írtam,80 km/h volt a végsebesség ötödikben,a jetesből meg többet fogyasztott a Kia.

MOL meg adalékolt volt,konkrétan vízzel :lol:

Link to comment
Megosztás:

kinek a Pap, kinek a paplan. :lol:

Nekem mol-ostól még egyszer sem volt baja a gépnek. Igaz, mástól sem.

Többnyire 1 kúton tankolok, mert ott "1000 éves" ismerősöm dolgozik, és még 1x sem vertek át.

Amúgy múltkorában, még szabi alatt 1x tankoltam a Nyíradony után lévő LUKoil-nál.

Olcsó is volt, meg akkor írt olyanokat a bc, hogy remkm 940 km.... Persze ahogy haladtunk, ez csökkent, de nem volt rossz benzin.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A tankolás az szerintem nagyon eccerű dolog.Mindenki a lakásához legközelebb eső kutat tartja a legjobbnak /lásd Mackó a Molt/ .Én ezért tankolom a baromi drága OMV-t. Ha van 4-5 ft különbség a kutak közt de a drágább közelebb van akkor ki lehet számolni megéri-e az olcsóbbhoz járni.Hangsúlyozom nem esetenkénti tankolásról beszélek, hanem a rendszeres heti vagy épp havi tankolás.

Bár én elég furcsa helyzetben vagyok mert a Kassai út-tól a Köntösgát sor-ig va OMV, ESSO,MOL,mégegy OMV, és Shell is .

Szóval válogathatok mint a tyúkanyó a kendermagban.De az biztos,hogy mindenkinek a saját tapasztalatára kell hagyatkoznia, mert márkán belül is nagy eltérések lehetnek, aztán a vezetési stílus sem mindegy és ugyanazon kút ogyanolyan üzemanyaga is lehet eccer jó máskor meg kaka.

ui:Bocs hogy ritkán vagyok itt...

Link to comment
Megosztás:

Megjött a fizu, hogyne lenne jó??!! :lol:

Van egy kis feles időm, gondoltam bekukkantok már, mi a téma errefelé. Kicsit meglepődtem a hirtelen felmelegedésen, a pakoláshoz én is csatlakoznék, mert nálam is van mit kidobni. Nyuszi, ha kell én is fújom a felhőket Sanyival, csak jobb kedved legyen! Sanyi, hogy tudod a 6 személyiségedet egy testben tartani? Nehogy úgy járj, mint az Identity című filmben (a magyar címe nem ugrik be)!

Link to comment
Megosztás:

Én az én öreg vasamba már nyomtam mindenféle szart (LUK, Tesco, Auchan, MOL, Jet, stb.) De semmi különbséget nem éreztem az úgymond minőségi kutak benzinjeihez képest. Mindegyiktől ment. Szóval én ezzel nem is igazán foglalkozom. Kicsit szerintem túl van misztifikálva ez a benzin téma. Vagy az én autóm túl igénytelen...

Ez tmost nem mondod komolyan, ez most olyan, mintha sörből is mind1 lenne, mit iszol. (vagy nem?) :-)) A köcsög részegek mindig aszongyák minegyaz, csak üssön. Hát én bizám nem szégyellem, és megkérem a kedvelt márkámat, bárhol is vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Ez tmost nem mondod komolyan, ez most olyan, mintha sörből is mind1 lenne, mit iszol. (vagy nem?) :-)) A köcsög részegek mindig aszongyák minegyaz, csak üssön. Hát én bizám nem szégyellem, és megkérem a kedvelt márkámat, bárhol is vagyok.

Teljesen komolyan mondtam! Dől az olaj orrán száján. Most miért a benzinnel szarozzak? :lol: Különben is, már keresek egy 2.4-es motort. :lol:

A benzin lehet mindegy, de sörből válogatok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ezt meg hogy a picsába hoztad össze? Ráadásul két hete? És eddig fel sem tűnt?

hát ha a feltűnés fájdalomban is mérhető...de hát hiába mondtam neki...

nem lövöm le a"poént",majd nyuszi elmondja,de én még ilyet nem láttam.

azért vezetni tud még így is :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.