Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Ma megjöttek a futárral a féktárcsáim(AET német) és betéteim(PEXnémet) ,amit a Vaterán vettem! :D

A közeljövőben installáljuk be őket.Beraktam az utángyártott indexet is jobbra,mert egyszer olyan gyors voltam,hogy

elmaradt(nem bírta a sebességet)! :D

Ja és még a sebváltókar lötyögését is megjavítottam a gumigyűrű vastagságának növelésével!

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Ismertek Debrecenben kipufogó készítőt?Hátsó dob kellene idővel!8000 ft a gyári dob,ott körül jó lenne.

Ma megyünk Gyulára!

Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!

Mikepércsi úton van, én oda járok.

Nyahh úgy néz ki, túl kevesen vagyunk a talira, úgyhogy akkor gondolom, mivel nem mondtok új javaslatokat, így nem akarjátok az egészet. Mert ha ugye akkor dologozok, de másnap nem, és azt nem mondom, az azt jelenti, hogy nincs kedvem menni. Najó, akkor én leszálltam a témáról, nem erőszak a disznótor.

Vagy endlososan: nem erőszag, csak disznó orr.

Link to comment
Megosztás:

Mivel mindenkinek névreszóló versikét mondtam, talán örültök neki, ha nektek is mkondok, jobb későn, mint soha:

Zöld erdőben jártam, kék ibolyát láttam, el akart hervadni, meglocsollak Andi, és tovább:

Zöld erdőben jártam, kék ibolyát láttam, megette az őzgida, meglocsollak bébida.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.