Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

én inkább nem írok rá semmit, de megkérnék mindenkit, hogy ha kritikája van, azt ne itt, és ne ilyen módon tegye. Van rá megfelelő téma, és megfelelő megfogalmazás.

Ja, pl. "Jelez!" gomb, aztán intézkedünk. Én elsőnek törölni akartam, aztán kiszórni pár %-ot, de aztán úgy gondoltam, hogy a negatív kritika is kritika. Ha neki nem jön be, hát nem jön be. Ezt leírta, ennyi. De ha mégegyszer így szólal meg, akkor Mad Max sorsára juttatom.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

én inkább nem írok rá semmit, de megkérnék mindenkit, hogy ha kritikája van, azt ne itt, és ne ilyen módon tegye. Van rá megfelelő téma, és megfelelő megfogalmazás.

Én azt hiszem megfelelő hangnemben írtam neki. Amit igazán gondoltam megtartottam magamnak, és azért ide írtam, mert valszeg ezt olvassa, ha máshova írom, ott nem fogja.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy a "csapoló-gépeket" azért megnézem :D

A múltkor néztem a Médiában valami hasonlókat:

mob_BeerTender.JPG

Mekkora buli lenne a kocsi csomagtartójában! :D Ha már egyszer lesz benne inverter, akkor ki kellene használni. :D Ha cirka 100000 Ft-ot költöttem a számítógépre, akkor ez megér +50000 Ft-ot. :D Hideg sör a talikon. Occo, nem drága! :D

Link to comment
Megosztás:

hát pörgésnek nemnevezném az utóbbi napokat :D

Hja énis gndolkozok már haverokkal egy jó kis fözésen, lehetne már :D

de ha addig nem, névnapomkor tutti megoldjuk :D

Talis fözésre gondoltál amugy? :D

Hát én még eddig megtudtam oldani hogy h mindig legyen hideg sör e nélkül is... :D De biztos nemrosz cucc :D

Link to comment
Megosztás:

ááááááááááá,mindjárt felteszek egy TURBO matricát és egyből 204 lovas lesz!(ha meg a dísztárcsát is leveszem................vvváááááááááá...)

Szerintem a chiptuning igen sokat dob a gép beállításain, bár vszínűlereg a fogyasztást is megnöveli, meg a szennyező kibocsátást.

Sanyi úgy látom, nem olévasod a h.szeimet. Jóvanakkor ezt neked. Ezek a sörcsapolók O.K., hogy tartják a hűvöset, de a buborékot is tartják benne, vagy van vmi dúsító, amikor már csak néány lityó van a hordó alján?

Ilyen Heineken hordóm nekem is van, csak nem tudom, hogy milyen lehet benne a sör, mert már több, mint 1 éve megvan, azóta keresem a megfelelő alkalmat, hogy felbontsam. Állítólag konnyen megbuggyan benne.

Link to comment
Megosztás:

Jut eszembe, hamarosan itt a jóidő, lehetne egyet bográcsozni. De én nem főzök :D

Jó idő??? Hétvégére főzést terveztünk Sátoraljaújhelyen. Olyan kis baráti-cégest. Most nézzük az időjárás jelentés: 5-10°C várható északi széllel... Kicsit bosszúsak vagyunk, mert így nem tudunk előre bevásárolni, mert ha rossz idő lesz, akkor nem megyünk.

Főzök én, ezen ne múljon. Amúgy meg grillezni minden férfi tud. :D

A "kedves" beszólónak meg annyit, hogy B+. Kell a negatív kritika, csak rosszul tűröm. :D Sztem mi nem leszünk haverok. :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk én nem is fogom pörgetni, ünnepek alatt nem hiszem, hogy leszek gépközelben

Tudjuk, el leszel foglalva a tojásfestéssel. :D

Hm, elgondolkodtam valamin. Nekem kis koromban azt mondták, hogy a húsvéti tojást a húsvéti nyúl tojja. Nyuszi, mi a véleményed erről? :D

Link to comment
Megosztás:

Én azt hiszem megfelelő hangnemben írtam neki. Amit igazán gondoltam megtartottam magamnak, és azért ide írtam, mert valszeg ezt olvassa, ha máshova írom, ott nem fogja.

+

mert itt miért nem lehet? :D

Itt a 2 pont. :D

Figyu,szerintem Laci azt a hozzászólását nem nekünk címezte,hanem annak a gagyis gyereknek!!!! :D

miért kezdtétek azt hinni, hogy nektek írtam?

Meg úgy amúgy általánosságban, aki elkezd itt fórumozni, az elfogadja a szabályzatot(mit és hol kell írni-kérdezni stb., renitenskedés esetén mivel számolhat)

ui: jön az éccakás hét, megint kúszik a hőmérsékletem. Már unom, hogy ingadozok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.