Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nyuszi ha válaszra méltatnál akkor talán én is tudnék mondani valamit:

milyen kellene? Rajzos, egyszínű, vonalas ábra? Vagy lehet fényképről is többszínű? Mivel fogod kinyomtatni? CMYKba kélrik, vagy RGBben?

feher.jpg

A képet csak azért linkeltem újra, hogy könnyebben megtaláld a h.sz.-t.

Ez válasz volt a kérdésedre anno.

Link to comment
Megosztás:

Nyuszi ha válaszra méltatnál akkor talán én is tudnék mondani valamit:

Sztem e-mailben válaszoltam és megköszöntem a kapott anyagot :) és még egy nagyon jó értelmű jelzővel is illettem.De akkor itt és most, csak neked, nagyon szépen köszönöm, amit mailben küldtél tökéletes és mai napon már felhasználásra is kerül, az eredményről majd beszámolok.

Ez a fentebb betett link, nekem személy szerint túl cifra, de nyugodtan csinálj több variációt, s kinek mi tetszik majd. Szóban majd én is mondok 1-2 tippet. Mert ugyebár remélhetőleg hamarosan találkozunk.

Link to comment
Megosztás:

Sztem e-mailben válaszoltam

De a kérdést nem az oplejelre írtam, hanem a pillangódra. Csak mellesleg belinkeltem a jelet is.

milyen kellene? Rajzos, egyszínű, vonalas ábra? Vagy lehet fényképről is többszínű? Mivel fogod kinyomtatni? CMYKba kélrik, vagy RGBben?

A képet csak azért linkeltem újra, hogy könnyebben megtaláld a h.sz.-t.

Ez válasz volt a kérdésedre anno.

Szóval akkor: milyen kellene? Rajzos, egyszínű, vonalas ábra? Vagy lehet fényképről is többszínű?

:)

Link to comment
Megosztás:

Majd megmutatom :D

Na srácok ma reggelre ellopták mind a 4 dísztárcsámat.

A biztosító állítólag fizet, ha van rendőrségi feljelentés. Úgy hogy szemlézik a kocsit.... :) de persze mindezt napközben...szóval fizethetek én bármit, akármilyen károm történik, az utánajárás, és ügyintézés kellemetlensége miatt bele sem kezdek :D

ok, tudom, hogy ez "csak" 4 díszítárcsa, na de akkor is.

Link to comment
Megosztás:

Majd megmutatom :P

Na srácok ma reggelre ellopták mind a 4 dísztárcsámat.

A biztosító állítólag fizet, ha van rendőrségi feljelentés. Úgy hogy szemlézik a kocsit.... :) de persze mindezt napközben...szóval fizethetek én bármit, akármilyen károm történik, az utánajárás, és ügyintézés kellemetlensége miatt bele sem kezdek :D

ok, tudom, hogy ez "csak" 4 díszítárcsa, na de akkor is.

Azt hittem ez kiment már a divatból, hogy dísztárcsát lopnak! Rág hallottam már ilyet! :D

Telónak van a garázsban 2 garnitúra ha jól tudom! Ő nem használja! Kárdezd meg tőle nem eladó-e! :D

Link to comment
Megosztás:

Azt hittem ez kiment már a divatból, hogy dísztárcsát lopnak! Rág hallottam már ilyet! :D

Telónak van a garázsban 2 garnitúra ha jól tudom! Ő nem használja! Kárdezd meg tőle nem eladó-e! :D

Rég hallottál ilyent? Pár hónapja többünktől is loptak, tőlem 2 db-ot (tecsosat), meg 2 db szelepsapkát. :)

Link to comment
Megosztás:

De remélem a saját árnyékától nem ijedt meg, mert én már tavaszt akarok :D

Az nem a mormota? Nekünk mackónk van. :D

Hello! Ismét én :)

Nem tudtok F astrára 4 felnit ami eladó?

Az sem baj ha van rajta 4 nyári gumi ami olyan 85%-os.

Persze emberi árban.

Előre is köszönöm!

Lehet tudok valamit. Pü megy.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.